PDA

View Full Version : Бял ринит 2



Ashenvale
10-26-2011, 11:52
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=436013 - 1


Май разбулих тайната ... Мисля, че имам синузит и понеже ми е крива носната преграда е крива, секрета се събира долу към гърлото и така да се получават храчките ... Има ли някакъв шанс да е така :lol: Другото което си мисля и е по вероятно е да съм алергичен към нещо .. :/

Ashenvale
10-26-2011, 14:20
Мне сега четох, нямам нито един от симптомите за синузит ...
Ама пак е някакъв секрет ;x

Ou7oFmYhEaD
10-26-2011, 19:43
и аз го имам това, сега прочетох първата тема и се замислих За операция, дори понякога преглъщам трудно, задавям се с храна при това добре сдъвкана, затруднено дишане тук таме, бели секрети в гърлото, взеха ми гърлен секрет, утре ще видим резултатите, забравих да кажа, че като си пръсна алергодил капки за нос всичко минава и дишам през носа като никога

zlaSila
10-26-2011, 19:52
ма боже те симптоми търсели

що не идете на лекар?

Ashenvale
10-26-2011, 20:52
и аз го имам това, сега прочетох първата тема и се замислих За операция, дори понякога преглъщам трудно, задавям се с храна при това добре сдъвкана, затруднено дишане тук таме, бели секрети в гърлото, взеха ми гърлен секрет, утре ще видим резултатите, забравих да кажа, че като си пръсна алергодил капки за нос всичко минава и дишам през носа като никога

same here.
Кажи какво са ти казали после .. :)



zlaSila -.- ходих на лекар, просто лекаря ми каза, че ми нямало нищо. И не знаел как може да ги излекува и трябвало да се вземе проба, обаче все още не съм отишъл. Сега ноември трябва да отида ..

zlaSila
10-26-2011, 21:30
и аз го имам това, сега прочетох първата тема и се замислих За операция, дори понякога преглъщам трудно, задавям се с храна при това добре сдъвкана, затруднено дишане тук таме, бели секрети в гърлото, взеха ми гърлен секрет, утре ще видим резултатите, забравих да кажа, че като си пръсна алергодил капки за нос всичко минава и дишам през носа като никога

same here.
Кажи какво са ти казали после .. :)



zlaSila -.- ходих на лекар, просто лекаря ми каза, че ми нямало нищо. И не знаел как може да ги излекува и трябвало да се вземе проба, обаче все още не съм отишъл. Сега ноември трябва да отида ..

ще ти я вземат пробата за да се разбере какъв е причинителя
може да е всякакъв
не чети е нета и насам натам а си слушай лекаря и никой друг

нищо чудно и алергия да е ама нищо не се знае причини бол

Kopakabana
10-31-2011, 15:01
аз също имам изкривена носна преграда и особено вечер дишам трудно и понякога хъркам. Имам си едно спрейче за нос в стаята и вечер си пръсквам от него, за да ми изчисти синусите. Спрейчето е безвредно в смисъл не е капки за нос, а съдържа само морска вода. Може да се ползва и от хора с алергичен ринит. Казва се Мукоплант.