PDA

View Full Version : Какво означава това!



anonymous682486
10-26-2011, 17:21
Здр! На 18 съм във 12 клас и има един мои съученик със които уча още от 1 клас и сега сме заедно във гимназията.Тои изглежда като мутра но по-скоро има шкембе :D .Има много голямо самочувствие и се мисли кои знае какъв е ,а и само за своите блага мисли.Също така е много нередовен.В редките случаи когато идва на даскало първо отива на кафе и пуши цигари после влиза на третия час най-рано.Та проблемът е че маи ми се подиграва.Нз как да го опиша точно,защото тои винаги се държи различно във зависмиост от това дали трябва да му помагам за нещо или в другия случаи съм нищо пред него поне тои така си мисли ,нз може да не е така.Аз изглеждам строен висок и малко слабичък ,доста съм срамежлив и притеснителен и не общувам много със хората ,а и не чувам много добре.Със слухови апарати съм и според данните не чувам около 30% ,така да го кажа :-D .Днеска се случи нещо което много ме раздразни и това ме накара да пусна една тема.Днеска във час правихме контролно и тои ми поиска тетрадката по по предмета ,а аз го излъгах че не е при мен и му дадох тетрадката ми по всичкология. :D .Нз кво правил мина малко време и ми върна тетрадката сигурно защото не могъл да открие нищо ,а и тои нз какво да търси за да препише :D .Мина малко време и ми даде една бележка на която пишеше Яж ми к"ура, нарисувал пишката си :D нали знаете как тинеиджърите си рисуват пишките ,а до нея писал "това е за майката ти щото и голям" :lol:.Аз го приех като малка шегичка ,защото тои и друг път ми писал подобни неща но рядко става това. А аз като отговор ми писах на едно малко листче "това е доказателство колко си смешен ,тъп и подобни др." тои прочете това и се смее сякаш таино.В крайна сметка това беше нещо като приятелска шега,но за мен нищо във него не е приятно,има много гаден характер,но аз като съм по като че ли глупав в смисъл чувствам се по-ниско от него и тои се подиграва със мене винаги когато намери удобен случаи,във друг случаи ако трябва да поиска моита помощ веднага започва да се държи по-друг начин.Но аз си го знам какво представлява и при всеки възможен случаи го манипулирам.И така кажете ми какво трябва да се направи със такъв човек ,които сякаш ме приема за по-глупав но всъщност съм в пъти по-умен от него въпреки средните ми оценки във училище :) .Аз немога да говоря със самочувствие и това маи е причината да ме подценява някак си. :o

bloodyF
10-26-2011, 18:27
и сте 12 клас?
ОМГ.

сядате и говорите като мъже.
а той да се държи така с тебе, предполагам си се държал като путка..
обикновено по-силните не толерират такива разни..женственщини..
или ставаш по-отворен и натрупваш малко мускули или забрави да има какъвто и да е респект към тебе :)

GLaDOS
10-26-2011, 18:50
Сценарий тип "Планината Броукбек" ...
И теб какво те ебе за него ? Като не го харесваш го отсвирваш и готово .
И WTF 12ти клас си все пак ?! :shock:

SmilezZz
10-27-2011, 05:56
Щом не ти допада по характер , не се разбирате - просто спри да се занимаваш с него. Ама сериозно ли сте 12 клас ?

Mi6inka
10-27-2011, 10:05
:shock:


Господи, кажи ми че лъжеш, че сте 12 клас...Моля те ! Поведение като за в 5-6 клас.

vanitu
10-27-2011, 10:31
Не разбирам к'во е т'ва поведение на 10-годишни лапета../не че аз съм много голяма, но тва прекалява/ - Като не ти харесва, заеби го и не се занимавай с него!