PDA

View Full Version : Не знам какво иска тоййй ?



momi4encetooo
10-26-2011, 10:34
Здравейте!Отдавна сме приятели с едно момче,една вечер се събрахме на купонче в тях,пихме ( не се напихме ) и той ме целуна ( целувахме се цяла нощ ).На сутринта си хвърляхме погледи,но нищо усобенно.След тая вечер се виждахме рядко 1 или 2 пъти ( не насаме ),но той се държа всеедно нищо не е станало ( аз също ).На следващото събиране той пак ме целуна ( целувахме се и заспахме ).След тая нощ той почти не ми говори и имам чувството,че ме отбягва.Защо?[

crowberry
10-26-2011, 10:37
Прави се на недостъпен. Чака да му пуснеш.. тогава ептен ще те зае*е..

momi4encetooo
10-26-2011, 10:49
попринцип го познавам все пак ми е или поне ми беше приятел ( много е добричък ),но може и да сам се заблуждавала

gabsit000
10-26-2011, 11:01
това задълбочаване във вашите взаимоотношения могат само да го отдалечат от теб,защо не проведеш разговор с него,да видиш какво иска да каже с тези негови действия,може да го е срам да ти признае..

Mi6inka
10-26-2011, 11:11
А ти искаш ли нещо повече да се случи м/у вас ?
Защо не поговориш с него..и не го питаш същото? Разберете се :)

momi4encetooo
10-26-2011, 11:19
А ти искаш ли нещо повече да се случи м/у вас ?
- да искам

Mi6inka
10-26-2011, 11:22
Ами тогава действай, говори с него за това...

momi4encetooo
10-26-2011, 11:35
Точно за това попитах според вас защо го прави това той,за да знам има ли смисъл да говоря с него за нещо по-сериозно

gabsit000
10-26-2011, 11:47
защото явно те харесва по дяволите! говори с него.. :D

DragonLady
10-26-2011, 13:26
Кажи му, че искаш да сте повече от приятели, че искаш да сте заедно като двойка ;) Тея усти не са ви само за целуване, а и за говорене ;)

momi4encetooo
10-26-2011, 14:41
А някой друг ще може ли да каже мнението си ?

extreme16
10-26-2011, 18:43
Прави се и ти на недостъпна, много ме нервят такива. Ако първо ти говвориш с него ще му повдигнеш егото, бъди инат, ако означаваш нещо за него (в което се съмнявам), той пръв ще действа.Ако ли пък не бий му шута.

FeelMyPain
10-26-2011, 18:50
Всъщност, момчето не те харесва.не иска да имате нищо повече от приятелство.Факта, че те е целувал, пийнал на купонче, означава само, че е искал да си направи вечерта по-интересна и е нямало с кой друг да го направи, затова е избрал теб.Съжалявам, мацка, с тоя няма да ви бъде.

fetishh
10-26-2011, 21:31
Всъщност, момчето не те харесва.не иска да имате нищо повече от приятелство.Факта, че те е целувал, пийнал на купонче, означава само, че е искал да си направи вечерта по-интересна и е нямало с кой друг да го направи, затова е избрал теб.Съжалявам, мацка, с тоя няма да ви бъде.

И аз така мисля , напоследък това е честа практика , но все пак щом го харесваш , поговори с него , може да погледне с други очи на теб :-)

BadBoyKz
10-26-2011, 22:55
направо NEXT честно казано до колкото познавам себе си хич не ходи да говориш с него ами си търси друг ...

Beer
10-27-2011, 00:52
1. На колко си години?
2. Знаеш ли нещо за това момче? Но не от приятелки или други некадърни източници, а от собствен опит.
3. Няма начин да ти предскажем какво цели той с държанието си! Може да те харесва, може да не те харесва, може да не иска задълбочена връзка, може да е срамежлив, може прави купон, само за да те види, може да го е срам да извика само теб и тн и тн.
Според мен, ще е най-хубаво да излезете само двамата на среща и от там квото сабя покаже. А да, и не казвай идиотски фрази от сорта на "Искам да сме повече от приятели" , "Аре да станем гаджета".
4. Изумен съм от олигофренията и идиотизма на повечето коментирали преди мен. Вие явно не можете да бъдете прями и честни хора. Опитвате се да четете останалите, защото си мислите, че и те водят някакав театър и носят маски като самите вас, мишки долни.
5. Не слушай останалите, вземи си решението сама.

robles
10-27-2011, 01:52
Нагаждай се според ситуацията... Аз съм в ГОРЕ ДОЛУ същата ситуация, ама въобще нямам никво намерение да говоря, просто се държа така, както той се държи. Той ако наистина ме иска, ще направи нещо, а той явно не знае какво иска. За тва не му обръщам внимание и нямам намерение да му тичам подир гъза и както казаха преди мен, да му вдигам самочувствието. Не знам за теб, аз предпочитам момчето да ме избере, вместо да ги избирам аз. През това време наблюдавам, анализирам и преценявам доколко си струва, за да може като дойде момента, да съм сигурна наистина ли искам да съм с такъв човек. В моя случай, засега доколкото виждам, няма смисъл, за тва и нищо не правя.

А сега разгледай твоя случай.

Едит: забравих, забрави за това, което ИСКАШ и кво ЧУВСТВАШ, а МИСЛИ.

badsector
10-27-2011, 13:53
Може да иска да те има за резерва. Нищо не пречи от време навреме да се поплясквате.

lubovvv
10-27-2011, 13:57
Защото сте били под въздействието на алкохола, това нищо не е.....

againstyou
10-27-2011, 14:56
Може да иска да те има за резерва. Нищо не пречи от време навреме да се поплясквате.