PDA

View Full Version : Гадене, главобол, виене на свят и т.н.



VUPROSAAA
10-27-2011, 15:08
На 44 години съм - жена. На 21.10.2011г. ходих на ехограф за щетовидната жлеза и докторката ме накара да си изпъна главата назад. След като си я изпънах назад рязко, започна от тогава да ме боли глава, гадене, виене на свят. Преди 20 години имах сътресение на мозъка, и още едно преди 10 години, но не можах да се доизлекувам, защото нямаше места в болницата и си остана така. В този понеделник ме приеха в болница, и ми слагаха системи всеки ден, но се оправях само от системата. 1-2 часа след системата пак почваше да ми се гади. Изписаха ме днес - четвъртък, но още ми се гади. Уморена съм (може би от болницата - много лежах). Преди време (3-4 седмици) ходих на скенер за главата, но той беше от обикновените (докторката каза, че имало нови скенери, на които се слагало нещо като течност и не се гледало само костите на мозъка), а не бил от тези новите, и само са ме облъчили. Казаха, че имам заболяване на Вестибуларния апарат. След като ме изписаха казаха, че утре още ми се гади, ще ме приемат отново в болница. Ако има някакви доктори или хора, запознати с моя проблем да пишат незабавно, защото този проблем не трябва да стои неразрешен.
Благодаря предварително!


П.С. Забравих да кажа, че преди ме болеше отдясно на врата и усещах нещо като жила и оттам тръгваше болката и стигаше до точката на сътресението на мозъка !

ZeroPoinT
10-27-2011, 15:11
И защо реши, че 15 - годишни лапета могат да те излекуват? Направо ми прати един СМС на 1849 и ще ти направя бяла магия.

На лекар. И освен това си малко стара за тийн форум.

VUPROSAAA
10-27-2011, 15:18
ZeroPoint, търся решение във всеки един форум. Не мисля, че в раздел "Болести" има само 15 годишни !

ZeroPoinT
10-27-2011, 15:24
Като типичен тийнейджър търси тук лекари.
Между другото, да не би да си търсиш сексуални услуги? Щото не виждам какво правиш тук.

CaSsIe
10-27-2011, 21:12
За какво се заяждаш с жената?! Някъде да пише, че форума изрично забранява да пишат хора на 44 години?

"Ако има някакви доктори или хора, запознати с моя проблем да пишат незабавно, защото този проблем не трябва да стои неразрешен. "


Жената търси някой, който е имал подобен проблем, това какво значи че 15 годишните не могат да го имат ли?! Баси и злобните хора, айде осъзнайте се.

Аз бих ти предложила да отидеш при частен лекар, наистина по - скъпо е, но поне могат да открият причината за проблема ти и да го разрешат по накакъв начин, а не само за да ти замазват очите с първото нещо, което измислят... Успех :)

zlaSila
10-27-2011, 21:46
забрави за алкохол и каквото и да е напрежение вълнение и тн

възможно е да ти се гади от системите аз съм ветеринар и при мен това е доста често срещан ефект от повечето препарати

вече не знам какво са ти вляли и как го възприемат хората и не мога да съм 100% точен

и наче ако имаш заболяване на Вестибуларния апарат е нормално да ти се вие свят той контролира ушите които са център за равновесие

проблеми с кръвното?

kalpazanka
10-29-2011, 11:26
Имаш ли епикриза? Пише ли в нея какво лечение е провеждано в болницата/още по-добре ако и ти самата знаеш с какво си лекувана/? По-конкретно да са ти включили ноотропни и вазодилататори?
Графия на шийни прешлени имаш ли?
По какъв повод си била при ендокринолог?
Операции и пролежавания в болница по друг повод имаш ли?
Съпъстващи заболявания имаш ли?
В семейството ти какви заболявания се срещат?
Боледувала ли си /хронологично от детска възраст до сега/?
Какво работиш?