PDA

View Full Version : Въпрос към момчетата



Gwendoline
10-26-2011, 21:34
В Козметика и диети няма много момчета и затова пускам тук темата (а и не е като да няма отношение към раздела):

Примерно като се натискате с приятелката си или по време на любовната игра (поне от опита ми) харесвате да я хващате през кръста, да я галите по кръста, гърба, дупето и т.н. Притеснението ми изтича от факта, че имам косми по кръста и се комплексирам от това. Хубавото е, че съм руса по принцип и космите на тялото ми са по-светли и не се виждат, особено лятото като изсветлеят от слънцето, но явно са по-гъсти :D и аз като си ги знам... и ми е кофти. На допир обаче се усещат, поне аз ги усещам, а сигурно и приятеля ми като ме "гали" и направо само това ми е в главата. Дори му отказвам на задна понякога, за да не ми ги гледа. :( Не ми е казвал нищо и не мога да знам дали дори му правят впечатление, но може да му е кофти да ми каже, защото си мисли, че ще ме обиди...пфф не знам.

Пред дилема съм дали да ходя на кола маска, но това е много отговорно, ако сега почна да ги махам, ще трябва цял живот да го правя, а и това са средства, които мога да вложа в друго. Освен това като започнат да растат ще боцкат и ще се усещат много повече. Не знам какво да направя, както казах почти не се виждат, но се усещат на пипане. На вас какво ви прави впечатление, бихте ли си помислили "баси косматата" или...

Дайте мнение, каквото и да е то. :(

ForzaFelipe
10-26-2011, 21:39
Темата си е за раздел Секс ама айде...

Освен ако не му се заплитат пръстите в космите,едва ли е забелязал.Всички имаме косми,вие момичетата също имате,не е някакво феноменално откритие,не трябва да се притесняваш,той едва ли е забелязал,а дори и да го е забелязал едва ли му пука или го мисли или смята за проблем ;)

Goddess
10-26-2011, 21:42
Абсолютно всеки имах мъх там.

tuzaro
10-26-2011, 21:52
а навсякъде ли си руса??

Gwendoline
10-26-2011, 21:57
Не, само косата, но по тялото не са ми черни космите :D

Wax
10-26-2011, 22:25
а навсякъде ли си руса??

:smt047 :smt047

robles
10-26-2011, 22:40
Защо не питаш приятеля ти ? В смисъл сподели, че те дразнят тези косми и го питай дали му пречат и дали се виждат много, кво толкова. Аз бих питала... питала съм гадже дали ми личат мустачките :D

gabsit000
10-27-2011, 06:10
а навсякъде ли си руса??


:lol: :lol: :lol: :lol:

LeprikonA
10-27-2011, 06:29
Абсолютно всеки имах мъх там.

mon4eto
10-27-2011, 06:33
Ако ти самата не премахнеш този комплекс , няма как да се справиш с проблема. Това не значи да ходиш на кола маска-това е тъпо.

Di
10-27-2011, 07:58
правете го на тъмно,иначе се забелязва ако не са руси

Thundarr
10-27-2011, 11:31
Не трябва да се притесняваш, искам да кажа, че той ги е видял още първия път. Щом не е казал нищо и продължава да си се държи както преди значи не му пречат и не му пука. ИЛИ изобщо не ги е забелязал. :) Темата си е за раздел Секс. 8-)

Vladel
10-27-2011, 14:09
Ако ти самата не премахнеш този комплекс , няма как да се справиш с проблема. Това не значи да ходиш на кола маска-това е тъпо.

Как ще е тъпо?За първи път чувам някой да е против кола маска при момиче. :-o :-o

lubovvv
10-27-2011, 14:12
Оле, май наистина е вярно, че естествено-русите са тъпи....

BlindedAngel
10-27-2011, 14:20
Почни да ходиш на кола маска.С времето не само, че ще уредеят, ами ще омекнат още повече.Относно боцкането ще е само първите 1-2 пъти ( даже може и въобще да не боде, щом не са били пипани въобще преди това) 8)

mmm_sweet
10-27-2011, 14:26
Принципно по време на секс конкретно мъжа(и жената) трудно може да се концентрира на едно място,а този мъх едва ли ще се забележи ако човек не се вгледа,възползвай се малко от това :)

Limitless
10-27-2011, 14:39
Оле, май наистина е вярно, че естествено-русите са тъпи....



:-D

mon4eto
10-28-2011, 06:30
Ако ти самата не премахнеш този комплекс , няма как да се справиш с проблема. Това не значи да ходиш на кола маска-това е тъпо.

Как ще е тъпо?За първи път чувам някой да е против кола маска при момиче. :-o :-o
До колкото разбрах става въпрос за кола маска на гърба ? Не съм против нея , но това е гръб , защо да се обезкосмява там при положение , че са руси? Ако бяха черни добре нека ходи , даже е задължително.

anonymous708973
10-28-2011, 06:35
Тъмнокоса съм и ги махам, когато се сетя. Приятно е да ги няма, но далеч не си занимавам съзнанието денонощно с това. Ще ме оправя той на задна, аз за косми ще мисля.. :дд