PDA

View Full Version : НЕМСКИ-ПОМОЩ!!!!



vqra
10-26-2011, 14:52
моля ви помогнете ми имам да пиша домашо на немски а почти нищо не знам условието е следното моляви кажете ми какво трябва да се прави защото гоогле не помага моля ви помогнете ми
Wie konnte der Text leuten, wenn es sich bei den Verletzten um keine Wanderer und Bergsteiger handelt, sondern um Schifahrer oder Snowboarder?
Schreiben den Bericht am PC und halte dich an die folgenden Richtlinien, die du bei der Gestaltung eines Berichts beachten solltest. Denke daran, dass sich die verschiedenen Texttile voneinander formal unterscheiden sollen, damit sich die Leserin / der Leser beim Lesen leichter tut.
Благодаря ви предарително и моля ви по бързо защото ми е за утре а незнам кой да питам тъй като не съм си в България и извинете ме за правописните грешки

ZeroPoinT
10-26-2011, 15:00
Как щеше да звучи текста, ако вместо за ранените разхождащи се в гората хора и планински катерачи, се разказваше за скиори и сноубордисти? Отговори но персонален компютър и обърни внимание на начина на писане на доклад /? не съм сигурен/.Нека заглавията да могат да се различават, за да улесните читателя.

Надявам се, че съм ти помогнал.

vqra
10-26-2011, 15:22
значи трябва да пиша доклад за скиори и сноубордисти така ли и много ти благодаря

ZeroPoinT
10-26-2011, 15:36
значи трябва да пиша доклад за скиори и сноубордисти така ли и много ти благодаря

Ами така разбрах, но не мисля, че мога да ти дам 100 процентов отговор само по заглавието.

Успех. :)

vqra
10-26-2011, 15:49
Благодаря ти много и бтв това е задачата но все пак много помоган