PDA

View Full Version : Изгубен телефон



joronir
10-26-2011, 21:23
Абеее не мога да си намера телефона търсих насякъде у нас и го няма :x Когато звъна ми казва,че виваком ще предаде за вашето обаждане....това означава ли,че са някой ми е взел телеофн и е махнал сим картата? :?

LadyDi
10-26-2011, 21:24
Как го изБуби тоя телефон...

А тва може да означава и че ти е паднала батерията.

joronir
10-26-2011, 21:26
Сори за малко кофти писането ама утре съм на даскало и късно вече....А може ли да означава,че са махнали сим картата или?Защото ако е само батерията може би да имам шанс да го намеря....

LadyDi
10-26-2011, 21:27
Означава, че телефонът е изключен. Може изобщо да не е махано нищо от него. А може и да е.
Не знам за виваком, но май няма разлика в съобщенията.

NightGuardian
10-26-2011, 21:30
Ами задигнали са го , ако не е у вас или си го изгубил. Полицията само ще се направи на загрижена , но няма да погледне изобщо , ако го подадеш за търсене. Така че го прежалвай този телефон и това е. :)

zlaSila
10-26-2011, 21:31
ще го намериш в заложната къща

Wax
10-26-2011, 21:38
Затва се записва IMEI кода на всеки телефон, който имате.
Със него се отива в Районното и се решават проблемите в повечето случай.
:)

NEWS
10-27-2011, 09:25
Пич, искрено ти съчувствам!
Лятото и аз изгубих своя телефон, но така стана, че ми беше зле, нещо кръвното ми издаваше багажа и бяг на ресторант. После - няма телефон.... това на другия ден. Звъня, звъня, звъня, дава свободно, никой не вдига и на 50-тият път някъде някой затвори.... Ех, ваща кожа, като се ядосах!
Зеха, че вдигнаха на 80-тият път и казаха, че е забравен в заведението. Взех си го, ровили в съобщения, изпращали ммс-и....
Чудели са се дали да го върнат...

Няма как да гадаем за твоя. Дано да е някъде у вас забутан...

gabsit000
10-27-2011, 09:58
ще го намериш в заложната къща

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

NaOH
10-27-2011, 10:06
Забрави за телефона, директно го отпиши... Тук няма намиране подобно нещо.

joronir
10-27-2011, 11:06
Същтност днес си го намерих :D Някой от по големите (2ра смяна) го бил намерил и го предал на дирекцията :shock: Аз си мислех,че много не ни обицхат нас зайците :D

xxxbrokenhearthxxx
10-27-2011, 12:18
Същтност днес си го намерих :D Някой от по големите (2ра смяна) го бил намерил и го предал на дирекцията :shock: Аз си мислех,че много не ни обицхат нас зайците :D
Евала на човека. Радвай се, щото има и такива дето биха си задържали телефончето 8-)

lightcameraction
10-27-2011, 12:43
Ами задигнали са го , ако не е у вас или си го изгубил. Полицията само ще се направи на загрижена , но няма да погледне изобщо , ако го подадеш за търсене. Така че го прежалвай този телефон и това е. :)

това не е вярно,говориш глупости.Едно момиче и задигнаха телефона онзи ден и отиде в полицията..След 2 часа започнаха 'издирване' ,проследиха телефона,намериха човека,задържаха го и викнаха момичето в полицията..тя си взе телефона ,а родителите на 'крадлата' трябва сега да платят някакво обещетение или не знам какво точно..стига сте говорили на изуст.