PDA

View Full Version : груби мъже вс. добри души



FeelMyPain
10-27-2011, 17:38
[20:32:07] алекс: to za tova grubite muje sa po iskanite
[20:32:07] алекс: :D
[20:33:49] Аз: тея статистически глупости откъде ги чу
[20:33:54] Аз: коя жена не иска мил мъж..
[20:34:19] алекс: mi ako ne si zabelqzal povecheto iskat grubi ;)






тва доколко е вярно според вас

Wax
10-27-2011, 17:39
50 на 50

machoka
10-27-2011, 17:40
лоу лоу лоушите.. странно е, но едни от най-атрактивните мацоранки се кефят на мотористите, коите с тежката си ръка ги бият през лицето като видят непознат номер в лога на телефоните им.

NightGuardian
10-27-2011, 17:40
на думи искат мил и грижовен , в действителност не е така.

ledenakrasota
10-27-2011, 17:42
Черното и бялото не са единствените цветове. Има и много други. Същото е и с това. Посочил си само двете крайности. :)

FeelMyPain
10-27-2011, 17:43
и какво е средното положение :lol:

Thrombocyte
10-27-2011, 17:45
Мисля, че под средно положение имаше предвид такъв, който действа според ситуацията.
Такъв, който би станал лош, когато му се налага и обратно.

psychopath
10-27-2011, 17:46
^ и ти си права, но въпроса е хипотетичен - не виждам кво ви пречи да отговаряте :>
+ това може да се каже към коя крайност клони отговора ти

а от личните ми наблюдения:
"по-полулярните" момичета си падат предимно по "лоши батковци" :)

DeviL_AsS
10-27-2011, 17:46
Добрички фтв.

lightcameraction
10-27-2011, 17:47
падат си по 'лоши батковци' ,щото така се чувстват много готини,че са забили някой велик пич ,някой,който да ги води с колата насам и натам.Падат си по лошите батковци,защото се чувстват много недостижими и велики.

TheManTheLegend
10-27-2011, 17:48
на думи искат мил и грижовен , в действителност не е така.
Nuff said

Perchem
10-27-2011, 17:50
падат си по 'лоши батковци' ,щото така се чувстват много готини,че са забили някой велик пич ,някой,който да ги води с колата насам и натам.Падат си по лошите батковци,защото се чувстват много недостижими и велики.
или просто предпочитат динамика и спонтанност

somebody is buttfrustrated

Ewok
10-27-2011, 17:52
обичам да ме пошляпват

WaterLilly
10-27-2011, 17:52
падат си по 'лоши батковци' ,щото така се чувстват много готини,че са забили някой велик пич ,някой,който да ги води с колата насам и натам.Падат си по лошите батковци,защото се чувстват много недостижими и велики.
http://i.imgur.com/XAtGr.gif

psychopath
10-27-2011, 17:55
Колкото по-добре съм се отнасял с момичетата и съм бил по-мил с тях...толкова повече съм съжалявал след това.
Дръж си се с тех като с боклуци и ти е мирна главата. :)

FeelMyPain
10-27-2011, 17:55
а от личните ми наблюдения:
"по-полулярните" момичета си падат предимно по "лоши батковци" :)

тва е всеизвестно
учуди ме факта, че ми го каза момиче, което не попада в тая графа, дори е супер скромно

cigarettekisses
10-27-2011, 17:56
Мил,но не безхарактерен.

psychopath
10-27-2011, 17:56
нищо чудно няма, напротив. :>

Wax
10-27-2011, 17:59
http://th03.deviantart.net/fs70/150/i/2011/135/2/6/pinkie_popcorn_by_stinkehund-d3gdyb6.png

StringTheoryPracticist
10-27-2011, 18:01
Не знам защо виждате двете качества като различни посоки на едно и също. Възможно е някой да е добър, но същевременно да е лош, въпреки че на някои места двете се пресичат и може да е само едното.

Плюс това, ако някой е напълно студен по характер (тоест напълно не-добър), той няма да е добър любовник, защото няма да цели да задоволи жената, а това е основен фактор, който определя колко добър любовник е някой.

shadow4e
10-27-2011, 18:12
И доброто и лошото момче могат да бъдат интересни, а най-важното е човекът до теб да ти е интересен. Често се бърка обаче доброто с безхарактерното.

KumchoValcho
10-27-2011, 18:12
повечето момичета имат daddy issues и това обяснява по-голямата част от нещата

FeelMyPain
10-27-2011, 18:28
И доброто и лошото момче могат да бъдат интересни, а най-важното е човекът до теб да ти е интересен. Често се бърка обаче доброто с безхарактерното.
може би поради тая причина лошите са по котирани, защото жената трябва да се труди за тях, не е като само да седи, а оня да и сваля звезди

PrincessLicious
10-27-2011, 18:30
падат си по 'лоши батковци' ,щото така се чувстват много готини,че са забили някой велик пич ,някой,който да ги води с колата насам и натам.Падат си по лошите батковци,защото се чувстват много недостижими и велики.
абсолютно

Nithael
10-27-2011, 18:31
дали ше е груб дали ше е мил..все ше ви го хака.кво е значението

NightGuardian
10-27-2011, 18:31
[
може би поради тая причина лошите са по котирани, защото жената трябва да се труди за тях, не е като само да седи, а оня да и сваля звезди

От тям идва цялата идея.Трябва и двата партньора да си влязат под кожата и всеки да знае ,че сгреши ли се , всеки един момент може да си тръгне другия.Трябва да има динамика! Има ли чувство за притежание във връзката за мен , тя е обречена. :)

PrincessLicious
10-27-2011, 18:31
дали ше е груб дали ше е мил..все ше ви го хака.кво е значението
който за каквото си мисли,тц

FeelMyPain
10-27-2011, 18:33
[
може би поради тая причина лошите са по котирани, защото жената трябва да се труди за тях, не е като само да седи, а оня да и сваля звезди

От тям идва цялата идея.Трябва и двата партньора да си влязат под кожата и всеки да знае ,че сгреши ли се , всеки един момент може да си тръгне другия.Трябва да има динамика! Има ли чувство за притежание във връзката за мен , тя е обречена. :)
извода е: нямайте доверие на гаджето си и ще бъдете заедно завинаги, така ли :lol:

NightGuardian
10-27-2011, 18:36
да , защото трябва очакваш всичко. :)

FeelMyPain
10-27-2011, 18:38
соре брат, с тва мислене никога няма да имаш сериозна приятелка


нямаш ли доверие на човека до себе си връзката бъдеще няма

Brooklyn
10-27-2011, 18:38
яко бой и чукане искат , да има интрига и адреналин

не с една роза много възспитания дето и е като най-добрата братовчедка

то и смисъл няма , шото всички са супер изневерни и после ще слушаш истории как докато си и плакал по телефона тя е плакала отдолу на някой друг


:D

NightGuardian
10-27-2011, 18:40
после ще слушаш истории как докато си и плакал по телефона тя е плакала отдолу на някой друг


:D

+1й1х212ихг1и3221736127и3412тъ3у12321318 26328

cweeet
10-27-2011, 18:40
да , защото трябва очакваш всичко. :)

^ bullshit.

Трябва да имаш капчица доверие, макар и капчица, иначе просто няма да ти е удобно с този човек, в смисъл ще ти е като непознат, ако не можеш да му се довериш, дори и малко.
Как иначе оцеляват дългите връзки/бракове, говоря за нещо от рода на 10-20-30 години връзки? Без доверие? Дали?
Иначе по темата, някой по-горе каза, че е важно да ти е интересно- така е, за мен лично няма никакво значение.

yakuza_
10-27-2011, 18:41
Искат по - мили :(

FeelMyPain
10-27-2011, 18:42
а ти ги Обиваш по доста груб начин :(

TheManTheLegend
10-27-2011, 18:42
доверие трябва да има, но трябва да има респект - да знаеш че ако сбъркаш пътя, може да не ти простят. Един "мухльо" би простил лошо поведение, изневяра и т.н. само и само да е с момичето а така връзката затъва надоло и надоло :lol: (сетих се за пример Давид и Елеонора от ББ фемили :D )

Brooklyn
10-27-2011, 18:43
да , защото трябва очакваш всичко. :)


Как иначе оцеляват дългите връзки/бракове, говоря за нещо от рода на 10-20-30 години връзки? Без доверие? Дали?


слушай ся пълното доверие убива всичко , ако си супер сигурен в човека до теб , супер спонтанно идва фазата на сивотията и еднотипноста

именно това "А бе той/тя не ми ли върти номера" , държи огъня жив

колкото по - малко доверие си имате толкова по-луда е връзката

аз ти говоря за якия тип връзки със скандали и много смях , напрежение и див .. а не

а не за типични прегърнали се в едно кафе двамата и умират от простотия няма кво да си кажат :)

yakuza_
10-27-2011, 18:45
а ти ги Обиваш по доста груб начин :(
това към мен ли бе :(

NightGuardian
10-27-2011, 18:47
а не за типични прегърнали се в едно кафе двамата и умират от простотия няма кво да си кажат :)

+1 :lol:

А за доверието , може , но не пълно. НИКОГА пълно доверие. Когато ти е пред очите , може да имам малко , но далеч ли съм , забрави. :)

cweeet
10-27-2011, 18:47
да , защото трябва очакваш всичко. :)


Как иначе оцеляват дългите връзки/бракове, говоря за нещо от рода на 10-20-30 години връзки? Без доверие? Дали?


слушай ся пълното доверие убива всичко , ако си супер сигурен в човека до теб , супер спонтанно идва фазата на сивотията и еднотипноста

именно това "А бе той/тя не ми ли върти номера" , държи огъня жив

колкото по - малко доверие си имате толкова по-луда е връзката

аз ти говоря за якия тип връзки със скандали и много смях , напрежение и див .. а не

а не за типични прегърнали се в едно кафе двамата и умират от простотия няма кво да си кажат :)

Нямах предвид пълното доверие, имах предвид просто доверие, понеже той е казал, че не трябва да има никакво. Така е- съгласна съм ,доста по-интересно е, но това е за мимолетни връзки, а ревността и колебанието, не мисля, че са основни стимулиращи чувства. Все пак любовта или айде харесването е определящо,а не това дали ти кръшка или не.

StringTheoryPracticist
10-27-2011, 18:49
Не знам дали количеството фейл в темата е в пика си или тепърва ще се увеличава, но мина границата ми на поносимост. Спирам да я следя.

/unsubscribe

FeelMyPain
10-27-2011, 18:51
всички пловдивчани имате странно мислене, мейна
на вас ви дай кавги, бой и панаири и сте в свои води :D

cweeet
10-27-2011, 18:52
всички пловдивчани имате странно мислене, мейна
на вас ви дай кавги, бой и панаири и сте в свои води :D
ъ

Wax
10-27-2011, 19:03
всички пловдивчани имате странно мислене, мейна
на вас ви дай кавги, бой и панаири и сте в свои води :D

За мене е вярно 8-)

ShtrudeL
10-27-2011, 20:06
Под "груб" разбирам:
-простак, с нулево отношение към жените или по-скоро с мисълта, че той е много над нея. Такъв, който прибягва до насилие при спор, в който не го разбират или иска задължително да е неговото, насилие породено от липса на самоконтрол и не само. Човек, който използва груби и обидни думи и няма никакво уважение към човека до него.

Добричкия, който избирам:
-Мил, но не защото така трябва, а защото му идва от вътре. Естествен, искрен и любящ. Ако направи нещо, което би ме наранило, но което не е фактор да се разделим, да не ми го казва и да не разбирам никога. Ако пък е нещо, за което съжалява ужасно и му тежи, да ми сподели и да го гушна, с идеята, че наистина му вярвам и повече няма да се повтори.
Който не си измисля причини, защото не му се излиза, а ще ми каже, че не ме иска в тоя момент. Който би бил наистина искрен и знае, че няма да му се разсърдя за нищо. Който е само с мен и съм му достатъчна. Чието държание е като към роднина, имам предвид чисто и топло, а не в мое отсъствие да се чува "оная мойта е не знам си каква..." И не на последно място... страстен като в еротична сцена на хубав филм, с който ще се чувствам мъничка и ще прави почти каквото си иска с мен. <3

Wax
10-27-2011, 20:08
На приказки всички избирате "Добричкия"
На практика (съдя по нашето даскало) не е така

NightGuardian
10-27-2011, 20:08
Хареса ми описанието добричкия на Щрудела от части намирам себе си в описанието. :D

Wax
10-27-2011, 20:10
Хареса ми описанието добричкия на Щрудела от части намирам себе си в описанието. :D

Тва нейното прави бая мъже "лоши".
Като слезе от 7мото небе ми се обадете.
Нейната идея за благополучна връзка се среща само по латинските сериали.

ShtrudeL
10-27-2011, 20:12
Зависи какво разбираш под "добричък". За мен в "добричкия" има качества, които биха били големи минуси за други и съм сигурна, че е така, но за мен да са привлекателни и да ме дърпат към него.

Всъщност обичам ужасно нещата, които ме отвращават, но някак не мога и да ги преглътна, за да живея с тях.

StringTheoryPracticist
10-27-2011, 20:12
Добричкия, който избирам:
-Мил, но не защото така трябва, а защото му идва от вътре. Естествен, искрен и любящ. Ако направи нещо, което би ме наранило, но което не е фактор да се разделим, да не ми го казва и да не разбирам никога. Ако пък е нещо, за което съжалява ужасно и му тежи, да ми сподели и да го гушна, с идеята, че наистина му вярвам и повече няма да се повтори.
Който не си измисля причини, защото не му се излиза, а ще ми каже, че не ме иска в тоя момент. Който би бил наистина искрен и знае, че няма да му се разсърдя за нищо. Който е само с мен и съм му достатъчна. Чието държание е като към роднина, имам предвид чисто и топло, а не в мое отсъствие да се чува "оная мойта е не знам си каква..." И не на последно място... страстен като в еротична сцена на хубав филм, с който ще се чувствам мъничка и ще прави почти каквото си иска с мен. <3
Съжалявам, но не всички добри мъже имат confirmation bias.

(да, следя темата, в случай че някой ми коментира поста, но се отнесох)

ShtrudeL
10-27-2011, 20:14
Нейната идея за благополучна връзка се среща само по латинските сериали.

Не е вярно човеко, не е вярно. : ) Знам, че я има светлинката. Цял пожар може да е. : )

Wax
10-27-2011, 20:17
Нейната идея за благополучна връзка се среща само по латинските сериали.

Не е вярно човеко, не е вярно. : ) Знам, че я има светлинката. Цял пожар може да е. : )

Абе и аз съм оптимист, ама тва твоето е прекалено. Понякога и на мен ми става гот да пиша и говоря като теб, ама рядко.

П.П. Обичам неоснователните отрицания.

П.П. 2 -
Като слезе от 7мото небе ми се обадете.

Perchem
10-27-2011, 20:17
Хареса ми описанието добричкия на Щрудела от части намирам себе си в описанието. :D
всеки който го прочете такъв ще се види

NightGuardian
10-27-2011, 20:22
Perchema ме накара да се замисля и да кажа мамка му на темата.

Всичко зависи от ситуации , хора , какво сте преживяли , може и да те промени даден човек.Всичко е много относително. Обичайте се! PEACE! :D

ShtrudeL
10-27-2011, 20:24
Пф, мисля, че съм готова да се отдам изцяло на човека на живота ми. Да му дам всичко, да съм си само негова, защото... защото имам нужда. Имам нужда да дам нещо хубаво на някой, когото обичам. Да му вярвам напълно и да разкрия цялото си същество. Както се казва:

"Любовта е да дадеш на някой правото да те унищожи, вярвайки, че няма да го направи."

или нещо такова...
и ей така... и за да направя всичко това, означава, че той трябва да е... всичко, което изписах по-горе или поне да се докосва до мен... (душевно говоря... физически вече е отделен въпрос и става дума за ного нооого докосвания, плод на ного ного обич <3)

horacio
10-27-2011, 20:25
Perchema ме накара да се замисля и да кажа мамка му на темата.

Всичко зависи от ситуации , хора , какво сте преживяли , може и да те промени даден човек.Всичко е много относително. Обичайте се! PEACE! :D :!: :!:

Wax
10-27-2011, 20:27
Пф, мисля, че съм готова да се отдам изцяло на човека на живота ми. Да му дам всичко, да съм си само негова, защото... защото имам нужда. Имам нужда да дам нещо хубаво на някой, когото обичам. Да му вярвам напълно и да разкрия цялото си същество. Както се казва:

"Любовта е да дадеш на някой правото да те унищожи, вярвайки, че няма да го направи."

или нещо такова...
и ей така... и за да направя всичко това, означава, че той трябва да е... всичко, което изписах по-горе или поне да се докосва до мен... (душевно говоря... физически вече е отделен въпрос и става дума за ного нооого докосвания, плод на ного ного обич <3)

Не се опитвай да замазваш нещата с лиготия.
Ти си момиче, живеещо в облаците. Без реална цел. С много завишени стандарти.
Някой ден живота ще те плесне през лицето с 20 сантиметровия.

ledenakrasota
10-27-2011, 20:28
Г`леми философи имало тук! :lol: :lol:

NightGuardian
10-27-2011, 20:29
Някой ден живота ще те плесне през лицето с 20 сантиметровия.

колкото и да не искам да го казвам на Щруди , но е прав човека. :-D

Greennight
10-27-2011, 20:30
Аз пък,ако си харесвам някое момиче просто не мога да съм някъв грубиянин и да се държа с нея като с някъв боклук...

cweeet
10-27-2011, 20:30
Някой ден живота ще те плесне през лицето с 20 сантиметровия.

колкото и да не искам да го казвам на Щруди , но е прав човека. :-D
+

ShtrudeL
10-27-2011, 20:37
Някой ден живота ще те плесне през лицето с 20 сантиметровия.

колкото и да не искам да го казвам на Щруди , но е прав човека. :-D
+

Нищо не разбирате вие. Малко е тъжно, но всеки избира дали да вярва, или да приеме, че не заслужава нещо толкова хубаво и по-лошото, че не съществува.

Самия факт, че мислите по начина:

"Някой ден живота ще ти плесне т'ва и онова" ... "Живота..."

говори, че сте приели живота като нещо сурово, лошо и нещо, което ви управлява, вместо вие да управлявате него. Като голямото Нещо, в което сте Нищо, или миниатюрна фигурка.

Говорим за взаимоотношения, чувства, любов, обич, обич, обич. Всички те са част от живота и може да ви плеснат само, ако не вярвате в тях или се оставите чуждите животи да ви разочароват до такава степен, че да не искате да опитате да ги изпитате всички тея хубави неща.

Аз нямам опит, но на базата на какъв опит ВИЕ говорите, че това, което казвам е розово, невъзможно и т.н? От това, което виждате около вас. И толкова ви е промило мозъчетата, че го приемате за нормалното... за определението за "любовна връзка" или както искате го наречете.

^_^ *гуш*

Послепис: Горните редове може да не са ного логически свързани, НО Щрудел логика в сърчицето си не складира.

Perchem
10-27-2011, 20:38
Някой ден живота ще те плесне през лицето с 20 сантиметровия.

колкото и да не искам да го казвам на Щруди , но е прав човека. :-D
+
-

cweeet
10-27-2011, 20:41
Някой ден живота ще те плесне през лицето с 20 сантиметровия.

колкото и да не искам да го казвам на Щруди , но е прав човека. :-D
+

Нищо не разбирате вие. Малко е тъжно, но всеки избира дали да вярва, или да приеме, че не заслужава нещо толкова хубаво и по-лошото, че не съществува.
не,не че не съществува, но просто ти наистина си дооооооооста нависоко, а оттам като паднеш боли най-много. Но пък все пак, различни хора- различни идеали. :)
@перчем, днес колко пъти възнамеряваш да ме цитираш?
inb4 ще ме цитираш

Wax
10-27-2011, 20:44
Някой ден живота ще те плесне през лицето с 20 сантиметровия.

колкото и да не искам да го казвам на Щруди , но е прав човека. :-D
+

Нищо не разбирате вие. Малко е тъжно, но всеки избира дали да вярва, или да приеме, че не заслужава нещо толкова хубаво и по-лошото, че не съществува.
не,не че не съществува, но просто ти наистина си дооооооооста нависоко, а оттам като паднеш боли най-много. Но пък все пак, различни хора- различни идеали. :)


И философ не би могъл да го каже по-добре.
Хората (включително и аз) ти го казваме, защото един вид ни пука за тебе. Просто да си имаш едно наум, та като се поосафериш да не боли толкова. Защото мъжете сме животни.

LovEsIckk
10-27-2011, 20:45
Moже би трябва да бъде по малко и от двата варианта.
Много добрия не върви.. Ок,хубаво ти е известно време,но става тъпо той винаги да се съгласява с теб,винаги да правите каквото ти кажеш и т.н.Все пак той е мъжа - нека се покаже като такъв.
А лошото и грубото държание на моменти много поддържат тръпката жива. Когато той си изключи телефона, а ти цяла вечер се чудиш къде е..Когато те нагруби..Тия работи те карат да го искаш повече и повече..и да се бориш за него повече и повече.. за да изгладиш тези работи в него.
Разбира се всичко си има граници и едно момче трябва да знае до къде да стигне с "лошотията" си.

LadyDi
10-27-2011, 20:46
На приказки всички избирате "Добричкия"
На практика (съдя по нашето даскало) не е така
На практика, на теория сред 15-годишните...

Няма жена (и нарочно подчертавам думата), която да не е залитала в живота си по лошото момче.
Също така, няма жена, с достатъчно здрав разум в главата, която да си вкара тоя таралеж в гащите за цял живот (и образно, и буквално).

Wax
10-27-2011, 20:48
На приказки всички избирате "Добричкия"
На практика (съдя по нашето даскало) не е така

Също така, няма жена, с достатъчно здрав разум в главата, която да си вкара тоя таралеж в гащите за цял живот (и образно, и буквално).

Примерите, които споменах са във възрастовата група 16-24.
Иначе си изключително права, въпроса е че някои още живеят в облаците.

ShtrudeL
10-27-2011, 20:48
Ами нека съм на високо, нека падна, дори и да боли, ще мине. Ще знам, че съм се раздала изцяло на някого, това искам... риск печели, риск губи лолол хах...
Просто вярвам, в това което казах за добрите момченца.

Nithael
10-27-2011, 20:50
като ви чета мненията, искам да се самоубия

Wax
10-27-2011, 20:51
Ще знам, че съм се раздала изцяло на някого, това искам... риск печели, риск губи лолол хах...


И после няма да се раздаваш напълно на новия ( Може би и правилния) и подсъзнателно ще го свързваш с пича, на който си се отдала. И това е предпоставка за нещастен любовен живот, не че съм толкова опитен в сравнение с днешните хора.

cweeet
10-27-2011, 20:52
Някой ден живота ще те плесне през лицето с 20 сантиметровия.

колкото и да не искам да го казвам на Щруди , но е прав човека. :-D
+

Нищо не разбирате вие. Малко е тъжно, но всеки избира дали да вярва, или да приеме, че не заслужава нещо толкова хубаво и по-лошото, че не съществува.

Самия факт, че мислите по начина:

"Някой ден живота ще ти плесне т'ва и онова" ... "Живота..."

говори, че сте приели живота като нещо сурово, лошо и нещо, което ви управлява, вместо вие да управлявате него. Като голямото Нещо, в което сте Нищо, или миниатюрна фигурка.

Говорим за взаимоотношения, чувства, любов, обич, обич, обич. Всички те са част от живота и може да ви плеснат само, ако не вярвате в тях или се оставите чуждите животи да ви разочароват до такава степен, че да не искате да опитате да ги изпитате всички тея хубави неща.

Аз нямам опит, но на базата на какъв опит ВИЕ говорите, че това, което казвам е розово, невъзможно и т.н? От това, което виждате около вас. И толкова ви е промило мозъчетата, че го приемате за нормалното... за определението за "любовна връзка" или както искате го наречете.

^_^ *гуш*

Послепис: Горните редове може да не са ного логически свързани, НО Щрудел логика в сърчицето си не складира.

Ами мога да ти кажа, че съм изпитала огромно разочарование от тази сладка сладка любов, от това толкова добричко и прекрасно момченце, което даже не желая да погледна никога повече сега. Да, малка съм, но любовта е сляпа и годините нямат значение, ако го чувстваш - чувстваш го, ако ли не-не. Аз го чувствах,изпитах,отдадох се на този човек, заобичах го с цялото си сърце и накрая какво? Както каза Уакс, с 20 сантиметровия..
Така че, на базата на моя, макар и скромен опит говоря. :)

NightGuardian
10-27-2011, 20:54
На приказки всички избирате "Добричкия"
На практика (съдя по нашето даскало) не е така
На практика, на теория сред 15-годишните...

Няма жена (и нарочно подчертавам думата), която да не е залитала в живота си по лошото момче.
Също така, няма жена, с достатъчно здрав разум в главата, която да си вкара тоя таралеж в гащите за цял живот (и образно, и буквално).

Това означава ли , че си пренебрегнала примерно голямата си любов само защото , не е кроткия и добрия? Залъгваш някой друг , а всъщност мислиш за "лошото" момче.

Ставал съм свидетел , как момиче казва по телефона си "Обичам те" на приятеля си и в същото време , няколко часа по-късно си ляга с едно от тези "лоши момчета".

ShtrudeL
10-27-2011, 20:55
cweeet, ами това ти е грешката, извинявай. Оставила си разочарованието от една връзка, да те разочарова от любовта като цяло. Ей това ме дразни. И така тоя двайсЕ сантиметров сами си го хващате в ръчичка и си го плЕсвате където не трябва.

<3

FeelMyPain
10-27-2011, 20:56
лягайте си, че утре сте на училище

NightGuardian
10-27-2011, 20:57
Мисля че WAX под 20 сантиметровия от живота , нямаше предвид разочарованията от любовта , но Вие сте жени и пак не сте разбрали. То това ви е главата ,цял живот любов.(да не се изкажа по-грубо)

NaOH
10-27-2011, 20:58
Кво вкарвате всички под една категория? Също и не схващам защо карате в крайните случаи - или прекалено добър, или прекалено лош.
Ако момичето заслужава да си добър към нея - защо трябва да си задник? За да се чувства нищожество? Коя уважаваща себе си жена ще търпи такъв мъж? Може би безхарактерните овце, не знам. А кой уважаващ себе си мъж би се държал като задник с някоя добра жена? Трябва да си кръгъл идиот, че да се отнасяш с такава жена като с боклук.
Обаче ако жената започне да ти се качва на главата и да си прави своеволия - тук идва мястото на лошия. Всичко е един въпрос на баланс и как ще го постигнеш - бъди добър, ако заслужава добро, и бъди лош, ако заслужава лошо. :)
Това е. Не трябва да си нито в едната, нито в другата крайност, а да знаеш кога какъв да бъдеш.

Wax
10-27-2011, 20:58
cweeet, ами това ти е грешката, извинявай. Оставила си разочарованието от една връзка, да те разочарова от любовта като цяло. Ей това ме дразни.
Добре - аз съм с 3 такива.
Как си го обясняваш. Абсолютно същия случаи като Cweeet, само че в женски пол. И така 3 пъти. Любовта май наистина е сляпа, щом първата я търпях близо година...

Nithael
10-27-2011, 21:00
ае днеска срали ли сте бе?

cweeet
10-27-2011, 21:00
Shtrudel, не съм се разочаровала от самата любов, никак даже,повярвай. Но вижданията ми са се изменили,да, но нали затова са грешките и опита,за да помъдреем и да не допуснем отново същите грешки, иначе се превръщаме в инфантилни субекти.
Животът никак не е розов, не че се оплаквам, но и аз съм преживяла някои неща в ранна детска възраст, предполагам ти не си (или пък си и всичкото това е някакъв много странен начин да избягаш от реалността и да заживееш в мечтания свят.. като Дон Кихот, примерно), затова всичко ти е толкова розово,прекрасничко и обич, обич ,обич, еднорозите съществуват, захарен памук и още обич.

ShtrudeL
10-27-2011, 21:04
cweeet, ами това ти е грешката, извинявай. Оставила си разочарованието от една връзка, да те разочарова от любовта като цяло. Ей това ме дразни.
Добре - аз съм с 3 такива.
Как си го обясняваш. Абсолютно същия случаи като Cweeet, само че в женски пол. И така 3 пъти. Любовта май наистина е сляпа, щом първата я търпях близо година...

Добре бе човеко... в положението, в което съм в момента излиза, че аз също трябва да съм във вашия клуб. Но не съжалявам за нищо. Абсолютно нищо. (изтрих 5 реда, които сметнах за твърде лични)
Там е работата, че оставам с наученото И най-вече хубавото от това, което съм имала. Като под "наученото" не разбирам разочарованията си, а плюсовете, които мога да извлека и да използвам за напред...

NightGuardian
10-27-2011, 21:05
да умира тая тема!

cweeet
10-27-2011, 21:06
да умира тая тема!
<3

Wax
10-27-2011, 21:07
cweeet, ами това ти е грешката, извинявай. Оставила си разочарованието от една връзка, да те разочарова от любовта като цяло. Ей това ме дразни.
Добре - аз съм с 3 такива.
Как си го обясняваш. Абсолютно същия случаи като Cweeet, само че в женски пол. И така 3 пъти. Любовта май наистина е сляпа, щом първата я търпях близо година...

Добре бе човеко... в положението, в което съм в момента излиза, че аз също трябва да съм във вашия клуб. Но не съжалявам за нищо. Абсолютно нищо. (изтрих 5 реда, които сметнах за твърде лични)
Там е работата, че оставам с наученото И най-вече хубавото от това, което съм имала. Като под "наученото" не разбирам разочарованията си, а плюсовете, които мога да извлека и да използвам за напред...

Да разбирам ли, че и ти си имала гадже - задник или какво?
Пак не схванах Щруделската логика...

П.П. състави си тълковен речник, качи го в нета, сложи си го в подписа за да може да се консултираме.

RedArmy
10-27-2011, 21:13
Тъпите п**ки, които се мислят за оборотни, харесват "лошите батковци", а те пък от своя страна харесват тях. Скромните момичета харесват такива като тях, естествено има и изключения, но като цяло всеки търси себеподобни :)

ShtrudeL
10-27-2011, 21:14
Как да кажа... мойто "гадженце" се държеше отвратително и всяка друга би го зарязала. С това Той ме беше разочаровал, а не всички останали. Сега... се държи невероятно и е добро момче... наистина, наистина добро момче... естествено си има и минуси, но се преживява... работата е там, че в мен го няма онова, което беше, но както казах става лично и не мога да го обясня с две изречения. Въпреки отношението, което имаше вярвам, че хората (определени хора) са добри.

cweeet, може би не ме виждате зад тоновете захар, всъщност никой не ме вижда и би било досадно ако ме виждаха, неловко дори, но вярвай ми, сблъсквала съм се с много, много реални неща и съм ги приемала много, много реално. Въпреки тях вярвам и винаги ще вярвам в хубавото. : )

RedArmy
10-27-2011, 21:15
Сега... се държи невероятно и е добро момче... наистина, наистина добро момче... естествено си има и минуси, но се преживява... работата е там, че в мен го няма онова, което беше, но както казах става лично и не мога да го обясня с две изречения.
Това е едно от най-гадните неща, които могат да се случат между двама души.

cweeet
10-27-2011, 21:16
Как да кажа... мойто "гадженце" се държеше отвратително и всяка друга би го зарязала. С това Той ме беше разочаровал, а не всички останали. Сега... се държи невероятно и е добро момче... наистина, наистина добро момче... естествено си има и минуси, но се преживява... работата е там, че в мен го няма онова, което беше, но както казах става лично и не мога да го обясня с две изречения. Въпреки отношението, което имаше вярвам, че хората (определени хора) са добри.

cweeet, може би не ме виждате зад тоновете захар, всъщност никой не ме вижда и би било досадно ако ме виждаха, неловко дори, но вярвай ми, сблъсквала съм се с много, много реални неща и съм ги приемала много, много реално. Въпреки тях вярвам и винаги ще вярвам в хубавото. : )
Не искам да променя възгледите ти,нямам това право, не знам какво си преживяла, но за мен това си е чиста наивност.

ShtrudeL
10-27-2011, 21:18
Сега... се държи невероятно и е добро момче... наистина, наистина добро момче... естествено си има и минуси, но се преживява... работата е там, че в мен го няма онова, което беше, но както казах става лично и не мога да го обясня с две изречения.
Това е едно от най-гадните неща, които могат да се случат между двама души.

мхмхм
тъжничко е
доста
Дори повече от това да ти бият един шамар. Тогава си хващаш парцалчетата и приключва всичко и след седмица си лимонче.

NightGuardian
10-27-2011, 21:19
и след седмица си лимонче.

:lol:

<3

ShtrudeL
10-27-2011, 21:19
но за мен това си е чиста наивност.

така да бъде : )

psychopath
10-27-2011, 23:01
Ако ми бъде спечелено доверието (нещо, което с течение на времето става все по-невъзможно), мога да направя неподозирани неща..мога да стигна до крайности, за да направя момичето щастливо, с две думи - да бъда "идеален" в тва отношение.
Без да се замислям ще я поставя преди себе си (нещо едва ли не немислимо)

Но...предадат ли ми доверието, наранят ли ме, при положение, че аз съм се доверил...е тогава нещата могат да станат ужасно грозни (разбирайте го както искате).
Нямам предвид, че ще насиля момичето физически...това ми е под достойнството (вярно е, че някои си го заслужават, но нема нужда)...
Всъщност, ако извършвах нещата, които мога и знам какъв ще бъде резултата (много по-лош от побоя, честно казано от моята гледна точка, побоя би бил нещо прекрасно направо)...но не ги правя.
Да, понякога съм си "връщал" по някакъв начин, но никога не съм го правил по най-крайните и гадни варианти...

Разбира се всичките тези предавания на доверието са ме направили достатъчно циничен, за да се доверявам прекалено трудно вече.
И като цяло...може би трябва някое специално момиче да ме докосне, за да бъда такъв, какъвто винаги съм искал да бъда, ама не ми разрешаваха да бъда, т'ва го пренебрегваха с лека ръка и са съжалявали...много са съжалявали хаха.

Иначе мога да бъда какъвто си поискам, мога да бъда ужасен манипулатор, мога да лъжа без да трепвам и без да усещат какво се случва(дори не ми се променя пулса - тествано е ;>), мога да карам хората да ме мислят за какъвто си пожелая, мога да спечеля доверието на почти всеки...много малко хора ме познават всъщност.
И това не е защото съм кофти човек или обичам да правя кофти неща...просто мога да контролирам психиката си, мога да контролирам другите...мога да накарам хората да си мислят това, което аз искам...
В тези неща съм добър, ужасно добър...
Back in control :]

Не знам защо ги пиша в момента...

psychopath
10-27-2011, 23:03
След тези думи се съмнявам да си хвана гадже от форума... 8-)

Wax
10-27-2011, 23:04
След тези думи се съмнявам да си хвана гадже от форума... 8-)

Те повечето не струват 8-)
И от двата пола

RedArmy
10-27-2011, 23:07
Абе има си "жени", които просто си заслужават да ги пребиеш без да ти трепне окото.

psychopath
10-27-2011, 23:08
хахаха "повечето" е ключова дума в изречението. :P



има, факт е.

ама...не е за мен тва, ако искам да накарам някоя да съжалява - предпочитам други методи (повече ще съжалява - това е 100% ;д)

RedArmy
10-27-2011, 23:10
естествено, и аз не бих го направил. но фактите са си факти :D

Wax
10-27-2011, 23:11
И аз не бих посегнал на жена.
За тях най-голямото наказание е унизение пред приятелките или публично унизение.

NaOH
10-27-2011, 23:12
Абе има си "жени", които просто си заслужават да ги пребиеш без да ти трепне окото.
Никога не бих ударил жена, колкото и да ме ядоса...

RedArmy
10-27-2011, 23:14
пред приятелките й не виждам точно как ще я унижиш.. най-малкото повечето си подбират приятелките да са като тях самите.
най-добре е да я изложиш пред твоите/нейните приятели от мъжки пол или най-добре пред този, когото харесва

psychopath
10-27-2011, 23:20
Не ме карайте да ви уча на такива неща. :lol:
Ако искате да има неква достоверност (което е най-брутално) е по-деликатно. Тоест ако искате да се самоизяжда от убийствено чувство за вина ;д
Но ако искате просто да си го върнете:

ако познавате родителите й, работодатели, преподаватели...с малко импровизация могат да се направят доста интересни нещица, с готини последствия :D

RedArmy
10-27-2011, 23:29
Тоест ако искате да се самоизяжда от убийствено чувство за вина ;д
Тва по принцип е запазена марка именно на жените :lol:

psychopath
10-27-2011, 23:39
Тоя похват ли? ;д
От къде мислиш, че съм го научил? :D

На един силен и контролиращ себе си мъж, такова нещо не може да се случи обаче. 8-)

materialensvqt
10-28-2011, 00:04
Поздрав Щрудел :-) (http://vbox7.com/play:06ec75d4)

FuckedUp
10-28-2011, 01:07
Толкова драма не съм чел през целия си живот.

ShtrudeL
10-28-2011, 03:11
psychopath, на колко си години?
Искам и снимка.

psychopath
10-28-2011, 11:49
Съвсем скоро - 19.

Относно снимката...да не ти трябва за вуду кукла? :lol:

ShtrudeL
10-28-2011, 11:51
Не бе, може да си някъв чаровен.
Съвсем скоро означава, че си скорпион.
Чувствам се досадна и повърхностна с тая си мания, ама не ме мислете за такава, защото ще се обидя. брммммм <3

Verminaard
10-28-2011, 11:53
http://prikachi.com/images/982/3974982s.jpg

psychopath
10-28-2011, 11:54
Скорпион съм, да. :lol: (т'ва лошо ли е ;д)
Щото аз принципно не се интересувам от зодии, а съм се нагледал на десетки негативни реакции, само като отговоря на въпроса за зодията. :lol:

Иначе не знам дали съм чаровен, ти ще кажеш. :lol:
За снимка ще се поразровя... :)

NaOH
10-28-2011, 11:56
охохо сватба :D

ShtrudeL
10-28-2011, 11:59
(т'ва лошо ли е ;д)

Прекрасно е. <3


охохо сватба

т'ва пък
Само информативно искам да видя момчето бе, ти пък. Минусите му се впечатляващи.

NaOH
10-28-2011, 12:03
Как го отряза преди дори да е почнало всичко :(

psychopath
10-28-2011, 12:04
хахах 8-)

ще я пусна в темата за снимките всъщност ;д

NightGuardian
10-28-2011, 12:29
Шрудела веднъж нареждаше стрелците и , че се дразнела на тях , а в друга тема , че ги обожавала , айде върви я разбери. :lol:

cweeet
10-28-2011, 12:31
http://prikachi.com/images/982/3974982s.jpg

ShtrudeL
10-28-2011, 12:33
Шрудела веднъж нареждаше стрелците и , че се дразнела на тях , а в друга тема , че ги обожавала , айде върви я разбери. :lol:

Никъде не съм казвала, че обичам стрелците.

psychopath
10-28-2011, 12:33
а за мен нема коминтарчитъ и зилени рАчички :С

иначе зодиите са много тегаво нещо ;д
най-скандалнота случка в тоя ред на мисли...
на морето, в некъв бар се натискаме с некво непознато момиче
и по едно време започнахме да си говорим все пак нещо...
стига се до въпроса "ква зодия си?"
аз като отгвороих - скорпион
тя каза: "хммм..." вкара безкрайно подозрително-отегчено-отвратена физиономия, стана и си тръгна :lol:
така че нема кво да им обичам на зодиите ;д

NightGuardian
10-28-2011, 12:34
Шрудела веднъж нареждаше стрелците и , че се дразнела на тях , а в друга тема , че ги обожавала , айде върви я разбери. :lol:

Никъде не съм казвала, че обичам стрелците.

WAX ако си пази цитати , които е извадил ще го помоля , да го постне пак. :D

Wax
10-28-2011, 12:34
Шрудела веднъж нареждаше стрелците и , че се дразнела на тях , а в друга тема , че ги обожавала , айде върви я разбери. :lol:

Никъде не съм казвала, че обичам стрелците.

WAX ако си пази цитати , които е извадил ще го помоля , да го постне пак. :D

Ама не пази, за мое огромно съжаление 8-)

NightGuardian
10-28-2011, 12:36
Шрудела веднъж нареждаше стрелците и , че се дразнела на тях , а в друга тема , че ги обожавала , айде върви я разбери. :lol:

Никъде не съм казвала, че обичам стрелците.

WAX ако си пази цитати , които е извадил ще го помоля , да го постне пак. :D

Ама не пази, за мое огромно съжаление 8-)

Поне потвърди ,че е казала , че са прекрасни скорпиона и още нещо. А на мен ги искара , супер кирливи. :razz:

Wax
10-28-2011, 12:39
Шрудела веднъж нареждаше стрелците и , че се дразнела на тях , а в друга тема , че ги обожавала , айде върви я разбери. :lol:

Никъде не съм казвала, че обичам стрелците.

WAX ако си пази цитати , които е извадил ще го помоля , да го постне пак. :D

Ама не пази, за мое огромно съжаление 8-)

Поне потвърди ,че е казала , че са прекрасни скорпиона и още нещо. А на мен ги искара , супер кирливи. :razz:

Мхм, бая широка тема имаше за зодиите дето сама си противоречеше, но твърде възможно е просто да се е объркала 8-)

ShtrudeL
10-28-2011, 12:40
Никога не съм си противоречала за зодии. =О

Nithael
10-28-2011, 12:41
тва със зодиите е пълен фейл

psychopath
10-28-2011, 12:42
дай няква характеристика за зодията ако може :Р да видим има ли нещо верно ;д

пс- ше си ставаме ли гаджита или нема, кво ме размотаваш? :D

NightGuardian
10-28-2011, 12:42
аз пък скорпиоон съм казал , пардон СТРЕЛЦИ! :razz:

NaOH
10-28-2011, 12:48
Гугъла помни всичко и щрудела не е казвала нищо против скорпионите :-o

ShtrudeL
10-28-2011, 12:53
дай няква характеристика за зодията ако може :Р да видим има ли нещо верно ;д

пс- ше си ставаме ли гаджита или нема, кво ме размотаваш? :D

Тъй.
Вие сте невероятно магнетични, привлекателни, сексапилни, страшно добри, но и страшно брутални ако поискате, което е очарователно и страшно привличащо. Обикновено съм забелязало, че сте със зелени или тъмни очи, мноооого хубави, имате странна походка хаха, говорите супер увлекателно и привлекателно и омайващо, ако правите нещо трябва да е както трябва, или изобщо не се захващате с него. Търсите качественото и обичате по-много. Имаме някакви общи мнооого приказни представи, но трудно ви влизат под кожата. Труудно. Ако пък все пак успеят, мисля, че ще сте невероятни. Знам го. Макар, че до сега май никое скорпионче не ми се е показвало напълно душевно. А много искам. : ) То не че и познавам много, но от малкото мисля, че има някои доста сходни неща... абе познавате се и сте си типични за зодията... и наистина сте страаааашно ама много магнетични и привлекателни, страстни (във всичко) и истински. Обичам ви и "лошите" черти. Придават ви някакъв респект, страхопочитание и в същото време сте като... човека, който винаги ще те защити и ще се чувстваш мъничък и точно поради тая причина ще се довериш изцяло. Ох... мога да пиша много. : )

Пък т'ва че си скорпионче нищо не значи. Просто любопитството ми е в повече. На равно си с всички останали, т'ва е ного важно да се знае, щото наистина се чувствам повърхностна и звучаща като че ли си избирам хората по зодиите, а всъщност изобщо не е така.
обич обич обич ^_

ShtrudeL
10-28-2011, 12:55
аз пък скорпиоон съм казал , пардон СТРЕЛЦИ! :razz:

'начиии... човек, на който 'овца' и 'коза' са му е едно и също не трябва да се обажда. ^_

psychopath
10-28-2011, 13:03
хммм интересно :-o

NightGuardian
10-28-2011, 13:21
Щрудел имаш ли нещо за медиумите м/у стрелец и скорпион? :)

ShtrudeL
10-28-2011, 13:25
Щрудел имаш ли нещо за медиумите м/у стрелец и скорпион? :)

Не ти стоплих въпроса.
К'ви медиуми?

WaterLilly
10-28-2011, 13:50
А мислех, че аз съм филмирана, лол

NqkfaNikakva21
10-28-2011, 14:16
скорпионите сме най-добрите бееее :-P

NightGuardian
10-28-2011, 14:16
Щрудел имаш ли нещо за медиумите м/у стрелец и скорпион? :)

Не ти стоплих въпроса.
К'ви медиуми?

интересуваш се от зодии , а не знаеш какво е медиум? :shock:

ShtrudeL
10-28-2011, 14:18
Щрудел имаш ли нещо за медиумите м/у стрелец и скорпион? :)

Не ти стоплих въпроса.
К'ви медиуми?

интересуваш се от зодии , а не знаеш какво е медиум? :shock:

Знам, ама няма връзка с т'ва което казваш. =О За т'ва се учудих.
к'во ще рече медиумите между стрелец и скорпион?

NightGuardian
10-28-2011, 14:19
хем стрелец , хем скорпион. Роден си , така че имаш от двете зодии :D

yakuza_
10-28-2011, 14:20
Ако продължават така на някой хора скоро мъже с качулки ще им искат урина за проба.

ohluv
10-28-2011, 15:10
Богат плейбой като мен 8)

psychopath
10-28-2011, 19:49
и все пак к0р за астрологията :lol:

ShtrudeL
10-28-2011, 19:50
:smt012

psychopath
10-28-2011, 19:53
:smt012не тъжи :-)

ShtrudeL
10-28-2011, 20:19
Аз не тъжа. Обиждаш ми интересите. *придава си сериозен вид*

ohluv
10-28-2011, 20:32
ууууууууууууууууууууууууу ууууууууууу кво си ял ве

psychopath
10-28-2011, 22:46
Аз не тъжа. Обиждаш ми интересите. *придава си сериозен вид*Съжалявам. "придава си миловидно-мистичен вид" :lol:

ShtrudeL
10-28-2011, 23:02
Не вярвам аз, ама щом казваш.

"Не помните, разбира се, но е мило от ваша страна да си давате вид, че помните."

Та така

PainMonopoly
10-29-2011, 09:01
Само определен тип момичета ги привличат лоши момчета - слабохарактерните, несигурните и безмозъчните.

Повечето търсят нещо по средата, а оптималното държание към жените не трябва да е нито като към боклуци, нито като към богини, а като към равни.

ohluv
10-29-2011, 09:04
Само определен тип момичета ги привличат лоши момчета - слабохарактерните, несигурните и безмозъчните.

Повечето търсят нещо по средата, а оптималното държание към жените не трябва да е нито като към боклуци, нито като към богини, а като към равни.
Да но тук възниква и проблема колко момичета нямат проблем като се държиш,като равен с тях.Има такива момичета знам 8-)

ElinoOor
10-29-2011, 09:05
А не може ли да е груб само в леглото? 8-)

PainMonopoly
10-29-2011, 09:05
Всъщност съм забелязал, че равното отношение си идва естествено няколко години след пубертета, след като всички вече са се отърсили от филма с лошите момчета вс. добричките нърдове.