PDA

View Full Version : Има ли нещо...



ShtrudeL
10-26-2011, 11:21
...което сте направили (скоро, или не чак толкова) и което сте мислили, че никога няма да направите? И какво ви е подтикнало да го направите... Нещо, което силно искате, но не действате, защото горния етаж (разума) не ви позволява да слезете до долния (<3)...

gabsit000
10-26-2011, 11:30
ами че тръгнах пак с момче,което знаех,че няма как да не ме нарани,но се подведох и направих грешката,но все още има да се уча! :)

Claymore
10-26-2011, 11:31
Не помня преди колко време беше, ама тръгнах да се изнасям от нас. Събрах си багажчето, нещицата и обувките, и тръгнах. На следващия ден сама се сетих колко съм глупава и обратно с жалната физиономия у нас.

ShtrudeL
10-26-2011, 11:36
Ама... въпроса е в това, да не го приемате за грешка и да не съжалявате.

gabsit000
10-26-2011, 11:37
Ама... въпроса е в това, да не го приемате за грешка и да не съжалявате.


ясно..може би,че приключих приятелски взаимоотношения с едно момиче,не само аз,цялата компания,просто тя много се промени,макар че се познаваме от деца,тя стана друг човек и сега и ние и тя сме си ок,забравили всичко лошо помежду си ..

Claymore
10-26-2011, 11:41
Съжалявам за много малко от грешките си. Всяка от тях ми е показала по нещо, което няма да направя в още по-лош момент. Повтаряла съм ги не веднъж, именно това ми показва, че не съжалявам за тях. Обаче, първия път е грешка, втория път е избор.