PDA

View Full Version : Висока съм !! и ми се подиграват пстоянно



luill65
10-26-2011, 12:42
Аз съм на 12 и съм около1.70висока. Не съм грозна но постоянно ми се подиграват и то момчетата. Има момчетата които ме харесват но вече се по често ми се подиграват.Когато съм с моите приятелки не чуствам неодобство но момчетата се шегуват с мен и ми викат МАРКУЧ. Аз се смущавам и незнам какво да кажа и мълча.Не мога и да отговоя и на въпросите им нпр.Колко си висока?Какво ядеш че си толкова висока?и тн.
Както и е малко странно ако приятелят ти е по нисак от теб..
Случва се често и вместо да ме извикат по име да ми викат Еии високата..

КАКВО ДА КАЖА КОКАТО МИ КАЖАТ МНОГО СИ ВИСОКА/ЗАЩО СИ ТОЛКОВА ВИСОКА :smt103 !!?

И КАКВО ТРЯБВА ДА НАПРАВЯ ЗА ДА СПРЪТ ДА МИ ВИКАТ ТАКА!!?

ADMIRALKA14
10-26-2011, 12:47
Няма лошо. След години мъжете ще ти идват със столче под ръка. 8-)

Wannie
10-26-2011, 13:08
Това са пълни глупости !!! Не им обръщай внимание и това изобщо не е повод да ти се подиграват :) Една моя много близка приятелка е на 13 и е метър седемдесет и нещо... Слаба е и е много харесвано момиче . Мои приятели (момчета) са ми казвали , че предпочитат високите ... а и все пак няма да растеш непрекъснато . Не се притеснявай , нека си говорят като си нямат друга работа :D ;)

malka_sladkka
10-26-2011, 13:12
Оффф... като почнат така много ме дразнят. Какво да ти кажа съучениците ти са пълни малумници, знаеш ли, че след години ще ти завиждат? Не знам и аз какво да те посъветвам те са още много недорасли.... Със сигурност си имат и те някакви недостатъци, например имаше един тъпанар в моя клас, който много ме дразнеше :lol: и винаги като ми кажеше нещо, бъзикайки се уж, му казвах айде като спреш да заекваш пак ще си поговорим ;) или нещо от сорта, след 3-4 пъти и изобщо спря да ме поглежда :lol: Само не си стой и не си мълчи, щото това означава да се примириш с подигравките, като ти се подиграват отговаряй им със същото ;)

bebzgirl
10-26-2011, 13:26
Toва с подигравките е от възрастта.Ако си слабичка ще видиш как след време ще те гледат с отворена уста.Момиче до 1,80см е нормално,тъй че не се комплексирай.Ти няма постоянно да растеш и те след време ще те надрастат и тогава ти ще им викаш ,,маркуч'' :-D Не се комплексирай,перфектна си ! :)

Wwwooow
10-26-2011, 13:28
^^да ...
Повечето хора са много глупави..и вечно ще останат недоволни..
ако си висока-ууууу много си висока,маркуч
ако си ниска-аууу много си ниска,джудже
ако си слаба-ее много си кльощава
ако си малко по-дебела- оооо много си дебелаа,свиня
ако си нормална-много си тъпа/грозна си/курва си..все ще измислят нещо за да се дразнят,дори и с идеалните.





а пък може и да искат просто да захванат някаква тема на разговор с теб,но нищо друго да не им идва на акъла освен да се дразнят.Хубаво е да си висок,а и 170 не е много. :)

fuckme
10-26-2011, 13:39
ако си поддържаш фигурата, след време ще видиш как всички ще започнат да ти се възхищават на дългите крака. сега са още малки и не разбират. ;)

annie2
10-26-2011, 13:42
По-добре висок вместо нисък ако си ниска пък щи викат дребната :-D След време момчетата ще порастнат и тогава няма да си ''маркуч'' И аз бях така само,че 1,60 а сега момчетата за 13 годишни стигат 1,75-1,80 преди аз бях маркуч сега съм една от най-ниските и сред момичетата и сред момчетата,а това,че си висока трябва само да се гордееш с това :)

InsatiableTemptation
10-26-2011, 14:07
След време ще ти завиждат, а и 1 и 70 не е много. Не ти трябва да се влияеш от мнението на комплексирани и недорасли момченца. Оценявай това, коети ти е дадено, но ако ти е чааак такъв проблем, има дрехи, които оптически те правят да изглеждаш по-ниска например, поинтересувай се.

dream1707
10-26-2011, 14:13
Все още си на 12, момчетата са олигофрени по това време ... Просто гледай да не им обръщаш внимание... Пък като пораснеш малко ще се обърнат нещата и постоянно ще започнат да ти правят комплименти за дългите крака... ся още нищо не разбират ;д

xxKiFlAxx
10-26-2011, 15:34
Относно момчетата въобще не им обръщай мнимание- на всичко се подиграват.
Иначе си малко висока.аз съм на 15 и съм 167 :D

xxKiFlAxx
10-26-2011, 15:37
Все още си на 12, момчетата са олигофрени по това време ...

по -точно по всяко време :razz:

dream1707
10-26-2011, 15:44
Все още си на 12, момчетата са олигофрени по това време ...

по -точно по всяко време :razz:

По това са особено големи :Д

blondeVIP
10-26-2011, 15:48
Аз съм на 16 и момчетата от класа (много се обичаме и го казват на ебавка) постоянно повтарят щъркел или маркуч... често им се смея и знаеш ли какво им отговарям... Някой ден ще искате гадже с дълги крака ;)) Така че изобщо не ги отразявай...а и си малка.. от възрастта само гледат как да се заядат пък и момчетата сега са по-ниски от теб предполагам.. и те ще пораснат някой ден - кажи им го ;) :D

Tiin
10-26-2011, 16:21
Супер си си... не им обръщай внимание...

strawberry88
10-26-2011, 16:22
Супер си си... не им обръщай внимание... +1 :wink: ..те все намират нещо да се подиграват..сякаш са перфектни!! :)

Buubka
10-26-2011, 16:51
Ей мацка а не се ядосвай .. Теб те питат защо си толкова висока а мен защо съм толкова ниска .. 10 клас съм и не искам да казвам колко съм висока шот ме срам ;д гаджето ми е 1.90 а аз съм доста по-ниска от него ;д на мен ми викат фъстък .. дребен . малчо .. и мн по oбидни от тия дет казах.. така че просто или не им отговаряй все някога ще спрат ако ли не просто им кажи 'някой ден ше си мечтаеш да си с момиче като мен' : ) !

nnn1993
10-26-2011, 16:58
Много е хубаво,че си висока.Не обръщай внимание на идиотите,които ти се подиграват.

Jacqueline
10-26-2011, 17:19
Аз пък ти завиждам.

sunshine955
10-26-2011, 18:41
В днешно време повечето деца са много подигравателни, така си избиват компексите, като натякват на другите нещо. Да си висока е предимство, не можеш да промениш ръста си, но можеш да им се "отвориш малко" и да спрат да ти викат така. Знам че е гадно и се подтискаш от подигравките им, но просто не трябва да ти пука. Имаш си самочуствие, запомни, че никой не може да те унижава без твое позволение ! Когато другия път някой те нарече нещо подобно, просто му отвърни : мълчи ве дребен или нещо подобно, просто им покажии че имаш самочуствие и че дори се имап за почете от тях. Когато ходара видят че си слаб започат да те мачкат. Не го позволявай, защитавай достойството си. ИСкрено ти пожелавам успех и дано всичко се оправи :]

HolyShit
10-26-2011, 18:43
Кажи им да се нагъзят да им го турнеш анално и..Да прочетат някоя книга по биология,може да разберат,дали растеш на височина от яденето(ако са прости може и да ги разберат :razz: )

radie
10-26-2011, 19:09
Омг и аз съм така , ама вече съм свикнала .. Да не ти дреме.
:)

Ankh
10-26-2011, 19:17
Не разбирам, защо се комплексираш от мнението на някакви ограничени олигофренчета? Ако си ниска-ти се подиграват, ако си висока пак същото... няма угодия.
Повечето мъже, харесват мацки с дълги крака, така че няма от какво да се притесняваш.
Следващия път им тегли един бой и си готова..... 8-)

justasmile
10-26-2011, 19:24
Първо, те ти се подиграват, защото виждат, че си несигурна по отношение на височината си. Виждат, че лесно се сдухваш заради това. Затова някой като ти каже, че си маркуч му отговори: "Е да, ама такива МАРКУЧИ виждаш по телевизията във вид на манекенки." И не трябва да ти пука!!!! Това е много важно!!! Когато станеш сигурна в себе си и не се комлексираш ще видиш как МНООООГО малко хора ще ти кажат нещо лошо за това. Да, хората ще то казват, че си висока, но се научи да го приемаш като комплимент. 6 клас и аз бях 1.70, сега като съм 8 много да ми пука какво ще кажат 'батковците', а и повечето хаесват това, че съм висока, защото имам дълги крака 8-) Затова не се комплексирай и бъди сигурна в себе си!!!!!

JustMakeMeBelieveAgainN
10-26-2011, 19:30
вместо да се комплексираш, вирвай главата и хич да не ти пука.. иска ми се аз да бях толкова висока! :)

CupcakeAndCoffee
10-26-2011, 19:40
по-добре да си висока, отколкото ниска като тапа :-P

SladkaZagadka
10-26-2011, 20:22
по-добре да си висока, отколкото ниска като тапа :-P

Ниското е сладко :-) , момчетата обичат да се грижат за нещо .. :-D мъничко.

Добре, според мен проблемът не е в ръста , а в главата ти. Съзнателно или не, ти се обсебваш от тази идея, другите около теб го забелязват и виждат че е слабото ти място - бъди уверена. И да си нормален, и да си по-нисичък, и да си висок има предимства и минуси. А това за краката - дълги, дълги, ама на някоя 1.70 , 80 кила с тези "дълги , дълги" крака знаете ли как й се "кефят"? Затова е по-добре просто стегнато, нормално и здравословно тяло :grin:

thegreenzombie
10-26-2011, 20:29
е ти си добре :D аз съм на 15 и съм 1,62 8-) амм не ми е правило проблем досега :lol: а ти след години ще си адски вървежна, бтв :D (казано с добри намерения) .....

Nich
10-26-2011, 20:43
На твоите години и аз бях толкова висока и аз съм чувала абсолютно същите неща и само ще ти кажа, че никога не ми се е налагало да обувам високи обувки, за да създавам оптичната илюзия, че имам дълги крака, просто защото не ми се е налагало. А когато ме питат колко съм висока си казвам, по дяволите изискванията за модели са да са високи! Иначе с усмивка казвах, че съм яла Нескуик и така. Като видят, че не се връзваш и им става безинтересно.

ForzaFelipe
10-26-2011, 20:55
Ниското е сладко :-) , момчетата обичат да се грижат за нещо .. :-D мъничко.

:oops: :oops: :oops: true :oops:

Бъди спокойна,спортувай,поддърж ай фигура пък ще видиш след 1-2 години същите тея дали няма да ходят като гладни кученца след теб 8-) Това може да ти е като стимул да поддържаш фигура,ние момчетата каквото и да говорим като видим дълги крака и губим връзка с главния мозък :lol:

Alekssandyr
10-26-2011, 21:24
Аз харесвам и високи и ниски, не ми е претенция, но има разлика между висока и слаба и висока и широка .. (огромна) на тия им викам ТИР-ове и МЪЖЕ !

letmetellyou
10-27-2011, 10:56
Много истина има в предишните мнения. И аз бях по- висока от останалите когато бях на 12, но повярвай ми, като пораснете ще видиш, че си има плюсове да си висока :)

ledenakrasota
10-27-2011, 11:22
На твоята възраст е нормално да се държат така, но не трябва да позволяваш това да те засегне. Демонстрирай самочувствие! Кой може да се похвали с такива мерки на твоите години,а? Ставаш за модел! 8) Те могат само да завиждат! Заяждай се, покажи и казвай колко си горда от това, че няма да си като тях дребна, а че още от сега си висока и с дълги крака. :oops:

ValLoveYa
10-27-2011, 12:28
Аз също съм висока (170 см), но никога не са ми се подигравали, може би защото повечето от класа ми, а и на моите години хора са високи.
Не се комплексирай, както казаха преди мен след време ще ти завиждат.

sweet_bunny
10-27-2011, 12:33
Няма лошо. След години мъжете ще ти идват със столче под ръка. 8-)

Само така! \:D/ =D>

Maaggiiee
10-27-2011, 14:12
Toва с подигравките е от възрастта.Ако си слабичка ще видиш как след време ще те гледат с отворена уста.Момиче до 1,80см е нормално,тъй че не се комплексирай.Ти няма постоянно да растеш и те след време ще те надрастат и тогава ти ще им викаш ,,маркуч'' :-D Не се комплексирай,перфектна си ! :) +1

NEWS
10-27-2011, 14:32
Не тъпа си 4е им обръ6та6 внимание.... и пи6е6 такива теми

yana0404
10-27-2011, 17:28
Я да си гледат работата.Това че си висока не е никакъв проблем.Като те питат защо си толкова висока им отговори "Защо съм по-развита от вас! :P "Според мен това ще си свърши работата. :-D

e_r_d
10-27-2011, 18:17
Ооо я има тегли по една.. :Д кво им се връзваш..аз също съм висока и на мен ми се подигаваха като бях на 12, ама са като съм на 17 леко е коренно различно отношението и то точно на момчетата ;) Заеби ги са са още пиклъовци дето не знаят кво са дълги крака... :D :-)

lisi4ety
10-28-2011, 06:20
А ако ти кажа, че и при мен беше абсолютно същото като бях на твоята възраст?
Сега съм 1,77, а такива неща няма.
Всичко е до време, няма как да промениш отношението им, ще трябва да ги изчакаш да пораснат.

tItEufFf
10-28-2011, 08:58
Оф мноооого добре те разбирам. Вашите високи ли са? Защото ако не са, може просто изведнъж да си израснала и да спреш мноого по рано от другите.
Пък ако не - да не ти пука! След някоя друга година ще те задминат момчетата. Въпреки че те колкото и да растат на ръст, акъла им остава долу-горе същия :? Ти не трябва да оставаш и да мълчиш, не това е решението. Просто трябва да им откриеш слабото място и да им кажеш нещо гадно, така че наистина да ги заболи. Не се осатвяй, защото това ще ти повлияе и на самочувствието като пораснеш.
Пък като пораснеш, когато имаш повече самочувствие, няма вече да казват "високата" а "дългокраката", не се притеснявай :)

ulsitu
10-28-2011, 10:10
Винаги на някой няма да му харесва това,че си например: висока,слаба,дебела или дори ниска... Така че ще ти кажа едно.Никой не решава какъв да бъде.Не се влияй от мнението на другите,защото няма идеални хора.Върви с високо вдигната глава и да не ти пука кой какво казва зад гърба ти. :) :) :)

sapphire5
10-28-2011, 11:21
В живота трябва да се научиш, да не обръщаш много внимание на такива дребни неща...колкото и да се чувстваш тъпо ;]

Anichkaxxwee
10-28-2011, 17:03
Въобще не им обръщай внимание! 8-)

babyfreak
10-28-2011, 17:24
Супер си си... не им обръщай внимание...

:)

Despicable95
12-28-2011, 10:46
И аз съм много висока. Преди години когато и аз бях на 11-12 години ми викаха МАРКУЧ НАД ГРАДИНСКА ЛИВАДА и какво ли още не.. като ми кажеха това си викам " Да вие сте ниската окосена ливада .. " Моята тактика е пълен игнор . Смееш се на глупостите им и така те виждат, че ти не обръщаш внимание виждат че не са ти интересни вече. Сега съм на 16 и съм висока 180.. на това му се вика висока. Но никой не ми вика мъж и тир защото имам хубаво и поддържано тяло. Харесват ме много момчета, също така имам много приятелки които ми стигат до рамото и много ме харесват. Понякога и на мен ми се ще да съм 165см, но знам че Бог ми е дал тази височина, защото след време кой знае може да ми послужи. А и да не пропусна честно ме гонят по хипермаркетите да ме викат за модел, маникенка, или волейболистка .. минаха години и сега хората ме обичат и уважават такава каквато съм !! :) Бъди уверена и горе главата. Всичко е до гени. Виж майка ти и баща ти колко са високи. 100 про ще си 2-3 см по-висока от майка ти .. така че ако тя е 1.75 ти може би ще бъдеш 178 :) Колкото и да си все ще си красива. А и важното е не каква е опаковката, а съдържанието ;) Смело напред :*

Starless
12-28-2011, 11:24
И аз съм висока - 1,72-3, но съм нямала проблеми с подигравки, изобщо не ме интересува и на токчета ходя..

Hayashi
12-28-2011, 13:45
Може и да не пораснеш повече, така че им кажи, че те пък са ниски. о.о

Moderatorius
12-28-2011, 16:07
Да ти кажа 1.70 вече хич не ми се струва високо, а напротив-нормално. И аз бях в началото най-високата и се чувствах като кобила, но сега всичко е доста различно. Някъде 1.75 съм и се харесвам. В класа ми няма по-ниско момче от мен, с времето ще те изпреварят, просто момичетата по-бързо растат и затова се е случило така. Има си предимства и на високото, и на ниското. Намери твоите и ги използвай))

SmilezZz
12-28-2011, 16:18
Заобиколена си от идиоти , мислещи се , че са велики и света се върти около тях. Не им обръщай внимание. Не си длъжна да им даваш обяснения , за каквото и да е , камо ли пък нещо , което просто ти е вродено (ако мога така да се изразя). Ама няма да е лошо да учиш повечко , че .... меко казано ужас.