PDA

View Full Version : Мамичката им ..



fibichkaa
10-26-2011, 19:50
Историята е следната :
9 клас съм (от преди 1 година имам ново училище) .
Като започнахме на 15-ти Септември , видях една позната физиономия (момче , което беше в старото ми училище но сега е 11 клас) , и след няколко седмици загрях кой е това . Сетих се как се казва ,изведнъж много започнах да го харесвам и не спирах да го гледам страното беше ,че и той ме гледа ама постоянно. Та така преди няколко дни казвам на 2 момичета ,че харесвам това момче , като им казвам ,че му знам името и ,че сме били в едно училище (той едвали ме помни). И седим ние на стълбите и минава момчето и ония двете кокошки започват и се провежда следният разговор :
Кокошка 1 : Здрасти :)
Кокошка 2 : Ей ти как се казваш ?
Момчето си каза името .. и гледа мен . А аз цялата червена и мълча и през цялото време нищо не казвам . И той ни отминава с затъпяваща физиономия . Може ли да са толкова прости ?! Така жестоко да ме излагат ?! И на всичкото отгоре и се хилят като побъркани на мост ..
Та въпроса ми е как да избегна цялата тази ситуация и аджеба да завържа разговор с него .
Моля ви без излишен спам .. :)

kyon
10-26-2011, 19:55
Какви са тези приятелки, които ти правят нарочно гадно?
Като си сама отиди при него, поздрави го и може да уточниш миличко, че с "приятелките ти" излизаш колкото да ти минава времето. После може да кажеш, че си търсиш по добра компания, ако не е много прост ще се сети какво намекваш.

elizabethg
10-26-2011, 19:59
Кокошка 1 :
Кокошка 2 :



Ейй...това яко ме изкефи! :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :D :D :D


По темата:Мисля,че ти сама трябва да завържеш разговор с него.Щом те гледа постоянно,значи не си му безразлична.Трябва да опиташ,нищо не губиш! :-) :-) :-)

ManonDilova
10-26-2011, 20:09
Кокошките ги забрави.
Не е нужно да се обясняваш и да се извиняваш заради тях. :)
Просто следващия път като го видиш в двора или някъде по стълбите, кажи "здрасти.. ако ме помниш от преди няколко дни се видяхме, аз съм -името-" и оттам подхващаш някакъв кратък разговор, за да има добро впечатление - примерно питаш го в кой клас е, трудно ли е 11 клас с матурите, ала-бала, после следващия път като го срещнеш пак го заговаряш, тоя път примерно го каниш да пушите заедно навън (ако пушиш или той, ако пуши) и се заприказвате на някакви теми и оттам нататък е ясно. Ще видиш дали има интерес и така :)

ledenakrasota
10-26-2011, 20:11
"Здравей! Аз съм еди коя си. Как си? " с широка усмивка и продължаваш напред и така всеки път. :)

Seattle
10-26-2011, 20:30
Използвай ситуацията в твоя полза. Използвай момента да отидеш да му се извиниш за "глупавите си приятелки" и се запознайте. Бъди бърза с извинението и премини към запознанството. Първия разговор не е задължително да е прекало дълъг, иначе почва да изглежда все едно му се молиш, освен ако не подхванете някоя интересна за двама ви тема разбира се.

ПС. Внимавай на кого споделяш такива работи 8-)

crowberry
10-26-2011, 20:37
Използвай ситуацията в твоя полза. Използвай момента да отидеш да му се извиниш за "глупавите си приятелки" и се запознайте. Бъди бърза с извинението и премини към запознанството. Първия разговор не е задължително да е прекало дълъг, иначе почва да изглежда все едно му се молиш, освен ако не подхванете някоя интересна за двама ви тема разбира се.

ПС. Внимавай на кого споделяш такива работи 8-)

Това всъщност е добра идея..

Luidgie
10-26-2011, 21:04
Ми защо казваш на разни кокошки подобни неща?

fibichkaa
10-26-2011, 21:27
Ми защо казваш на разни кокошки подобни неща?
Защото им имах доверие . Не пуша , но той пуши.

fear4o
10-26-2011, 21:42
Не си зайка което означава, че той би погледнал на опита ти да завържеш разговор по-сериозно и няма да те изгаври.
Вече ти дадоха идеи как да започнеш.
Повярвай ми той е видял, че ти е станало гадно и се е досетил защо. Ако след тази случка продължава да показва интерес към теб значи можеш спокойно да действаш.

cigarettekisses
10-27-2011, 05:45
"здрасти.. ако ме помниш от преди няколко дни се видяхме, аз съм -името-"
Бтв не знам какво толкова са казали..Не си се изложила,спокойно.

gabsit000
10-27-2011, 05:48
ми игнорирай буквално всичко,което ти пречи,не обръщай внимание на никого,просто следвай целта си,какво ти пука кой какво казва,явно толкова са и дорасли..

iBiteHard
11-14-2011, 21:33
Какви са тези приятелки, които ти правят нарочно гадно?
Като си сама отиди при него, поздрави го и може да уточниш миличко, че с "приятелките ти" излизаш колкото да ти минава времето. После може да кажеш, че си търсиш по добра компания, ако не е много прост ще се сети какво намекваш. Точно казано !

sToyAncHo
11-14-2011, 21:44
-Здрасти!
-Здравей!
-Ти не беше ли "име" (Иван примерно)
-Мда..
-Учили сме в едно даскало преди.

и от там нататък си протича разговора сам ;д

FlippanT
11-14-2011, 23:01
Какви са тези приятелки, които ти правят нарочно гадно?
Като си сама отиди при него, поздрави го и може да уточниш миличко, че с "приятелките ти" излизаш колкото да ти минава времето. После може да кажеш, че си търсиш по добра компания, ако не е много прост ще се сети какво намекваш. Точно казано !

+1

Не бъди толкова срамежлива, него сигурно го е срам дори повече :D Завържи разговор, след третото изречение всичко би трябвало да си дойде на мястото :-({|=

anonymous708973
11-15-2011, 05:55
Извинявай, ама сама си се изложила. Сама си си вкарала автогола, като си седяла отстрани и дума не си обелвала. Кво пречи да му кажеш "ей, помниш ли ме, учили сме в едно даскало, оня ден ходих да видя Петрова, същата шматка е, бла-бла". (не наведнъж цялото, че звучи като монолог).
Не си ли свикнала да общуваш с момчета?

svodnika
11-15-2011, 05:58
покажи му сладка муцунка и ще има вътре и вънка