PDA

View Full Version : моля нЕкой модератор да изтрие



lightcameraction
10-26-2011, 13:23
лейди отговори.сега ще се превърне темата в спам с найт,щото му е голяма устата във всяка тема да опреква един и същ филм.

NightGuardian
10-26-2011, 13:29
Първо искаш тема за хари потър да стане важна , сега и това. :razz:

nyancat
10-26-2011, 13:31
ти ли си homosexualMUVIMAKER?

Perchem
10-26-2011, 13:32
...понеже не си съгласен с мнението ѝ? твоето не е по-значимо

lightcameraction
10-26-2011, 13:32
Първо искаш тема за хари потър да стане важна , сега и това. :razz:

к'во?

NightGuardian
10-26-2011, 13:33
Първо искаш тема за хари потър да стане важна , сега и това. :razz:

к'во?

Ти не беше ли LordVoldemort? Също? :lol:

lightcameraction
10-26-2011, 13:35
Първо искаш тема за хари потър да стане важна , сега и това. :razz:

к'во?

Ти не беше ли LordVoldemort? Също? :lol:

чакай де,верно ,че правя нови акаунти ама не съм всеки човек във форума.

nyan,според теб аз ли съм?

LadyDi
10-26-2011, 13:40
Това мнение от Музика и ТВ ,важната тема за филмите на ужасите.


Почти всички НОВИ американски ужаси са БОЗА !! ЗАтова ти предлагам един азитски - Shutter има сцени които могат да ти изкрат ангелите.
Някой беше предложил и Писък - този филм единственот страшно в него е музиката която те плаши и тъмнината :D ДАже повечето му моменти са доста забавни :grin: :D :D :razz: Ако искаш да разпуснеш го гледай :D Хубавите американски ужаси са старите като:
- Кошмар на улица ЕЛм (май беше)(всичките стари части без римейка)
- Чъки куклата убиец (първите части)
-Петък 13-ти
- и др.

ИМа някои добри нови филми :
-Сиракът (на мен ми допадна)
- Предизвестена смърт става
-Тексаско клане - не че е страшен ама самата история е хубава
- Имаше един хотела на ужасите :razz: той беше ацки смешен - сещам се една част на един му отрязаха ПоловияТ член :D :D
- Убийствен пъзел има яки кървища
- Имаше един по действителен случай за една къща и в нея всички били убити за една нощ - е той беше як , но не се сеща името му :-o

Това е любимия ми жанр, винаги като ги гледам се отпускам и забравям за всичко !! Имам нещо като трядиция всяка неделя или събота да гледам ужаси, за да се "пречистя" от всичко което ми се е случило през седмицата и след като гледам се чуствам "като нова" :D :D

Ако не го изтриете,ще инкомне шитсторм от мене и ще нахраня малката идиотка.мерси
1. Няма да изтрия мнението, защото не нарушава по никакъв начин правилата на форума. Всеки има право да изкаже собствената си гледна точка и ако ТИ не си съгласен, също си свободен да го кажеш.
2. Ултиматуми от рода на "ако не направите еди-какво си, аз ще направя еди-какво си" лично те съветвам да избягваш да употребяваш - няма да завърши добре за теб.
3. Ако под "шитсторм", разбираш псувни и обиди към потребителят, който е пуснал въпросното мнение, трябва да те предупредя, че това не е Кофата, от което следва, че ПЪРВО - мнението ти ще бъде изтрито и ВТОРО - ще понесеш съответното наказание.

Мерси за вниманието :-)

lightcameraction
10-26-2011, 13:43
няма да я псувам разбира се,просто и аз ще си изкажа мнението та после да не кажете,че темата ще бъде заключена след този спор,който тя ще загуби там..се ено,

LadyDi
10-26-2011, 13:45
няма да я псувам разбира се,просто и аз ще си изкажа мнението та после да не кажете,че темата ще бъде заключена след този спор,който тя ще загуби там..се ено,
Не се надценявай твърде. Това, че ти харесваш Писък не го прави автоматично най-добрия филм в този жанр.

lightcameraction
10-26-2011, 13:57
няма да я псувам разбира се,просто и аз ще си изкажа мнението та после да не кажете,че темата ще бъде заключена след този спор,който тя ще загуби там..се ено,
Не се надценявай твърде. Това, че ти харесваш Писък не го прави автоматично най-добрия филм в този жанр.

ОМг,не говоря за Писък,погледни и другите неща дето е коментирала..кой ти говори за Писък..и не е най-добрия филм в жанра,мога да дам доста по-добри,просто на мен ми е любим,но това е абсолютно друга тема и май си дочела само до там дето каза,че филма е смешен.

NightGuardian
10-26-2011, 14:00
Ти и така ли не проумя с "големия" си мозък , че СТРАШЕН ФИЛМ е ПАРОДИЯ?! Не е буквално "Страшен" , каква шитня , като това е КЛАСИКА в комедиите и в пародиите! И бих гледал 100 пъти повече Страшен филм от колкото тъпия "Писък" с най-некадърния убиец създаван в киното.

lightcameraction
10-26-2011, 14:03
Ти и така ли не проумя с "големия" си мозък , че СТРАШЕН ФИЛМ е ПАРОДИЯ?! Не е буквално "Страшен" , каква шитня , като това е КЛАСИКА в комедиите и в пародиите! И бих гледал 100 пъти повече Страшен филм от колкото тъпия "Писък" с най-некадърния убиец създаван в киното.

ти малоумен ли си нещо ? знам,че филма не е страшен и че е пародия,но аз коментирам нещо съвсем различно и спри да се изказваш постоянно на теми,които пиша по ИЗКЛЮЧИТЕЛНО идиотски начин.Включваш се в темата с нещо,което няма нищо общо с нея.Щом за теб е класика ок.Естествено ,че ще гледаш такъв филм,като толкова ти е нивото на интелигентност ,нормално да харесваш филми за идиоти.

LadyDi
10-26-2011, 14:04
няма да я псувам разбира се,просто и аз ще си изкажа мнението та после да не кажете,че темата ще бъде заключена след този спор,който тя ще загуби там..се ено,
Не се надценявай твърде. Това, че ти харесваш Писък не го прави автоматично най-добрия филм в този жанр.

ОМг,не говоря за Писък,погледни и другите неща дето е коментирала..кой ти говори за Писък..и не е най-добрия филм в жанра,мога да дам доста по-добри,просто на мен ми е любим,но това е абсолютно друга тема и май си дочела само до там дето каза,че филма е смешен.
Прочетох целия пост. Не виждам кво толкова е написала...? Има си мнение, казва си го. Айде, не се изживявай като най-големия познавач на жанра и само твоето мнение е правилното.

NightGuardian
10-26-2011, 14:06
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Каквито филми съм гледал и съм вникнал в тях , ти никога няма да се сетиш за тях , щом си се закачил на "ПИСЪК" , човек осъзнай се. И естествено като гледам КОМЕДИЯ , ще очаквам идиощина. Гледай "От глупав по глупав" аз лично падам от смях , но за съжаление , не съм като тях , ти може и да си като ти гледам постовете. Отговорих на поста , в който упрекваш момичето.

NightGuardian
10-26-2011, 14:08
Защо не беше по-голям да видиш , как по видеорентовете щяха да се изпотрепят да хванат "Страшен филм" 8)

lightcameraction
10-26-2011, 14:08
И какви филми си гледал?за чернилки как са ги трепали по улиците и вече си разбирача в цялата рап музика 8) рофл :lol:

LadyDi
10-26-2011, 14:09
Айде стига.
Кой каквито филми гледал - гледал. Всеки си има вкус и това не го прави най-големия олигофрен.

NightGuardian
10-26-2011, 14:10
Не стига ,че си дете , ами си и малоумно.

NightGuardian
10-26-2011, 14:13
Ето ти една "Класика" - http://zamunda.net/details.php?id=277576&hit=1

lightcameraction
10-26-2011, 14:14
Не стига ,че си дете , ами си и малоумно.

И к'во каза,нищо не каза рофл..говориш ми за няк'ви глупави филми дето си им вникнал във великия смисъл както се хвалеше,че знаеш 'сичко за 2пак и му вникваш във всички песни,щото си разучил всичките му познати и не знам си к'во :razz:
Тук говорим за жанр ужаси,а не за друг жанр,не ми обръщай темата.К'во ми засягаш темата за Писък постоянно като аз не говоря конкретно за нея?Аз да говоря за черния от аватара ти дето не мога да му слушам гласа ?!Не,оставям те,щото явно си го харесваш,аз не го харесвам,но ти във всяка тема просто ме провокираш да почна да спора с тебе,щото НЕ ГОВОРЯ ЗА ПИСЪК и ти ПАК изкарваш филма ТЪП ?Аз говора ли за черньото от аватара ти дето не мога да го слушам идиот?Не,щото явно е легенда в т'ва дето прави и си има феновете ,ама ти прекаляваш вече ..
Спорехме за нещо и напълно промени темата като чакаш,някой да се включи друг да ме хейтне та тогава да измислиш нещо ново :razz:

NightGuardian
10-26-2011, 14:15
Ето ти една "Класика" - http://zamunda.net/details.php?id=277576&hit=1

lightcameraction
10-26-2011, 14:17
Ето ти една "Класика" - http://zamunda.net/details.php?id=267075&hit=1

ОМГ къде ми сравняваш Писък с Alien?Едното си няма НИЩО общо едно с друго ?! .. о боже господи ,мислех че поне ще кажеш нещо ама т'ва беше .. омг лол :lol:

NightGuardian
10-26-2011, 14:18
Къв АЛИЕН БАСТУН!!!!!!!!!!! колко ме дразниш , не е истина.

lightcameraction
10-26-2011, 14:19
се тая,Predator,а ти не се ли сещаш,че съм се объркал . едното си няма нищо общо с другото ,тъп си.

NightGuardian
10-26-2011, 14:21
ок , щом казваш.

lightcameraction
10-26-2011, 14:23
чао

ohluv
10-26-2011, 14:24
лелееее :lol:

NightGuardian
10-26-2011, 14:36
Не стига ,че си дете , ами си и малоумно.

И к'во каза,нищо не каза рофл..говориш ми за няк'ви глупави филми дето си им вникнал във великия смисъл както се хвалеше,че знаеш 'сичко за 2пак и му вникваш във всички песни,щото си разучил всичките му познати и не знам си к'во :razz:


Сега ти прочетох тази глупост. Не съм се хвалел. За познатите не ти трябват за да вникнеш в това , което иска да каже , а се иска акъл , който ти нямаш. Казах ,че ако се интересуваш за кой човек става въпрос , които споменава , трябва малко или много да се запознаеш.Говоря за хора от обкръжението му, но ти пак не си разбрал. Не очаквам от дете да разбере Тупак , най-малко от разглезено като теб. :)

Летиш много и повярвай когато паднеш , ще боли много. :)