PDA

View Full Version : Не мога повече така :/



eLeHaGuLbertt
10-26-2011, 13:36
Здравейте! Преди бяхме 3 момичета, най-добри приятелки и излизахме всеки ден, но аз и едното момиче /което е по - голямо от мен с 2 години/ се скарахме с нея. И сега сме само двете. Постоянно ме кара да излизаме, а аз си имам и други приятели и искам да излизам и с тях, когато и кажа, че не ми се излиза почва да се сърди и т.н. Например преди 1-2 седмици исках да изляза с 1 момиче от класа, ии като и казах, тя право почна да се цупи, че момичето го виждам всеки ден, а нея много рядко, (понеже тя учи в друго училище). И се разсърди..
Какво да направя? Не мога да и го кажа така, защото ще се скараме и после пак има сърдене с дни, а тя ми е най-близката приятелка..

granger
10-26-2011, 14:11
Най-близка приятелка ти е , пък не ти се излиза с нея - ХАХАХА :lol: :lol: :lol: :lol: Ебаси оксиморона ... явно не ти пука просто много за нея...
Кво правиш ли?!Ми продължавай да я избягваш и ще останеш без"най-близка приятелка" :lol:

eLeHaGuLbertt
10-26-2011, 14:53
Най-близка приятелка ти е , пък не ти се излиза с нея - ХАХАХА :lol: :lol: :lol: :lol: Ебаси оксиморона ... явно не ти пука просто много за нея...
Кво правиш ли?!Ми продължавай да я избягваш и ще останеш без"най-близка приятелка" :lol:

Явно не си ме разбрал/а правилно.. в такъв случай просто не пиши по темата. ;) Просто всеки ден съм с нея (вече близо 2 г.) и с всеки изминал ден, започва да става все по - тъпо щото няма к'во да правим, нито за к'во да си говорим. Темите се изчерпват.. По логически път е нормално да искам да изляза и с някой друг. Щото ми е писнало да излезна и да седя като пу*ка /с извинение/ и нищо друго да не правим.

Colouring
10-26-2011, 15:14
С тези,които опредлеям като приятели,винаги има за какво да си говорим.Не знам как така сте най-добри приятелки,пък нямате теми,по които да си говорите.

И все пак не сте втори клас,излизай с който си искаш,пък нека се сърди.Това е детска постъпка,не си само нейна.

ZeroPoinT
10-26-2011, 15:23
Излез с двете едновременно.

Mirage3
10-26-2011, 17:27
Според мен проблемът е, че тя няма с кой да излезе и търси теб. А и отделно, че сте най-добри приятелки. Дори и да нямате какво да си кажете тя навярно го осъзнава, но може да става нещо и да иска просто някой да е до нея... Би трябвало да разбереш какво `и е по държанието `и.
Ако можеш раздели си деня - няколко часа с нея и няколко часа с другата ти приятелка. Пък и тя трябва да те разбере, не е на десет.

bloodyF
10-26-2011, 18:24
ми запознай я с другите ти дружки и излизайте заедно..
много трудно да се сетиш

SmilezZz
10-27-2011, 05:58
Не ти се излиза с нея , изчерпват се темите за разговор , пък твърдиш , че сте най - добри приятели ? Хмм. Или просто поговори с нея , или както казаха по - горе я запознай с други твои приятели и излизайте заедно.

vanitu
10-27-2011, 10:37
Еми да съгласна съм с мнението по-горе.. Можеш да я запознаеш с др-те ти приятелки и излизайте всички заедно. Така никой няма да има нацупени!

eLeHaGuLbertt
10-27-2011, 10:45
Ама те се познават, ама с 1-ната не са в много добри отношения, а с другата като се съберат двете и стават непоносими, постоянно се лигавят, правят шеги, които доста често не са на място.. Иначе този вариант е бил обмислен преди доста време, ама не става .. :)

Fiction7577
10-27-2011, 17:22
Тогава да си изяснят проблема. За шегите - кажи им го просто.