PDA

View Full Version : ИСКАМ ТОВА ДА СПРЕЕЕ!!!



loca10
10-26-2011, 14:36
Таакаа, харесвам момче (мн добро начало, да), което е от моя клас. След като го харесвам => мисля за него. Често се хващам, че се размечтавам, а това не съм аз!! Аз не се размечтавам, не плача на любовни филми, не въздишам по звездите, не! Освен това заради него през целия ден ме боли корема, гади ми се (явно от притеснение, какво друго). Като видя обекта на желанията си, ми се драйфа. Ирония, а? Нататък: не смятам да се пробвам да флиртувам, да се сближаваме и такива работи, защото знам, че няма да стане моята. Гола и боса съм във връзките и зарибявките. Не искам и да му казвам, защото все пак се познаваме от скоро и после може да се развият нещата, а иначе ще стане много неудобно. Остава само да си трая и да се опитам да се разсея с нещо друго- може би ако полудея от учене, ще се уморя и няма да ми пука толкова? Идеи?

ПС: Пак съм аз. Може ли да не поствате злобни коментарчета и подобни? Просто няма смисъл и това лееко ме дразни. Темата не е кой знае какво, не очаквам и кой знае какви отговори, просто бих искала да чуя мнението на някой по-опитен и... ами не знам. Have fun.

shugababe112
10-26-2011, 14:47
Това са чувства,скъпа, не могат да се спрат или ако има такъв начин да го каже на всички,защото несподелената любов не е приятна на никои.За жалост обаче не избираме в кой да се влюбим просто се случва и според мен освен да го забравиш има и друг вариант и той е да се бориш за него...но ти си знаеш най-добре :) Казват,че момче се забравя с друго момче,при мен не работи като си искам някой искам само него и освен времето да заличи чувствата друго не остава.Надявам се съм ти помогнала с каквото мога :)

Niakoitam
10-26-2011, 15:06
Амиии....като за начало можеш да си избиеш от главата идеята ти че си ледената кралица, която не може да се влюби и след това да се отдадеш на чувствата пък каквото стане. :)

ledenakrasota
10-26-2011, 15:48
Няма не мога! Има не искам! :lol: Това си ти в момента.


"Леле, какво ми става?! :shock: не е възможно?! :shock: " :razz:


Това не е нещо неестествено. Нормално е за годините ти. И да вървиш срещу себе си е много по-трудно, отколкото да споделиш чувствата си. Вярвай ми! Казвам ти го от опит. :) После може само да съжаляваш...


:?

N1ksun
10-26-2011, 15:52
И да се занимаваш и да не се занимаваш ,винаги ще бъдеш разочарована
, така че избирай . Сама или с някой , не е от значение. Чувствата могат да бъдат потушени, но това влияе отрицателно на психиката .

Enchanting
10-26-2011, 16:06
Изчакай. Още не сте се опознали. Може и да стане нещо... :)

bettyblackdewil
10-26-2011, 18:06
Да наистина не се мисли за ледената кралица. Аз съм по същия начин - не плача на филми, не се ''влюбвам '' в някакви звезди, не обичам да се размечтавам защото после се разочаровам, но не съм си казала щом е така не трябва да се размекна за дадено нещо.. Точно заради мое такова размекване сега съм с човек вече почти 10 месеца.. Заговорете се и така малко или много ще го опознаеш и ще разбереш дали наистина го харесваш.. от къде знаеш може да има кофти характер и само външно да те привлича... Опознай го доколкото е възможно и тогава решавай какво да правиш. Надявам се да проима любов между вас :)

anonymous708973
10-26-2011, 18:14
Кефиш :Д
Но леко го играеш ледена кралица наистина.
Не ти се драйфа, това с корема са така наречените пеперудки. Присвиването ниско долу, нали? Бих го нарекла прималяване :)

Като опитна във връзките ... :Д ти казвам да опиташ :) Няма нищо страшно, след известно време ще е фасулска работа да покажеш на някого, че го харесваш :)

someonerandom
10-26-2011, 18:56
Създала си си едно мнение за себе си-човек,който не се занимава с такива "лигави неща" като харесвания и връзки.И сега осъзнаваш,че всъщност си абсолютно нормално момиче.Опитваш се да се държиш като ледена кралица,защото смяташ,че нямаш шанс и не искаш да ти е кофти.Само че ако не направиш нещо,ще ти е в пъти по-кофти.Ще осъзнаеш,че колкото и да се правиш,че не ти пука,всъщност се чудиш дали той те харесва.Много по-добре е просто да пробваш,и каквото и да стане,поне да знаеш,че не сте били един за друг и да си продължаваш живота.

kyon
10-26-2011, 19:22
Кефиш мА 8-)

oasis
10-26-2011, 20:24
Абсолютно те разбирам и да, възможно е да ти се драйфа, защото съм се чувствала сякаш ще си повърна всичко.
Не мога да ти дам съвет честно казано ако усетиш прилив на смелост някой път се опитай по някакъв тактичен начин да му намекнеш нещо и виж как ще реагира /някои обаче не усещат тънките намеци/ Успех!
// аз постоянно се предавам пред страховете ми, така че едвали съм точния човек да ти каже.

IlovEmyPuffYToY
10-26-2011, 20:46
Това са чувства,скъпа, не могат да се спрат или ако има такъв начин да го каже на всички,защото несподелената любов не е приятна на никои.За жалост обаче не избираме в кой да се влюбим просто се случва и според мен освен да го забравиш има и друг вариант и той е да се бориш за него...но ти си знаеш най-добре :) Казват,че момче се забравя с друго момче,при мен не работи като си искам някой искам само него и освен времето да заличи чувствата друго не остава.Надявам се съм ти помогнала с каквото мога :) Тя не знае какво са чувства, не й помагаш-тя е от камък и от подобно размекващо се състояние като чувствата й се гади 8-) Такам....Запиши се на спорт :) Тъй де - малко разсейване и извайване на фигурата ^^ Или отделяй мнооого време на приятелите си, така де - don't rock alone - rock with friends :lol: :P 8-) (sorry просто в момента слушамм green day :) )

thegreenzombie
10-26-2011, 20:52
аз пъкк те разбирам.... и това не си ти, да.. това е една малка злобна частица в теб, която си седи там и не смята да се маха и ще се влюбва допоследно :) няма лошо... а защо първо не пробваш да се сприятелите или нещо такова... пък после каквото излезе :lol:

loca10
10-27-2011, 16:05
Мерси за съветите, you are awesome ; ))! Но защо когато другите се влюбят нещо, са супер exited, а аз съм болна :D ?? Абсурд да се пробвам да се сприятелим, защото в нашия випуск всички се познават и вече има някаква заформена компания, ходя с тях time to time, но само до там. Човекът е душата на компанията, а пък аз си падам задръстена (това не би ли бил невероятен филм?!?). Абе, в доста тъпа позиция съм. Tnx anyway guys <3

N1ksun
10-27-2011, 18:39
Мерси за съветите, you are awesome ; ))! Но защо когато другите се влюбят нещо, са супер exited, а аз съм болна :D ?? Абсурд да се пробвам да се сприятелим, защото в нашия випуск всички се познават и вече има някаква заформена компания, ходя с тях time to time, но само до там. Човекът е душата на компанията, а пък аз си падам задръстена (това не би ли бил невероятен филм?!?). Абе, в доста тъпа позиция съм. Tnx anyway guys <3

Задръстена била .. ти това като си го натякваш постоянно няма да стане по-добре . Това не пречи да пробиеш в дадената компания , но с това мнение към себе си дето имаш , как си мислиш че ще стане . Кажи си един ден поне " Аз съм готина и забавна ! " опитай се да си повярваш , вярата има силата да променя , опитай колкото и тъпо да ти звучи . :)

anonymous708973
10-27-2011, 19:23
Мерси за съветите, you are awesome ; ))! Но защо когато другите се влюбят нещо, са супер exited, а аз съм болна :D ?? Абсурд да се пробвам да се сприятелим, защото в нашия випуск всички се познават и вече има някаква заформена компания, ходя с тях time to time, но само до там. Човекът е душата на компанията, а пък аз си падам задръстена (това не би ли бил невероятен филм?!?). Абе, в доста тъпа позиция съм. Tnx anyway guys <3

Твърде много американски тийнейджърски филми.

abvd
10-27-2011, 20:50
Удряй си главата в стената ии на 10-тата минута ша си го забравила ОКОНЧАТЕЛНО ! 8-)

gabsit000
10-28-2011, 06:45
ти ако винаги така гледаш на нещата и се съобразяваш с останалите не знам до къде ще я докараш,да гледаш реалистично на нещата,ама ти прекрачваш границата й .. и става някак си все едно се игнорираш теб самата..забавлявай се тоя живот за това ти е даден ,да грешиш да се учиш,да не допускаш отново грешки :P :)