PDA

View Full Version : объркана съм...



GlaMm_GiRl
10-26-2011, 18:33
Такаа,положението е следното:
С момчето се познаваме от близо година,супер добри приятели сме,всичко си споделяме,от самото начало някакси ме предразположи да му вярвам.В училище всичко е перфектно-не минава без бъзици,шеги,игрички,имаме си и малко стара история... след един чат бяхме на път да тръгнем,той ми каза,че ме харесва,но просто не знае дали иска сериозна връзка или просто физическа(защото не е сигурен,че ще му я дам) ии е наранен след последната си връзка,а аз казах,че също го харесвам,но не съм сигурна дали за приятел или нещо повече.И така,отношенията ни останаха на същото положение,нищо не се е променило,разликите са съвсем дребни и нямат значение,говорим си съвсем искрено,пишем всяка вечер,сутрин,излизаме понякога,дори той ми споделя как иска да си намери приятелка ии си пише с тази,онази :D таа това,което се чудя е какво точно става,дали все още ме харесва,защото някакси откакто ми казва с кой си пише,имам желанието аз да съм това момиче,и го ревнувам един вид,но не точно...винаги се получава така(когато някой ми пише и ме търси,го приемам за даденост,и после искам всичко да е по старому) и какво да правя,да се опитвам ли да променя нещата,или е по-добре да си останем такива добри приятели ? благодаря предварително за отговорите :)

Sh@d0w
10-26-2011, 18:41
той ми каза,че ме харесва,но просто не знае дали иска сериозна връзка или просто физическа(защото не е сигурен,че ще му я дам)

Очевидно търси нещо за чукане и му е все тая дали си ти или някоя друга, щом толкова лесно се е отказал от теб и се сваля с други момичета. Просто доста хитро те е подпитал, да види реакцията ти и като не е видял наджеда да го огрее е прескочил на следващата. Ако изпитваше чувства, най - малкото което е, щеше вече да ходите.

ledenakrasota
10-26-2011, 19:32
Може да те пробва как ще реагираш, като ти споделя за писанията си с другите момичета.
Не увъртай, а го питай дали иска сериозна връзка с теб. Искаш да знаеш какво да правиш и точка. :)

DeathRogue
10-26-2011, 19:36
той ми каза,че ме харесва,но просто не знае дали иска сериозна връзка или просто физическа(защото не е сигурен,че ще му я дам)

Очевидно търси нещо за чукане и му е все тая дали си ти или някоя друга, щом толкова лесно се е отказал от теб и се сваля с други момичета. Просто доста хитро те е подпитал, да види реакцията ти и като не е видял наджеда да го огрее е прескочил на следващата. Ако изпитваше чувства, най - малкото което е, щеше вече да ходите.

Има и друга възможност..по този начин може да проследи реакцията й и предриеме съответните действия ако тя се издаде, че го харесва

DeathRogue
10-26-2011, 19:36
Може да те пробва как ще реагираш, като ти споделя за писанията си с другите момичета.
Не увъртай, а го питай дали иска сериозна връзка с теб. Искаш да знаеш какво да правиш и точка. :)

ее написа го преди мен :D +1

ledenakrasota
10-26-2011, 19:37
Има и друга възможност..по този начин може да проследи реакцията й и предриеме съответните действия ако тя се издаде, че го харесва


:lol: :lol: :lol:


Те вече са си споделили! Какво пак ще я подпитва, като точно тогава са писали за това.

fetishh
10-26-2011, 21:36
Само едно трябва да знаеш , че ако решите да имате връзка , след това няма да сте си приятели и няма да си споделяте ...

gabsit000
10-27-2011, 06:12
Само едно трябва да знаеш , че ако решите да имате връзка , след това няма да сте си приятели и няма да си споделяте ...


е за това много мразя,от най-добри приятели да прераснат взаимоотношенията до двойка,после всичко отива по дяволите ... :x

LeprikonA
10-27-2011, 06:25
Само едно трябва да знаеш , че ако решите да имате връзка , след това няма да сте си приятели и няма да си споделяте ...


е за това много мразя,от най-добри приятели да прераснат взаимоотношенията до двойка,после всичко отива по дяволите ... :x

не е задължително всичко да иде по дяволите. ние с моя сме добър пример. една приятелка и нейния се познаваха и те много преди да станат двойка и при тях също се получи и то повече от добре даже.


а за темата - аз съм съгласна с Sh@dow. ако имаше нещо наистина до сега щеше да е станала работата.

ledenakrasota
10-27-2011, 06:27
Само едно трябва да знаеш , че ако решите да имате връзка , след това няма да сте си приятели и няма да си споделяте ...


е за това много мразя,от най-добри приятели да прераснат взаимоотношенията до двойка,после всичко отива по дяволите ... :x

Човекът до теб е най-добрият ти приятел. Когато започнеш връзка с някого, дори отношението на собствените ти приятели към теб може да се промени от тяхното неодобрение или мешане във връзката ти. :)

Ако са зрели хора и с достатъчно акъл, ще си запазят приятелството и после. Стига да е желано и от двете страни. :)
Ако всеки се инати с глупостите си, както е при повечето тийнове резултатът е ясен. :-D

mon4eto
10-27-2011, 06:31
Приятелство между момче и момиче трудно може да има. Винаги единия започва да харесва другия . Внимавай само да не го загубиш и като приятел.

Mi6inka
10-27-2011, 07:39
Докато ти самата не разбереш за себе си какво искаш, всичко ще остане такава бъркотия. Реши нещо и действай...

nepowtorima
10-27-2011, 09:34
Той може би вече знае какво иска и то е да сте само добри приятели. /надявах се никой да не го беше написал, но уви/ :д че колкото и добри приятели да сте като имате връзка и след това се разделите /хайде сега всичко има своя край/ какво ще остане от вашето приятелство. По-добре така.. отколкото .. лоши отношения.

vanitu
10-27-2011, 10:20
Според мен нищо няма да изгубиш, ако опиташ. Личи си, че това момченце ти харесва.. все пак не може да го преглътнеш всеки път когато се видите и да му се правиш на най-добрата приятелка!

badsector
10-27-2011, 13:37
Така като чета, нещата между вас със сигурност ще преминат през леглото. Дори няма да се усетите как ще влезете вътре.

iBiteHard
11-14-2011, 21:32
той ми каза,че ме харесва,но просто не знае дали иска сериозна връзка или просто физическа(защото не е сигурен,че ще му я дам)

Очевидно търси нещо за чукане и му е все тая дали си ти или някоя друга, щом толкова лесно се е отказал от теб и се сваля с други момичета. Просто доста хитро те е подпитал, да види реакцията ти и като не е видял наджеда да го огрее е прескочил на следващата. Ако изпитваше чувства, най - малкото което е, щеше вече да ходите.

sToyAncHo
11-14-2011, 21:48
той ми каза,че ме харесва,но просто не знае дали иска сериозна връзка или просто физическа(защото не е сигурен,че ще му я дам)

Очевидно търси нещо за чукане и му е все тая дали си ти или някоя друга, щом толкова лесно се е отказал от теб и се сваля с други момичета. Просто доста хитро те е подпитал, да види реакцията ти и като не е видял наджеда да го огрее е прескочил на следващата. Ако изпитваше чувства, най - малкото което е, щеше вече да ходите.

дебна да ебна а?