PDA

View Full Version : Струва ли си да пазаруваш от Илиянци?



Dollystar
10-27-2011, 11:42
Здравейте мили дами, от много време не съм влизала тук, но сега имам въпрос и мисля че ще получа отговора си тук :)
С приятелки спорим дали наистина в илиянци можеш да си купиш много хубави неща за малко пари и магазините по центъра са заредени пак със стока от там.
Кажете купували ли сте си? Какво? Цена? И тн... Мерси предварително !

BonnieandClyde666
10-27-2011, 12:52
:lol: :lol: :lol: Сигурно. :lol: :lol: :lol:

Darinella
10-27-2011, 13:09
Приятелят ми си купи от там костюм за бала на добра цена и в същото време хубав. :)

sugargirl94
10-27-2011, 15:17
Почти всичко ми е от там :) И ДА струва си !

Rebirthing
10-27-2011, 15:45
Ходих до Илианци за едни фън шуй джунджурии, един път пролетта тази година, един път миналата година есента.
По отношение на дрехите...има хубави неща, има и боклуци. Цените на обувките не ми се сториха много по-различни от цените на нормалните магазините в центъра. Имаше евтини колани и така...
Имам една рокля от там, обувки на платформа и дънки. На роклята имам снимки на компа, така, че мога да пусна малко по-късно.

brutaLxxbunny
10-27-2011, 15:55
То дали пазаруваш от Пиротска или Илиянци...няма голяма разлика.

imaginemoi
10-27-2011, 17:03
За 20лв си взех супер яките дънки и не са мръднали.

kitty02
10-27-2011, 19:49
Взех си оттам раницата за училище за 26 лв.

Goddess
10-27-2011, 20:01
Не знам кой - откъде купува и препродава, но е факт, че кавото го има на центъра - същото, че и повече го има на Илиенци. Рядко ходя до там, не обичам, защото ми е далече, а и ме дразни навалицата от хора, но пък защо да не си струва.. ? Както казах - едни и същи неща с тези от центъра. Хубавото е, че всичко е на едно място. Купувам си неща от там ако ходя и ако си харесам (винаги си харесвам), защо не... :)

ledenakrasota
10-28-2011, 15:35
Всички зареждат от там. :lol: Това го видях с очите си.


Съдържателите на магазините по центъра си купуват стоката от там с много чували. :lol:

millmii
10-28-2011, 16:02
То дали пазаруваш от Пиротска или Илиянци...няма голяма разлика.

Само в цената.

Иначе как си намирате неща от там .. Аз само 1 съм била .. за дънки и имаше неща сигурно от 15 век и с цени около 30-40 лв.. Което на мен ми се струва скъпо за китайска (в повечето случаи) стока. В крайна сметка аз от Теранова или Калиопе ще си купя за същите пари . Е, те не са кой- знае колко различни, но все пак е по - добре .

badsector
10-28-2011, 21:18
Има неща, които си заслужават. Но не съм ходил от години, че е далече и има огромна навалица. Плюс това за същите пари могат да се вземат маркови дрехи от sportsdirect и от около година пазарувам само от там.

Exothermic
10-28-2011, 22:27
До преди няколко години може и да е било по-изгодно да се пазарува от Илиянци, но сега по-скоро не е. Стоките са еднакви, а цените вече не се различават особено от тези в останалите магазини или молове.
Последните два пъти, в които ходих там, не си харесах абсолютно нищо. Имаше точно 2 модела дънки навсякъде, единствено в цените се различаваха (от 20-45 и то за един и същи модел).
Лично на мен ми е най-удобно да отида в мол Сердика и да си намеря каквото ми трябва в рамките на една сграда и няколо етажа. Цените не са по-различни, но пък разнообразието е далеч по-голямо.

ForzaFelipe
10-28-2011, 22:48
Абе не знам (не съм от София се пак),ама аз във вторите употреби във Варна винаги намирам много интересни неща.Миналата година си купих блуза от втора употреба,чисто нова,в този момент същата се продаваше в New Yorker за 39 лв мисля че,а аз си я взех за 7 :oops: Днес си купих тениска на найк с дълъг ръкав(на някакъв 9то девизионен английски отбор) за 8,95.Такива тениски на найк дълък ръкав под 60 лева няма как да намериш,а тази си е направо нова,погледнах им сайта на отбора и това са им новите екипи,как е стигнала до втора употреба в България не зная...Като ходя в Казанлък,там има 2 магазина Английска стока,страхотни цени,купих си 3 оригинални тениски найк за 30 лева май...еми то у мола всяка една от тях за под 50 нямаше да я намеря.Абе човек като обикаля по такива магазини винаги намира нещо много хубаво и евтино.

shell
10-30-2011, 23:07
Струва си,да,защото повечето магазини зареждат от там и слагат егати надценките после :?

GreenFairy
10-31-2011, 04:52
За някой неща си струва, за други не. Например чорапки можеш да си вземеш от там супер изгодно (4-5лв за 5 чифта, а не по 2,50 за един). За другите неща не знам как стоят нещата, защото от там почти само чорапки си купувам :D Но е истина, че магазините в центъра зареждат от Илиенци.