PDA

View Full Version : Вируси помощ :)



rohata7
10-26-2011, 09:47
хора не разбирам мн от вируси и искам вашата помощ!!!!Сканирах онлайн с нод 32 и ми намери 3 фаила ----- Win32/Registry Booster application,a variant of Win32/RegistryBooster application i Win32/BHO.OCW trojan.
как мислите вирусили са да ги изтрияли с онлайн скенера,притеснява ме да не се изтрият някой други неща.Ако може някой да помогне ....малко тапи вапроси сигурно ама като не му хващаш карая така е .Мерси предварително...... :-o :-o :-o

InnoraX
10-26-2011, 10:03
Win32...това ти е операционната систена (windows в случая). Решението - преинсталация на уин-а или Kaspersky Anti-Virus + Rescue Kit.

rohata7
10-26-2011, 10:11
след като сканирането заварши намери общо 72 заразени файла да пробвамли да ги изтрия с онлайн скенера как мислиш. Компа ми няма антивирусна понеже бях чул че е като магнит за вируси иначе си работи добре дали неса някакав блаф...Как мислиш. Мерси :oops:

InnoraX
10-26-2011, 10:16
Еми... Kaspersky преди да започнат да правят антивирусната система, са били едни от най-бруталните и гадни хакерчета, но сега вече правят A.V.P. . Аз съм с Kaspersky от години и нямам проблеми. Колкото до вирусите, тези които имаш в момента са ти в операционната и трудно ще минеш без преинсталация. Ако си намериш Kaspersky Lab+Rescue Kit, ще имаш шанс, защото той подменя инфектираните в Win32 файлове и ги заменя с чисти, въпроса е, че нещата не са много елементарни. Но все пак не мисля, че можеш да се оядеш с вируси заради антивирусната.

rohata7
10-26-2011, 10:27
ми с този уйндолс сам от 2 години,като чета че други го преинсталират често мисля,че причината може да е в антивиросните програми който ползват,нормално е според мез за 2 години да сам фул с вируси,но за сега компа ми бачка мн добре,мисля да не правч нищо само да си запиша информацията нчкаде и като се скапе да го преинсталирам и така.
А само да попитам пак с онлайн скенера да ли мойе да изтрия нещо важно ако пробвам??????Мерси за помоща все пак.Касмет :) :) :)

10-26-2011, 11:33
Win32...това ти е операционната систена (windows в случая). Решението - преинсталация на уин-а или Kaspersky Anti-Virus + Rescue Kit.

Доста често срещам отговорите ти, които са лишени дори от капчица разум.
Касперски беше добра преди година, а сега дори руснаците я псуват, защото разчита на гадателските умения на Кашпировски.
Понеже е в тая папка задължително ли е да преинсталира, а явно не си запознат, че повечето гадинки се настаняват точно там?
Всеки един оналайн скенер за вируси ще ти покаже, че машината ти е едва ли не тяхно гнездо, където се размножават, а след това тръгват по света, но това си е лъжа и целта им е да те накарат да си платиш за антивирусна програма.
Пробвай ако искаш и други сайтове да ти сканират и ще видиш как всеки от тях ще ти показва различни неща.