PDA

View Full Version : Ще е добре ли да направя няколко солариумчета?



sunshine955
10-26-2011, 18:15
Здравейте. :) Не съм ходила на солариум, но обмислям този вариант. Като цяло лятото доста се пека за да хвана хубав тен. Но за 2 месеца. В момента тена е някъв ужасен, не е някакъв хубав кафяв загар а нещо жълтиникаво. :? Исках да попитам дали ако отида няколко пъти на солариум ще се пооправи и ще стане нещо подобно на този който ми беше през лятото. Ако се налага ще ходя от време на време да си поддържам тена хубав. И като цяло колко време трябва да соя първия път, през какъв интервал от време се ходи и след колко пъти има видима разлика ? :)

mimsitu
10-26-2011, 18:19
ходила съм само два пъти през ден, имаше много малка разлика, но спрях, защото ходих в най-големия студ и се разболях .. а иначе ми беше много кеф да хода 8-)

sunshine955
10-26-2011, 18:23
Със светла кожа ли си ? Защото моята нее е от най светлите. Понеже не разбирам от солариуми исках да попитам и дали е както да се печеш на слънце, смисъл белите доста трудно почерняват а по тъмничките по-лесно ? :)

4y4u_g
10-26-2011, 19:16
От солариума тенът не става като от слънчев загар- кафяв, а напротив-оранжев.Ходих миналата година заради бала.За около 2-3 седмици ходене секи ден в началото и през ден после, се появи разлика,но както ти казах стоеше оранжево и спрях да ходя.Само си дадох парите на вятъра.А пък и кожата ми стана много суха от него и започна да се бели.Въпреки,че се мажех с крем и от солариума си взимах някакъв бронзант,който ми препоръчаха там и отделно вкъщи се мажех с хидратиращ.

Goddess
10-26-2011, 19:20
^ Различно е. Зависи от кожата и меланина. Давам за пример Николета Лозанова (Божинова вече де), шоколадова си е.
Иначе като за 1-ви път, щом не си толкова бяла, 5 минути е добре. Увеличавай ги постепенно. Но с няколко ходения няма да мине, иска се доста постоянство и време...

4y4u_g
10-27-2011, 07:36
Еми моя меланин явно е оранжев :D Пък и Николета едва ли само със солариум си прави тена? Защото повечето,които ползват само солариум ми стоят оранжеви.(просто мои наблюдения :) ) Както и да е. :)

Di
10-27-2011, 07:49
Еми моя меланин явно е оранжев :D Пък и Николета едва ли само със солариум си прави тена? Защото повечето,които ползват само солариум ми стоят оранжеви.(просто мои наблюдения :) ) Както и да е. :)

да само със солариум.
Галена също,в един и същ ходихме в търново.