PDA

View Full Version : голяма разлика в годините



xrisiinka
10-27-2011, 02:29
незнам дали има и друга такава тема или подобна, но ми е интересно какво мислите за секса с доста по-възрастен от вас.лично на мен първият ми мъж беше с 10 години по-голям.. като се замисля това е донякаде ужасяващо, но при положение, че съм го преживяла не ме стряска толкова тази мисъл. чакам мнения :P

Sh@d0w
10-27-2011, 04:08
Зависи от твоята възраст. Ако си на 13 не е нормално да е с 10 години по - голям.

dimitar_ak
10-27-2011, 05:30
Имал съм приятелка с 11 години по-млада от мен, но годините ни бяха такива, че това нямаше значение. Тя на 20, аз на 31.

cigarettekisses
10-27-2011, 05:33
Зависи.Всеки сам си решава за себе си и всеки има различни виждания за това,кое е нормално и кое не.

gabsit000
10-27-2011, 06:13
не си се представям с толкова по-голям от мен и също съм против такива взаимоотношения ...

mon4eto
10-27-2011, 06:50
С моя приятел разликата ни е 9г. , но сме заедно почти 2 години. И аз бях против връзките с голяма разлика в годините , но видях , че това не е от значение понякога. Всичко зависи от човека , не от разликата я годините. Разликата на майка ми и баща ми например е 18г. и още са си заедно. Така че не съдете хората , които излизат с по-възрастни от тях.

Shturrrche88
10-27-2011, 06:54
Мисля си, че след една определена възраст, няма чак толкова голямо значение разликата в годините, особено ако всичко е само секс. Примерно ако си момиче и си на 17, а той е на 27 и в действителност нещата опират само до секс, може всичко да е много готино, но може и да не се получава, поради явната липса на опит при девойката....Това всичко е много теоретично, знам че може поне 10 мацки да излязат и да обяснят, че 17 годишните са опитни като цяло :D А, след 20тата година нещата стават по-лесни и за връзка, но пак се случва, просто интересите на двамата да нямат и една допирна точка.
Така че си е строго индивидуално за всеки-при някои хора се получава, при други не. Била съм с един сладур, който е 12 години по-голям от мен, но на акъл е доста по-малък (той и на външен вид изглежда на не повече от 18)....ами получаваха се нещата, точно защото не мислеше като възрастен, секса беше много хубав, но ми омръзна да го играя падар на толкова голям вече мъж и си намерих нормален такъв...
Та, така ;)

Mi6inka
10-27-2011, 07:46
От цялата работа най-важното е и на двамата да им е добре. А че някакви си странични хора не одобрявали тяхната връзка... много важно. Винаги ще има хора и хора. Такива,които да те подкрепят защото си им приятелка/близка и такива, които да те упрекнат поради техни си причини. Така, че.. ако и двамата се чувстват добре ( независимо дали м/у тях има връзка или само секс или каквото и да е ) не виждам защо да са от значение цифрите.

NoMore
10-27-2011, 09:03
С моя имаме 7 години разлика и сме от много време заедно. Никога не сме имали проблем с тази разлика и не отдавам значение на годините ( а разбира се не аз да съм на 20 той на 50, в рамките на нормалното).

Goddess
10-27-2011, 09:26
На мен и сега разликата с приятелят ми е толкова - 10 години.

anonymous708973
10-27-2011, 10:46
Имал съм приятелка с 11 години по-млада от мен, но годините ни бяха такива, че това нямаше значение. Тя на 20, аз на 31.

Точно пък на тия години има голямо значение. 20-те години на една жена са дивички, това е периодът, през който открива себе си и формираш представите си за желания партньор, докато на 30 един мъж вече се предполага да е поулегнал. Не знам какво би търсил в 20-годишна.

Blab
10-27-2011, 10:54
Имал съм приятелка с 11 години по-млада от мен, но годините ни бяха такива, че това нямаше значение. Тя на 20, аз на 31.

Точно пък на тия години има голямо значение. 20-те години на една жена са дивички, това е периодът, през който открива себе си и формираш представите си за желания партньор, докато на 30 един мъж вече се предполага да е поулегнал. Не знам какво би търсил в 20-годишна.
:roll:

anonymous708973
10-27-2011, 10:58
Ако имаш да казваш нещо, ти препоръчвам силно да използваш думи.

DragonLady
10-27-2011, 11:03
не си се представям с толкова по-голям от мен

Но от друга страна съм на мнение, че не годините правят човека ;)

bloodyF
10-27-2011, 11:59
това лято се запознах с човек на 27, аз съм на 16..
нямате си на идея колко беше секси, как ме привличаше, ама човека прецени че съм му малка и нищо не стана.. :o :-D иначе беше уникален! и в униформа още повече! 8-)

dream1707
10-27-2011, 12:02
Зависи от възрастта на момичето ... 13 с 23 не звучи добре... но виж в 20 и няколко годишно момиче с 30 и няколко годижен мъж, не е чак толкова фрапиращо.

Пък и зависи от самите хора... Имам позната, която приятеля и е с 8 години по-голям... ама погледнеш ли ги не можеш да кажеш .. даже тя изглежда по-голяма от него на външен вид.. на акъл също ;д

shokoladchety
10-27-2011, 12:16
Майка и татко имат над 17год.разлика и са се запознали тя като е била на 20...Хората още са си заедно и се обичат.Годините не винаги имат значение,но неща от сорта на 12-18,13-19(по-лошото 20 и нагоре) ... И най-честият случай 15/16- 26+ ... Аз с приятеля ми имаме 3 години разлика и ни е добре,пък и смятам,че 3 години не са чааак толкова много... :)

xrisiinka
10-27-2011, 12:34
И най-честият случай 15/16- 26+ .. моят е от тези 15-25. :)

xrisiinka
10-27-2011, 12:57
аз съм на 13 той на 18 това са 5 години :D
иначе 13-18 не ми звучи много добре. не мисля че е нормално на 13 да водиш полов живот :(

lubovvv
10-27-2011, 13:01
Ух, успокоих се като прочетох отговорите тук, защото мен ме блазни все към по големи- мъже. А за мен допустимия интервал между двамата трябва да е 4, най МНОГО 5 години!

xrisiinka
10-27-2011, 13:06
и аз бях твърдо против връзките с разлика повече от 5 години, но така се случи че пренебрегнах този факт и честно казано не съжалявам ни най-малко :P

Loooooser
10-27-2011, 13:15
Зависи от твоята възраст. Ако си на 13 не е нормално да е с 10 години по - голям.
Ти момиче ли си , а кво?

marilyn
10-27-2011, 17:51
Както каза някой преди мен, не е нормално на 13 да си с 10 години по-голям.. това си е педофилия. Иначе и аз до скоро бях малко скептична към голямата разлика, защото аз като съм на 18 си мислех, че едва ли не някой 30 годишен си е направо старец... :-D
Докато по ирония на съдбата не спах точно с едно такова момче на 30... Осъзнах, че всичко зависи от хората...

Rebirthing
10-27-2011, 18:01
Че 10 години да не са много...

Като малка си падах по по-големи, като поотраснах малко - вече не толкова. Като одъртея, сигурно ще се хвана с някой младок 8-) !

badsector
10-27-2011, 18:19
:D Ми с моята приятелка имаме 23 години разлика. Заедно сме от 7 :D Но определено за под 20-годишните, разликата трябва да е максимум 2-3 години.

granger
10-27-2011, 18:29
:D Ми с моята приятелка имаме 23 години разлика. Заедно сме от 7 :D Но определено за под 20-годишните, разликата трябва да е максимум 2-3 години.

:shock: Ти сериозно ли бе ,пич?!
По темата : Нямам нищо против в такава разлика в годините.Иначе с приятеля ми имаме 3 години разлика и си е супер :)

Biskfitka
10-27-2011, 19:26
Била съм с 9г. по-голямо от мен момче (не сме имали връзка)...даже е много по-яко! :D

imamkrasivouho
10-27-2011, 19:35
Ами до 10 години мисля,че е добре разликата,но повече няма да е добре.Аз с моя приятел имаме разлика 4 години - аз съм на 13 той на 18.
Май трябва да се замислиш над познанията си по математика, вместо да се друсаш върху к*ра на 18годишен пикльо. Kойто на всичкото отгоре вмомента е подсъдим. ;)

imamkrasivouho
10-27-2011, 22:10
Ами до 10 години мисля,че е добре разликата,но повече няма да е добре.Аз с моя приятел имаме разлика 4 години - аз съм на 13 той на 18.
Май трябва да се замислиш над познанията си по математика, вместо да се друсаш върху к*ра на 18годишен пикльо. Kойто на всичкото отгоре вмомента е подсъдим. ;)

Сгрешила съм при писането,голям проблем стана!Пък и по-горе се поправих!!
Няма значение. Той продължава да е подсъдим.

zarzamora
10-28-2011, 07:09
Всеки сам преценява за себе си. При някои е нормално, при други не. За мен например до 7 - 8 години е нормално, после вече разликата е голяма. Но ако напр си на 21, няма да си личи както ако си на 12... 8)

sapphire5
10-28-2011, 12:42
Зависи от възрастта... Но за МЕН-интервалът между двамата, трябва да е някъде 5-6 години най-много.. :)

den4o7
10-28-2011, 13:26
Ами до 10 години мисля,че е добре разликата,но повече няма да е добре.Аз с моя приятел имаме разлика 4 години - аз съм на 13 той на 18.
Май трябва да се замислиш над познанията си по математика, вместо да се друсаш върху к*ра на 18годишен пикльо. Kойто на всичкото отгоре вмомента е подсъдим. ;)

Сгрешила съм при писането,голям проблем стана!Пък и по-горе се поправих!!
Няма значение. Той продължава да е подсъдим.

@imamkrasivouho :D :D :D :D :D :D :D Ти ме уби, брато.. :razz:

Jessie
10-28-2011, 13:33
Имал съм приятелка с 11 години по-млада от мен, но годините ни бяха такива, че това нямаше значение. Тя на 20, аз на 31.
Подкрепям с двете ръце. :)
И аз съм имала връзка с момче, с 9 години по-голямо от мен. Е, аз бях на 17, а той на 26, но си беше свестен. :)

xoxi
10-28-2011, 14:52
За мен годините никога не са били определящ фактор.
Както бях чела някъде "Не е важно колко години има в живота, важно е колко живот има в годините."

edDinstVenNa
10-28-2011, 14:55
какъв е проблема ако се обичате ? :) аз съм на 16 приятела ми на 21 .. не е голяма разликата но имам приятелки с гаджета на по 24-5-6 години .. никакъв проблем няма :) :oops:

imamkrasivouho
10-28-2011, 18:29
какъв е проблема ако се обичате ? :) аз съм на 16 приятела ми на 21 .. не е голяма разликата но имам приятелки с гаджета на по 24-5-6 години .. никакъв проблем няма :) :oops:
ПриятелА ти? Епа то оно що си требе си требе...

Bozichko
10-28-2011, 19:45
Кво значение има? Като ви се е*е, ще се е*ете... Малолетни, непълнолетни, всеки с има глава на раменете и си носи последствията. Моята голяма любов беше с 5 години по-малка от мен, по-готин човек не съм срещал! Дреме ми на шапката за годините... А вие моралистчета, хванете си гаджета! :-o

imamkrasivouho
10-28-2011, 19:52
Как ти се струва 13годишната ти дъщеричка да и го ръга 18-20 или дори 26-7 годишен пръч? 8-)

Bozichko
10-28-2011, 20:03
Как ти се струва 13годишната ти дъщеричка да и го ръга 18-20 или дори 26-7 годишен пръч? 8-)

13 годишната ми дъщеря, ще е възпитана и образована, а не празноглава разпоретина!!!

imamkrasivouho
10-28-2011, 20:03
Как ти се струва 13годишната ти дъщеричка да и го ръга 18-20 или дори 26-7 годишен пръч? 8-)

13 годишната ми дъщеря, ще е възпитана и образована, а не празноглава разпоретина!!!
Но пръча няма да е ;) :D

Bozichko
10-28-2011, 20:06
Как ти се струва 13годишната ти дъщеричка да и го ръга 18-20 или дори 26-7 годишен пръч? 8-)

13 годишната ми дъщеря, ще е възпитана и образована, а не празноглава разпоретина!!!
Но пръча няма да е ;) :D

Така е, но дъщеря ми като знае да му тегли една тъничка майна и го прати да си облизва... подмишниците, пък и като разбере, че баща и (аз) обожава и притежава различни огнестрелни оръжия и ме бие съчмата в главата, все ще се замисли, а ако не се замисли, е те патроните не са толкова скъпи 8)

badsector
10-28-2011, 20:09
Имаше един лаф - "Преди да имам деца имах три теории за отглеждането им. Сега имам три деца и нито една теория". Та и ти така.

Bozichko
10-28-2011, 20:14
Имаше един лаф - "Преди да имам деца имах три теории за отглеждането им. Сега имам три деца и нито една теория". Та и ти така.

И аз така кво? Аз теории нямам, аз знам нашите как са ме възпитавали и, че за разлика от повечето на моята възраст, та и по-големи, от мен човек стана, както и от сестра ми. Това, че повечето родители не ги еня за живота на детето им или не знаят как да подходят, че да говорят с децата си е лично техен проблем. А да не коментирам, че повечето родители си избиват жалките комплекси върху децата си, те самите са тотални идиоти и какво се очаква да се стане от детето?

ForzaFelipe
10-28-2011, 22:12
Ами до 10 години мисля,че е добре разликата,но повече няма да е добре.Аз с моя приятел имаме разлика 4 години - аз съм на 13 той на 18.
Май трябва да се замислиш над познанията си по математика, вместо да се друсаш върху к*ра на 18годишен пикльо. Kойто на всичкото отгоре вмомента е подсъдим. ;)

Сгрешила съм при писането,голям проблем стана!Пък и по-горе се поправих!!
Няма значение. Той продължава да е подсъдим.

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Ей така тая година щях да го загазя и аз като се занимавам с деца

Та за разликата.
Няма значение колко е,важното е да се обичат и да са горе долу на един акъл де се вика

kilers
10-29-2011, 06:36
Ами до 10 години мисля,че е добре разликата,но повече няма да е добре.Аз с моя приятел имаме разлика 4 години - аз съм на 13 той на 18.
Май трябва да се замислиш над познанията си по математика, вместо да се друсаш върху к*ра на 18годишен пикльо. Kойто на всичкото отгоре вмомента е подсъдим. ;)

Сгрешила съм при писането,голям проблем стана!Пък и по-горе се поправих!!
Няма значение. Той продължава да е подсъдим.

Нещо май завиждаш,че не си на негово място?!

Оставете я тая ..... , ам няма да я наричам както и да е , ама просто я оставете.Не виждате ли че търси внимание.Въри се друсай с който искаш , на нас не ни пука.Прави се на интересна пред съученички или пред който си искаш.

kilers
10-29-2011, 06:47
Като гледам май ви пука щом само ме обсъждате и критикувате.И пак казвам,че разлика от 10 години не е много.А нашата пък въобще не е много с моя френд!
А за друсането,не се друсам с които ми падне за разлика от други!


Абе ако искаш се друсай и с магарето на ддядо ти , дядо Коледа или Рудолф.Всички те коментират , защото са извратени как 12-13-годишни пикли се превръщат в ..... от малки.

granger
10-29-2011, 06:57
Тихооо! Принципно не ми е работа да обсъждам кой крив-кой прав, ама вече дразниш честно!Да му се не знае - кви завиждания говориш?! Щом някой не те харесва , значи завижда, ми нее така мойто момиче. Правят го щото малко или много им е направило впечатлението от постовете ,че са те отворили на 12, а си на 13 и си минала по 2-3ма .Живота си е твой,ма за 13 годишна пикла самочувствието ти е голямо,ама дали е съизмеримо с умствения багаж ,е ,това е друг въпрос.

И ,да - "френда" ти наистина е подсъдим!

Bozichko
10-29-2011, 12:32
Проблемът не е това, кога ще се про*бете, всеки си има глава на раменете, е*ете се когато искате. НО НЕ СЕ ХВАЛЕТЕ!!! НЕ ГО НАТЯКВАЙТЕ НАВСЯКЪДЕ!!! Не е хвалба това, че човек, който още няма лична карта, вече може да си вкара цялата ръка в сливата без затруднения! Трябва да си изключително празноглав, малоумен и жалък човек, че да ходиш да се хвалиш с това, че на 12 вече някой батко ти е пръснал сливата, а на 13 вече са минали 2-3ма през нея.... То си е за вас, но освен да се смея и да пратя на майната си някоя такава пача*ретина, друго няма какво да се направи!

fenkaaa
10-29-2011, 20:09
Винаги съм искала да бъда с някой по-голям от мен,може би,защото са по-сериозни в отношенията.Първият ми път беше с момче 9 години по-голямо от мен,от една страна съжелявам,от друга не,защото всичко мина гладко :) След няколко дни с приятелят ми правим 1 година,разликата ни е 5 години,но не се оплаквам от нищо.Винаги е бил до мен,обича ме,уважава ме,не ми е изневерявал.. Тази връзка просто няма как да я сравня с миналите .. :)

Точно по темата .. за 10 години разлика имам дилемично мнение.. ако е за 1 вечер,двамата са ЗРЕЛИ и 2-мата знаят какво правят,може би,но ако говорим за връзка 15-25-,16-26 .. тук вече съм против :)

Baby98 - как може да кажеш аз съм на 13 и ходя с 18 годишен и след това да кажеш,че завиждат,че не са на негово място.. не че моята разлика с приятелят ми е по-малка,но моите години са различни.. Леле,завиждали ти хората.. обсъждат те не за това,а защото е смешно как се хвалиш с тези неща :?

fuckme
10-29-2011, 21:54
зависи от случая

imamkrasivouho
10-30-2011, 11:42
Ами до 10 години мисля,че е добре разликата,но повече няма да е добре.Аз с моя приятел имаме разлика 4 години - аз съм на 13 той на 18.
Май трябва да се замислиш над познанията си по математика, вместо да се друсаш върху к*ра на 18годишен пикльо. Kойто на всичкото отгоре вмомента е подсъдим. ;)

Сгрешила съм при писането,голям проблем стана!Пък и по-горе се поправих!!
Няма значение. Той продължава да е подсъдим.

Нещо май завиждаш,че не си на негово място?!
БУАХАХАХАХАА!
Извинявай, че те разочаровам, но нито съм лесбийка, нито си падам по крави ;)

Shturrrche88
10-30-2011, 11:49
БУАХАХАХАХАА!
Извинявай, че те разочаровам, но нито съм лесбийка, нито си падам по крави ;)
В тоя ред на мисли, все се чудя, защо малките комплексирани кифли са с такова надуто самочувствие, и си мислят, че щом някой ги критикува, значи им завижда. Абе нито сте срали в златно гърне, нито сте смукали платинени биберони, нито пък пу*ките ви са диамантени. Преживейте го!

imamkrasivouho
10-30-2011, 11:51
БУАХАХАХАХАА!
Извинявай, че те разочаровам, но нито съм лесбийка, нито си падам по крави ;)
В тоя ред на мисли, все се чудя, защо малките комплексирани кифли са с такова надуто самочувствие, и си мислят, че щом някой ги критикува, значи им завижда. Абе нито сте срали в златно гърне, нито сте смукали платинени биберони, нито пък пу*ките ви са диамантени. Преживейте го!
Олеле не! Сега ще отиде да си пререже вените някъде!

Shturrrche88
10-30-2011, 12:01
БУАХАХАХАХАА!
Извинявай, че те разочаровам, но нито съм лесбийка, нито си падам по крави ;)
В тоя ред на мисли, все се чудя, защо малките комплексирани кифли са с такова надуто самочувствие, и си мислят, че щом някой ги критикува, значи им завижда. Абе нито сте срали в златно гърне, нито сте смукали платинени биберони, нито пък пу*ките ви са диамантени. Преживейте го!
Олеле не! Сега ще отиде да си пререже вените някъде!
Не го казах на теб....недей приема всичко лично....казах го на девойката, която е набор 98...

imamkrasivouho
10-30-2011, 12:02
БУАХАХАХАХАА!
Извинявай, че те разочаровам, но нито съм лесбийка, нито си падам по крави ;)
В тоя ред на мисли, все се чудя, защо малките комплексирани кифли са с такова надуто самочувствие, и си мислят, че щом някой ги критикува, значи им завижда. Абе нито сте срали в златно гърне, нито сте смукали платинени биберони, нито пък пу*ките ви са диамантени. Преживейте го!
Олеле не! Сега ще отиде да си пререже вените някъде!
Не го казах на теб....недей приема всичко лично....казах го на девойката, която е набор 98...
Знам, то това за нея се отнасяше. :D

Shturrrche88
10-30-2011, 12:04
Ми то и аз летя някъде, и не обърнах внимание на думичката "отиде".... :oops:

amalita
10-30-2011, 12:16
До преди 2-3 години не съм си и помисляла за по-голям мъж ,харесвах такива на моите години че дори и по-малки ,мислех че не съм достатъчно узряла за сериозна връзка с по-голям. Впоследствие осъзнах че с тези на моите години нямаме кой знае какви общи теми и интереси. И така от 1 година и няколко месеца съм с мъж по-голям от мен с 8 години и мога да кажа че такава връзка и такъв човек досега не бях имала . :)

VikitoRia
10-30-2011, 12:53
Не си се представям с човек 10 години по-голям от мен... най-голямата разлика която съм имала с момче е била 6 години

adidaskataWE
10-30-2011, 13:24
Ако си на 18,той на 28-не е толкова фрапиращо според мен,обаче мисля,че аз не бих го направила с толкова голяма разлика в годините ни.

Shturrrche88
10-30-2011, 13:34
Факт е, че много жени, когато минат една възрастова граница (някъде след 22-23тата си година), и 10 години разлика им се струва толкова нищожна.

GabrielleShayk
10-30-2011, 15:30
Не ми се е случвало да имам връзка с човек доста по-възрастен от мен,така че нямам мнение,но съм по-скоро за...

10-30-2011, 15:33
Голямо шоу е тук, а как нападате човек за мнение, което е написал в нета и едва ли не сте сигурни, че всичко, което четете/пишете е истина, само истина и нищо друго освен истина.

imamkrasivouho
10-30-2011, 18:09
Когато си на 22-23 от тебе се очаква, че вече си самостоятелен, отговорен за себе си. Тогава всяко решение си го взимаш сам и дори да тръгнеш с 10 години по-възрастен мъж от теб това си е на твой гръб.
А не да си 12годишно малолетно пишлеме, което все още не е завършило дори 7 клас и мама и тати си го гледат и отговарят за постъпките му. Съмнявам се на онова бебе98 техните да са много горди от нея, че малолетната им дъщеричка си е пръснала сливата още преди дори да навърши 13.

adidaskataWE
10-30-2011, 18:22
Голямо шоу е тук, а как нападате човек за мнение, което е написал в нета и едва ли не сте сигурни, че всичко, което четете/пишете е истина, само истина и нищо друго освен истина.

Сакън,завижадт хората бе :lol: :lol: :lol: .Смешна си миличка!

Biskfitka
10-30-2011, 20:16
БУАХАХАХАХАА!
Извинявай, че те разочаровам, но нито съм лесбийка, нито си падам по крави ;)
В тоя ред на мисли, все се чудя, защо малките комплексирани кифли са с такова надуто самочувствие, и си мислят, че щом някой ги критикува, значи им завижда. Абе нито сте срали в златно гърне, нито сте смукали платинени биберони, нито пък пу*ките ви са диамантени. Преживейте го!
Олеле не! Сега ще отиде да си пререже вените някъде!
Не го казах на теб....недей приема всичко лично....казах го на девойката, която е набор 98...Абе хич не е ДЕВОЙКА :D

VANBASTEN
10-30-2011, 20:21
аз съм на 19 мн бих искал да го направя с някоя 35 - 40 годишна запазена расбирасе жена или с комшииката ми страшна ееееееееее

badsector
10-31-2011, 10:21
...Съмнявам се на онова бебе98 техните да са много горди от нея, че малолетната им дъщеричка си е пръснала сливата още преди дори да навърши 13.
Сигурно не са, но точно на нея едва ли някой мъж би й отказал да й пръсне саксията и да изоре задния двор, без значение на колко години е :D

imamkrasivouho
10-31-2011, 10:23
...Съмнявам се на онова бебе98 техните да са много горди от нея, че малолетната им дъщеричка си е пръснала сливата още преди дори да навърши 13.
Сигурно не са, но точно на нея едва ли някой мъж би й отказал да й пръсне саксията и да изоре задния двор, без значение на колко години е :D
Защо? Нито блика от интелигентност, нито на външен вид е нещо особено.

anonymous708973
10-31-2011, 12:12
Точно.
А познавам мъже, които биха отказали секс точно защото мацката или е прекалено малка, или е глупава, или друга причина :)

10-31-2011, 12:41
Точно.
А познавам мъже, които биха отказали секс точно защото мацката или е прекалено малка, или е глупава, или друга причина :)

Ако не е под 12, не прилича на мечка и може сама да си връзва обуквите не бих и отказал.

badsector
10-31-2011, 13:10
Защо? Нито блика от интелигентност, нито на външен вид е нещо особено.
Интелигентността няма какво да се намесва в еднократното чукане. Колкото и да е зле, все ще се изтърпи. Е, разбира се, има някои наистина фрапантни случаи, където и железни нерви да има човекм пак не може да се въздържи :D Иначе на външен вид е доволно перверзна. Отдалече й личи, че обича да го поема по много и навсякъде, което е достатъчно, за да се съгласиш да й го набуташ.

Точно.
А познавам мъже, които биха отказали секс точно защото мацката или е прекалено малка, или е глупава, или друга причина :)
Щом вече се пердаши здраво, значи не е малка. Глупостта писах вече, че не играе чак толкова важна роля при еднократния секс.

granger
10-31-2011, 13:17
Еми , така става...малките к***и като има кой да ги чука,ще се множат :?
Много е жалко да видиш ,малко момиче, да се плющи като за световно.Лично мое мнение. :)

SaSHoLoZeN
10-31-2011, 13:33
незнам дали има и друга такава тема или подобна, но ми е интересно какво мислите за секса с доста по-възрастен от вас.лично на мен първият ми мъж беше с 10 години по-голям.. като се замисля това е донякаде ужасяващо, но при положение, че съм го преживяла не ме стряска толкова тази мисъл. чакам мнения :P

а аз мислех че сам много по малак от гаджето ми тя е с 2 години по голяма от мене :D :D :D

imamkrasivouho
10-31-2011, 19:25
Защо? Нито блика от интелигентност, нито на външен вид е нещо особено.
Интелигентността няма какво да се намесва в еднократното чукане. Колкото и да е зле, все ще се изтърпи. Е, разбира се, има някои наистина фрапантни случаи, където и железни нерви да има човекм пак не може да се въздържи :D Иначе на външен вид е доволно перверзна. Отдалече й личи, че обича да го поема по много и навсякъде, което е достатъчно, за да се съгласиш да й го набуташ.

Ти нямаш класа. :D
Би пуснал на това биче? То и на 7 годишно да му пльокнеш 2 тона пудра и да го изрисуваш с молив за очи, кажеш му малко да се поразкрачи и то ще изглежда перверзно. И не е в това въпроса. Ясно е, че повечето мъже бихте изчукали всичко, което ходи и има дупка, ама това си е чиста педофилия и ако техните разберат "доволно ще те бутнат зад решетките".

Bozichko
10-31-2011, 19:47
Причините за такива разлики в годните, реалните причина, не са много.
1вата причина е, че момчетата на 14-16-18 години са все още деца и мислят детски, държат се по детски, а и в секса куцат.
2рата причина е, че малките момичета лесно се лъжат! Впечатляват се лесно и се подлъгват лесно. Жалко е, но е факт! Пък и всеки вече застаряващ батко или чичко, търси нещо младо, в което да топне чушката!
:-o

kremen4eto
11-01-2011, 07:14
Моят приятел е с 8 години по-голям, бях на 16 когато започнахме да излизаме. Разбираме се повече от добре. Имаме доста съвпадения във възгледите, интересите и т.н. Мисля, че и двамата не отговаряме за годините си. Той не се държи като 26 годишен зрял мъж, а аз не мисля постоянно за дискотеки и безразборен секс. И двамата сме някъде посредата като че ли. Може би сме се нагодили и ако не бях с него щях да се мандахерцам по дискотеките с приятелки, а той можеше да има брак и дете вече. Но ... на този етап нещата вървят добре. Имаме някои затруднения ... например - искаме дете, но съм малка. Мисля, че щом желанията са еднакви, ще намерим начин да се справим.

Всеки решава сам за себе си какво с кого да върши. На мен ми изглежа странна идеята да си на 13, а да го правиш с +20 годишен, но на 23 с +30 е що-годе ОК.

i4o96
11-01-2011, 08:02
Какво ще кажете аз на 15 тя на 12???

Mi6inka
11-01-2011, 08:11
Какво ще кажете аз на 15 тя на 12???



кажи ми, че само се държите за ръце и се целувате по малко от време на време, моля теее

Shturrrche88
11-01-2011, 08:15
Какво ще кажете аз на 15 тя на 12???



кажи ми, че само се държите за ръце и се целувате по малко от време на време, моля теее
Абе като знам сегашните 12 годишни какви са, с повечето 15 годишни момчета си пасват идеално по акъл...
А и на 12 не са чак толкова малки, че само да се държат за ръка и да се целуват по устните :D

i4o96
11-01-2011, 08:22
Значи тя ме намери във фейса и започна да ми намеква вече ясно разбирам и не знам какво да я правя.Моля за съвети

lubovvv
11-01-2011, 08:24
:D Аз на 12 още си играх навънка с приятелките и тепърва се учех да пуша, па гаджета ще имам че и други неща да правя с тях...

Mi6inka
11-01-2011, 08:26
Какво ще кажете аз на 15 тя на 12???



кажи ми, че само се държите за ръце и се целувате по малко от време на време, моля теее
Абе като знам сегашните 12 годишни какви са, с повечето 15 годишни момчета си пасват идеално по акъл...
А и на 12 не са чак толкова малки, че само да се държат за ръка и да се целуват по устните :D

Абе ... я моля ! Каквото и да ми казваш, за мен на 12 това е нормалното поведение. Та това е 5-6 клас, бе ?! Как така не са чак толкова малки? Малки са. Някой момичета на 12 цикъл нямат още, ти ще ми говориш, че не били толкова малки само да се целували...

Mi6inka
11-01-2011, 08:28
:D Аз на 12 още си играх навънка с приятелките и тепърва се учех да пуша, па гаджета ще имам че и други неща да правя с тях...
А де... и аз така, верно че си беше отдавна ама....чак пък толкова да деградират по- малките, де да знам..

i4o96
11-01-2011, 08:29
Може ли все пак да ми кажете какво да направя.

Mi6inka
11-01-2011, 08:39
Може ли все пак да ми кажете какво да направя.

Каквото искаш прави. Ако не я харесваш - кажи и че не я харесваш, ако я харесваш - станете гаджета във фейсбук!

i4o96
11-01-2011, 09:00
:D mi6inka гадна си аз се чудя дали ми е малка или не ти се ебаваш

Shturrrche88
11-01-2011, 09:03
Какво ще кажете аз на 15 тя на 12???



кажи ми, че само се държите за ръце и се целувате по малко от време на време, моля теее
Абе като знам сегашните 12 годишни какви са, с повечето 15 годишни момчета си пасват идеално по акъл...
А и на 12 не са чак толкова малки, че само да се държат за ръка и да се целуват по устните :D

Абе ... я моля ! Каквото и да ми казваш, за мен на 12 това е нормалното поведение. Та това е 5-6 клас, бе ?! Как така не са чак толкова малки? Малки са. Някой момичета на 12 цикъл нямат още, ти ще ми говориш, че не били толкова малки само да се целували...
Чшшшшшшш, не се пали толкова. Не казах, че не са толкова малки, че само да се целуват (не разбирай, че ти казвам, че са достатъчно големи за секс, защото и аз не го подкрепям), но те не са като нас. И аз на 12 годишни летях в облаците и мислех предимно по детски, но не отричам, че тогава ми припламнаха първите чувства към момче, и съм се отдавала на доста дълги целувки с него. И все пак, и цикъл имах, и оформено вече тяло, не бях несъразмерна, с момичешко телце.
И сега съдя по сестра ми, която още не е навършила 12. Ми и цикъл има, и цици, и талия....а повечето й съученички изглеждат така, както аз изглеждах на 15, без да са гримирани...факт е, че се развиват по-бързо от нашето поколение.

Mi6inka
11-01-2011, 09:07
Какво ще кажете аз на 15 тя на 12???



кажи ми, че само се държите за ръце и се целувате по малко от време на време, моля теее
Абе като знам сегашните 12 годишни какви са, с повечето 15 годишни момчета си пасват идеално по акъл...
А и на 12 не са чак толкова малки, че само да се държат за ръка и да се целуват по устните :D

Абе ... я моля ! Каквото и да ми казваш, за мен на 12 това е нормалното поведение. Та това е 5-6 клас, бе ?! Как така не са чак толкова малки? Малки са. Някой момичета на 12 цикъл нямат още, ти ще ми говориш, че не били толкова малки само да се целували...
Чшшшшшшш, не се пали толкова. Не казах, че не са толкова малки, че само да се целуват (не разбирай, че ти казвам, че са достатъчно големи за секс, защото и аз не го подкрепям), но те не са като нас. И аз на 12 годишни летях в облаците и мислех предимно по детски, но не отричам, че тогава ми припламнаха първите чувства към момче, и съм се отдавала на доста дълги целувки с него. И все пак, и цикъл имах, и оформено вече тяло, не бях несъразмерна, с момичешко телце.
И сега съдя по сестра ми, която още не е навършила 12. Ми и цикъл има, и цици, и талия....а повечето й съученички изглеждат така, както аз изглеждах на 15, без да са гримирани...факт е, че се развиват по-бързо от нашето поколение.

Чшшш.. не съм се запалила. Просто изказването 'А и на 12 не са толкова малки само да се целуват' ... как ти звучи ? Естествено, че все едно за секс имаш предвид... Така, че изразявай се малко по-точно, за да разбирам това, което искаш да кажеш.

Shturrrche88
11-01-2011, 09:15
А и на 12 не са чак толкова малки, че само да се държат за ръка и да се целуват по устните Това не е "'А и на 12 не са толкова малки само да се целуват' ....поне на мен ми прави разлика. Нали едно е да си движиш с гаджето, хванати за ръчичка и да се "кълвете" по устничките, друго е да ходите на кино примерно и да се целувате с език... За това смятам, че не са ЧАК толкова малки...

Mi6inka
11-01-2011, 09:33
А и на 12 не са чак толкова малки, че само да се държат за ръка и да се целуват по устните Това не е "'А и на 12 не са толкова малки само да се целуват' ....поне на мен ми прави разлика. Нали едно е да си движиш с гаджето, хванати за ръчичка и да се "кълвете" по устничките, друго е да ходите на кино примерно и да се целувате с език... За това смятам, че не са ЧАК толкова малки...

http://www.dominiodezelda.com.br/forum/style_emoticons/default/facepalm6.gif

i4o96
11-01-2011, 09:34
Чудя се дали ще се разберете :D 8-) :lol:

Mi6inka
11-01-2011, 09:35
:D mi6inka гадна си аз се чудя дали ми е малка или не ти се ебаваш

E , хубу де..от къде да те знам дали я харесваш и ко искаш... Тя сама, по себе си си е малка, ама то и ти не си мн голям..ама пък ако се харесвате.. от къде да знам.. Ако я харесваш .. взимай я.

Mi6inka
11-01-2011, 09:36
Чудя се дали ще се разберете :D 8-) :lol:

Ние се обичаме... и така си спорим за спорта.

i4o96
11-01-2011, 09:38
:D mi6inka гадна си аз се чудя дали ми е малка или не ти се ебаваш

E , хубу де..от къде да те знам дали я харесваш и ко искаш... Тя сама, по себе си си е малка, ама то и ти не си мн голям..ама пък ако се харесвате.. от къде да знам.. Ако я харесваш .. взимай я.

Добре а после в коя компания да бъдем в мойта ще я побъркат от ебавки при нейните дужки ще ми е страшно тъпо

i4o96
11-01-2011, 09:39
Чудя се дали ще се разберете :D 8-) :lol:

Ние се обичаме... и така си спорим за спорта.

Любовта е хубаво нещо радвам се :D :D :D

Shturrrche88
11-01-2011, 09:42
Чудя се дали ще се разберете :D 8-) :lol:

Ние се обичаме... и така си спорим за спорта.
Да, ама ми дотъпя нещо :?
В заключение ще кажа-за 12 годишна е малка за секс. Но е приемливо да се държите за ръчичка и да се лигавите... толкоз

i4o96
11-01-2011, 09:43
Чудя се дали ще се разберете :D 8-) :lol:

Ние се обичаме... и така си спорим за спорта.
Да, ама ми дотъпя нещо :?
В заключение ще кажа-за 12 годишна е малка за секс. Но е приемливо да се държите за ръчичка и да се лигавите... толкоз

Кой и кога е говорил за секс.Просто съм пред дилема и искам съвет :oops: :oops:

Mi6inka
11-01-2011, 09:47
Чудя се дали ще се разберете :D 8-) :lol:

Ние се обичаме... и така си спорим за спорта.
Да, ама ми дотъпя нещо :?
В заключение ще кажа-за 12 годишна е малка за секс. Но е приемливо да се държите за ръчичка и да се лигавите... толкоз

Кой и кога е говорил за секс.Просто съм пред дилема и искам съвет :oops: :oops:


Ми... нали ти казах... ако я харесваш - тръгвай с нея. Приятелите ти са малки, недоразвити пубери и само ще ти завиждат, че имаш гадже. Просто си излизайте двамата, не е задължително да сте непрекъснато с някоя компания... И поякога може да я взимаш с теб, или тя с нея но ...

Оф... и на мен ми дотъпя вече да бъда сериозна.

Gabchennce
11-01-2011, 10:03
Зависи.Всеки сам си решава за себе си и всеки има различни виждания за това,кое е нормално и кое не.

Съгласна съм :wink: