PDA

View Full Version : Нетт на тела



kiberrboy
10-26-2011, 18:56
Здравейте. Имам нокия х6 и ми се е случвало като си сърфирам в нета с опера мобайл връзката с уи фито да се прекъсне и не ме уведомява и почва да се свързва с глобул нет. Искам да питам как мога да го забраня този интернет :]

mrawko1
10-26-2011, 19:56
Не, че ще помогне много, но - и аз имам същия телефон и когато се прекъсне Wi Fi връзката ми излиза,че няма такава.Погледни настройките там можеш да го направиш какво да прави, когато искаш да се свърже и няма нет - да търси мрежа; да се свързва към дадена мрежа или да се свързва към оператора.При мен няма такова нещо или ти си ръчкал из настройките, или те са си така и трябва да ги оправиш.

badboy28
10-27-2011, 11:55
Здравейте. Имам нокия х6 и ми се е случвало като си сърфирам в нета с опера мобайл връзката с уи фито да се прекъсне и не ме уведомява и почва да се свързва с глобул нет. Искам да питам как мога да го забраня този интернет :]оффф колко теми станаха за тоя нет на тела.Защо 1 не прочете другата тема ами и ти пишеш??? Изтрий си настройките за нета на браузъра и готово :x

xXxAngerfisTxXx
10-27-2011, 12:31
просто си качи Opera Mini/Skyfire или друг браузър и си готов... просто вградените на Symbian браузъри са много зле...