PDA

View Full Version : Laitkameraak6yn e



NomNomNom
10-26-2011, 14:39
Някакъв абсолютен рандом ноулайфър, даже въображение няма, тръгнал да прави филми :lol:

IWannaBeSedated
10-26-2011, 14:42
:lol:

ohluv
10-26-2011, 14:43
И квооо ти да не пикаеш олио ?

NomNomNom
10-26-2011, 14:45
И квооо ти да не пикаеш олио ?
опитвам се да го провокирам , развалящ всичко ;д

NightGuardian
10-26-2011, 14:46
човека е яко заблуден. Единственото по-лошо от това да си глупав е да си заблуден.

ohluv
10-26-2011, 14:49
И квооо ти да не пикаеш олио ?
опитвам се да го провокирам , развалящ всичко ;д
що ни караш да те цитираме...зла си :(

Perchem
10-26-2011, 15:00
човека е яко заблуден. Единственото по-лошо от това да си глупав е да си заблуден.
да имаш рак не е ли по-лошо

NightGuardian
10-26-2011, 15:01
човека е яко заблуден. Единственото по-лошо от това да си глупав е да си заблуден.
да имаш рак не е ли по-лошо

не , много е яко. :)

lightcameraction
10-26-2011, 15:07
Някакъв абсолютен рандом ноулайфър, даже въображение няма, тръгнал да прави филми :lol:

Не можеш да ме провокираш така.
Първо казваш,че нямам въображение,а после казваш в друга тема,че съм абсолютен филмар и съм заблуден и не знам си какво,то това се припокрива.Щом съм такъв филмар,значи имам голямо въображение.

StringTheoryPracticist
10-26-2011, 15:08
Някакъв абсолютен рандом ноулайфър, даже въображение няма, тръгнал да прави филми :lol:

Не можеш да ме провокираш така.
Първо казваш,че нямам въображение,а после казваш в друга тема,че съм абсолютен филмар и съм заблуден и не знам си какво,то това се припокрива.Щом съм такъв филмар,значи имам голямо въображение.
Не е задължително, тя може да има предвид, че влизаш във вече измислени (неоригинални) филми. Така че не си измисляш почти нищо от това, а използваш чужди идеи, за да се филмираш, защото въображението не ти стига.

Мисля, че тя искаше да каже това.

NightGuardian
10-26-2011, 15:09
Някакъв абсолютен рандом ноулайфър, даже въображение няма, тръгнал да прави филми :lol:

Не можеш да ме провокираш така.
Първо казваш,че нямам въображение,а после казваш в друга тема,че съм абсолютен филмар и съм заблуден и не знам си какво,то това се припокрива.Щом съм такъв филмар,значи имам голямо въображение.

Филмиран тип ,тоест заблуден е едно , да имаш въображение е съвсем друго, но ти нямаш капка мозък да го разбереш.

lightcameraction
10-26-2011, 15:11
Някакъв абсолютен рандом ноулайфър, даже въображение няма, тръгнал да прави филми :lol:

Не можеш да ме провокираш така.
Първо казваш,че нямам въображение,а после казваш в друга тема,че съм абсолютен филмар и съм заблуден и не знам си какво,то това се припокрива.Щом съм такъв филмар,значи имам голямо въображение.
Не е задължително, тя може да има предвид, че влизаш във вече измислени (неоригинални) филми. Така че не си измисляш почти нищо от това, а използваш чужди идеи, за да се филмираш, защото въображението не ти стига.

Мисля, че тя искаше да каже това.

това е безсмислено.Как мога да ползвам чужди идеи за нещо,което тя не знае?Аз не съм поствал нищо свързано с това дето правя тук,а само рандом спам.

StringTheoryPracticist
10-26-2011, 15:15
Щом мисли, че се филмираш, е изградила на базата на действия, които си извършил (действия, които показват филмиране).

Може да си извършил тези действия по вече измислени принципи, вместо по оригинални идеи.

Ако искаш да ти го обясня по по-прост начин?

lightcameraction
10-26-2011, 15:18
Щом мисли, че се филмираш, е изградила на базата на действия, които си извършил (действия, които показват филмиране).

Може да си извършил тези действия по вече измислени принципи, вместо по оригинални идеи.

Ако искаш да ти го обясня по по-прост начин?

Това е тъпо лол и няма никаква логика .. какво общо има това,че съм спамил неща свързани с филми и съм бил 'филмиран' с това,че съм нямал никакво въображение и нямало как да правя филми..едното няма нищо общо с другото..аз не върша действията по някакви принципи ..изобщо това дето пишеш няма нищо общо с темата,не че и тя пише :lol:

StringTheoryPracticist
10-26-2011, 15:20
Никъде не го свързвам с реални филми. Явно не можеш да разбереш какво казах, така че аргумента ми е автоматично валиден. kktnxbai