PDA

View Full Version : тормоз?



bagii
10-27-2011, 18:41
има едно момиче в училище с което до 7 клас бяхме съученички и може да се каже, добри приятелки ... до края на 7 клас когато се скарахме и всяка си пое по нов път в ново даскало. еми да ама то така се случи че отново учим в едно училище и то в 1 смяна.. сега се налага да я избягвам ,тъй като е настроила приятелките си срещу мен, коя от коя по голяма кифла. налага се винаги когато ги видя по коридорите да сменям посоката или нещо от сорта , че да не се налага да се разправям с тях. една година да сме в еднакво даскало скарани изтърпях, втора надали ...моля без обиди :)

ZeroPoinT
10-27-2011, 18:47
Не им обръщай внимание.

ivan50
10-27-2011, 18:58
Вдигай гири, прави коремни преси и други упражнения и те като те видят каква си напомпана или стройна, ще ти се надървят и ще спрат.

npp
10-28-2011, 18:45
ако винаги се стараеш да бъдеш добра с нея и тях тогава те няма да имат основание да продължават да те мразят, но дори в един момент ще можеш да кажеш най-малкото примерно това: "аз не ви мразя, но защо вие ме мразите след като аз с нищо не съм лоша към вас"

iiinaaa
10-28-2011, 19:12
Няма причина да ги избягваш покажи им че не си злонамерена и може всичко да се нареди! :)

CoNviCt
10-28-2011, 19:19
Изходите са няколко - или говориш с тях,или ги избягваш,или се правиш,че не ти пука,или започваш и ти със заяждане.Има и друг вариант - да им промениш мнението за себе си.

IlovEmyPuffYToY
11-06-2011, 19:40
OMG все едно чета за себе си ... :-o Ами, тъй като вече съм минала по този път (даже се опитваха да ме бият и ми писа злобни неща във ФБ - ти си щастливка), аз мога спокойно да ти кажа да се преместиш пак, защото друг изход няма :D Или да се присъединиш към тях и да станеш кифла и ти...

strawberry88
11-06-2011, 21:58
Не им обръщай внимание.

SmilezZz
11-07-2011, 06:48
Факта , че тя и другите й приятелки се държат по такъв детски начин , показва , че с разговор нищо няма да постигнеш. Спираш да им обръщаш внимание и това е. Не сменяй посоката , като ги видиш някъде , продължи накъдето си тръгнала. Пък и сама каза , че сте в ново училище - имаш нови приятели , ала бала.

PaffXdd
11-07-2011, 07:03
И аз подкрепям мнението на останалите ... Или не ти пука или се заяждаш и ти или променяш мнения ...

DeaD_SouL
11-07-2011, 07:22
Ако не се събуждаш всяка сутрин с мисълта да ги впечатлиш.... какво ти пука? Има по-важни неща, за които да мислиш.

Lilzz3
11-07-2011, 08:30
съгласна съм с почти всички написани досега мнения и аз съм минала по този път и мисля че продължавам но се опитвам да бъда като тях (без грим и др.) трудно е но това за мен е единствения начин просто така правя се на важна ама всъшност съм нищо така да се изразя.Вече 3 година съм с тях и да ти кажа мисля че поне малко се приобщих към групата.Причината за това при мен е че аз съм полуканадка и когато го споделих "ЗАПОЧНА" и след това си измисляха абе просто ... Повтарям си че НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА и преодолявам всичко лека-полека че ще се справя ... :-P

bet3to
11-07-2011, 13:17
Тва го много мразя ... от къде накъде ще настройва хора срещу теб. Просто на мен ми се е случвало иии... абее отвращавам се от такива хораа :x