PDA

View Full Version : Не знам какво да правя ;(



ednagolqmataina
10-26-2011, 23:25
Вече няма значение. Темата е за триене

robles
10-27-2011, 00:40
Ще те приема насериозно, въпреки че виждам в какъв филм живееш и в каква илюзия. Само че ще си напиша мнението като ми кажеш, дали това, което ще напиша, ще го направиш или дали ще ме послушаш и ще се съвземеш, ама наистина.. или само ще си загубя времето ?

ednagolqmataina
10-27-2011, 07:20
Колкото и да не ти се вярва всичко е истина и това се случва в момента, и аз виждам, че не е правилно, но какво да направя като го обичах толкова. Добре кажи си мнението, искам да го знам.

GossipGirl89
10-27-2011, 08:42
Кажете ми какво да направя :cry:

Не си плащай интернета няколко месеца и ще се оправиш веднага.

Goddess
10-27-2011, 08:49
Много си слабохарактерна и мекушава. Как ще се молиш и унижаваш на момче, в ситуация, в която той трябва да го направи, а ако не - просто да му теглиш майната.

nepowtorima
10-27-2011, 09:28
Виждам, че просто си една една топка мъка и плач в момента..
Но аз защо не мога да повярвам на цялата история не знам .. и все пак..
не се унижавай.. какъв е смисъла да си с такъв човек. Какво те удовлетворява да те тъпчат и да ти се подиграват. Ще ти мине. Колкото и лесно да ми е да го кажа.. толкова лесно трябва да ти стане на теб да го превъзмогнеш. Прекалено си малка, за да се вкарваш толкова навътре в такива филми. Не влизай повече в този сайт /който и да е той/... По-добре за теб. Запознавай се с момчета от твоето обкръжение .. от твоето училище.. просто да бъде при теб и да не е виртуална любов!

ednagolqmataina
10-27-2011, 15:51
Дълго мислих, днес му написах, че завинаги се махам и вече дори и да ми пише няма да му отговоря. Пожелах му щастие, пък дано някой ден осъзнае какво е загубил

crowberry
10-27-2011, 16:19
Зае*авай. Няма смисъл. А за да покажеш, че не ти пука, просто се смей и си гледай живота.. така поне ще ги подразниш. Спри да живееш в интернет, спри да живееш мислейки за тоя мухъл. Излизай с приятели и се забавлявай.. остави всичко това зад гърба си, прекъсни всякакви контакти с тези хора, блокирай ги.. не им говори. Така малко по малко ще се оправят нещата.

sashko705
10-27-2011, 17:23
WTF?!? Интернет връзки :?

Goddess
10-27-2011, 17:24
Ама и аз не разбрах - за интернет връзк/и ли става въпрос ?

sashko705
10-27-2011, 17:25
йъп..

NambyPamby
10-27-2011, 17:27
Аз съм момиче на 15. Винаги съм имала 2 положения в любовта-или съм била зарязвана без обяснение или аз съм зарязвала поради загуба на интерес и флиртове с други.

:shock: Ай сиктир.

Goddess
10-27-2011, 17:43
йъп..

О, Боже... :lol:

Get a real life. :)

LeprikonA
10-27-2011, 17:48
интернет връзки, единия от не знам си къде бил другия съвсем, а тая М. познава ли те изобщо. изобщо виждала ли си някой от всички горе изброени? ? ?
аз лично на момента бих ги заебала тия и двамата, а тая мърша не бих я оставила да ме тъпче по никакъв начин. толкова здраво бих си го върнала, че да ме помни цял живот.

ednagolqmataina
10-27-2011, 17:50
виждала съм я на снимка, но не знам как да и отмъстя

sashko705
10-27-2011, 17:56
Няма как... Излез от филма и си фани реално гадже... На никой от горепосочените интернет "приятели" (или не знам как да ги нарека) не му пука за тебе така, че се стегни... GET A LIFE GODDAMN. На 15 си за бога...

elysunny
10-27-2011, 17:56
Не знам дори откъде да започна. Аз съм момиче на 15. Винаги съм имала 2 положения в любовта-или съм била зарязвана без обяснение или аз съм зарязвала поради загуба на интерес и флиртове с други.

живееш в ебати филма

robles
10-27-2011, 18:19
Колкото и да не ти се вярва всичко е истина и това се случва в момента, и аз виждам, че не е правилно, но какво да направя като го обичах толкова. Добре кажи си мнението, искам да го знам.

Вярва ми се и още как, защото и аз на 15 бях така, е не точно, ама да, имах виртуална връзка, която продължи до 17та ми годишнина. Като ти чета темата се връщам назад и се сещам за всичките подобни чувства, които изпитвах.

Направи всичко от себе си да оставиш за известно време компютъра. Прави всякакви други неща, не и да стоиш на компа, иди говори с психолог или невролог и сподели.

Съчувствам ти толкова много, нямаш идея. Искрено се надявам да ме послушаш. Излез навън и ще видиш, че реалния живот е много по-приятен, пълноценен и разнообразен от виртуалния.

Прави всичко по силите си да се чувстваш добре, мисли за себе си и остави тези гаджета за известно време, нищо няма да ти стане, уверявам те. Въобще загърби тази история, не разбираш ли, че всичките тези индивиди НЕ ЗАСЛУЖАВАТ цялото ти внимание, болка, мисли, чувства...Осъзнай го просто. Не мисли за тях, не мисли за отмъщение. Просто бъди добра на първо място със себе си и после с другите, дори да са гадни с теб. Рано или късно ще срещнеш хора, които ще те оценят и ще ти върнат цялото добро, което си правила. Не искам да звучи клиширано, защото не е, при мен се случва, значи и при другите може и се случва.

Вдигни гордо глава и живей. След 1-2 години ще се сетиш за това и ще разбереш, че всичко е било една огромна илюзия, с която само си си загубила времето. Не прави като мен, не пилей години. Знам, че чувствата не са илюзия, просто ти сама влизаш в нея, с представите си за искрена и чиста любов. Тва е виртуалност, там всичко е само разговори и реално нищо не се случва, освен в главата ти. В главата ти има само представи как си с някой, как те обича, как те прегръща, как те целува, как се смеете и т.н. ВЪОБРАЖЕНИЕ Е, разбери го, не се СЛУЧВА НАИСТИНА. Ако искаш да ти се случи, няма да е зад монитора, а навън.

Положи всичките усилия, които са ти необходими, за да избягаш от измисления свят.