PDA

View Full Version : Темата на FeelMyPain...



ShtrudeL
10-27-2011, 21:34
...ме разчувства (хаха, всмис повече от обичайното ми) и изпитах (хаха, пак повече от обичайното) нужда да дам всичките си хубави, приказни и топли чувства, събирани в торбичката с чувства, на най-скъпото ми. <3 (Имаше такава приказка, чието съдържание няма общо с това, но горе долу...) Тук е момента да кажа, че въпреки нуждата ми, не бива да се откривате в "най-скъпото ми", не че нещо. ^_ Искам да се радвам, че държа в ръцете си нещо толкова обичано и и да ме усмихва.
Някои все искат все да получават (и аз искам), но въпроса е в това да изпитваш нужда да даваш и да се чувстваш като... деляща се клетчица от това...

Послепис: :smt003 :)

Wax
10-27-2011, 21:36
Долавям раздразнение

NightGuardian
10-27-2011, 21:38
http://www.youtube.com/watch?v=h4UqMyldS7Q

Wax
10-27-2011, 21:40
http://www.youtube.com/watch?v=h4UqMyldS7Q

Фен на IceCube - единственият от стария рап, дето ме кефи 8)

ShtrudeL
10-27-2011, 21:53
Долавям раздразнение

Долавяш нещо друго.
*снимка на рибар, уловил ботуш.жпг*

Wax
10-27-2011, 22:00
Долавям раздразнение

Долавяш нещо друго.
*снимка на рибар, уловил ботуш.жпг*


Нищо не ми убягва. Нещо не мога да ти схвана логиката, ама отдавна съм спрял да се опитвам.

ShtrudeL
10-27-2011, 22:07
Ти си добро човече. ^_^

Wax
10-27-2011, 22:08
Мисля да си постна последния провал в любовния живот, ама много ше садна и пак ще взема да правя глупости...

yakuza_
10-27-2011, 22:16
И аз съм настроен обичливо: КАЖЕТЕ НЕ НА ДРОГАТА !

ShtrudeL
10-27-2011, 22:16
Мисля да си постна последния провал в любовния живот, ама много ше садна и пак ще взема да правя глупости...

Няма! Ако искаш драсни и на ЛС, ако не тук, но предлагам да е тук. Ей така.

Wax
10-27-2011, 22:54
Е ок...
Лятото идва - всичко айляк. Имам пари в джоба, с най-добрите ми приятели (3ма пича с който се познаваме близо 10 години вече)
Установяваме се в Св. Влас в едно хотелче и почва лятото както си му е реда - фън, плуване, яко лаф, весели нощи и после добри спомени. Да ама не.
На 5тия ден се срещнахме със 2 сестри от Стара Загора и се заговорихме, играхме няколко ръце белот (запалени покерджиики бяха) и после в една дискотека яко денс и нали там с по-малката (17 годишна) ни се припокриваха погледите, подсмихвахме се един на други т.н. Още тогава усещах топлината в сърцето ми.
Та прибираме се и във вътрешния баейн в хотела Марин ги пеше насъбрал тайфата, само аз липсвах ( бях за бира). и влизаме в едно ъгълче спряхме си лафим. После стана на въпрос пак за картите и с Вики (бившата) отидохме до стаята ни да ги вземем. Точно там си излях чувствата пред нея. Тя се зарадва един вид и ме гушна и се целунахме и ми каза, че изпитва същото. Направо се оказах на 7мото небе от щастие. Малко се позабавихме и слезнахме долу. Приятелите подразбраха това или поне така изглеждаше.
Та още към 2 седмици витаех в облаците и всичко беше супер, но на 4 Август (помня и датата) подочух от Митачето, че някои от групичката забил Викито... Тряс... Вцепенен 15-20 секунди нищо не ми излиза от устата. Веднага се подсетих кой ще е и тръгнах към стаята им и се почна якото спорене. Отначало бях супер спокоен и я питам "Да си се зайгравала с някой от нашите?" и ме гледа в очите и вика "Не".
Тъкмо да избухна, се успокоявам и си викам, че Митака може да е подочул нещо грешно и се запътих към плажа, където беше Марин и го питам за това и започва да се хили:
"Знаех си, че няма да остане тайна"
"Кое, че си наебал приятелката ми"
и после дълъг спор, че не е знаел, че ми е приятелка и т.н.
Супер ядосан се измествам в едно кише в стаята и не говоря с тях почт 2 дена. Същия женски индивид идва към обед в стаята ми и започва обяснения от сорта "нещата няма да потръгнат, харесах си друг"
Супер допълнително се натъжих. По едно време ми идваше да си тегля ножа. 4-5 часа идва тайфата и с Марин проведохме дълъг разговор и се сдобрихме.
Оказа се, че си е имала гадже в Стара Загора и просто един вид се почувствах супер използван. Друг е факта, че нямаше и 200лв от портмонето ми, ама майната им. После слезохме долу и бяха събрали някви финанси и ми направиха подарък.
Завършихме си почивката що годе добре и се домъкнахме обратно до Пловдив, където си използвах новия усилвател и малко по малко музиката притуши болката. Още ме гложди отвътре при мисълта за нея.
Затва съм се зарекъл без сериозни връзки поне до 18.

Извинявам се, ако на някои места липсва смисъл. И при мене е така

И накрая една нейна снимка:

http://prikachi.com/images/948/3973948U.jpg

Само тази пазя.
; :-# :-# :-#

Cucko0
10-27-2011, 22:59
...кофти

гуш

Wax
10-27-2011, 23:02
За този пост бяха пропиляни десетки тежки въздишки...

Cucko0
10-27-2011, 23:04
За този пост бяха пропиляни десетки НЕНУЖНИ тежки въздишки...

FeelMyPain
10-27-2011, 23:04
смятай колко ми е тъпо щом го прочетох


2 седмици не е сериозна връзка
стегни се бре

NightGuardian
10-27-2011, 23:05
paine една-две доти? :shock:

ShtrudeL
10-27-2011, 23:05
Ми душице, не си попаднал на момиченце. Т'ва не трябва да те отказва от сериозните връзки. Нито пък да ставаш кххмм... безчувствен. Трии и тая снимка и изобщо не се връщай назад. Усмихни се, че си изпитал нещо хубаво и изхвърли лошото. В такъв момент се поставяш най-високо и си казваш, че заслужаваш нещо по-добро, вярваш в него, храниш си малко егото и знаеш, че ти управляваш случващото се, а не то теб.

Wax
10-27-2011, 23:05
тази не толкова.
Първата беше близо година - почти същия случай, само дето го нямаше чукането...

NightGuardian
10-27-2011, 23:05
смятай колко ми е тъпо щом го прочетох


2 седмици не е сериозна връзка
стегни се бре

Да , но в първите седмици си най-впрегнат , поне като по-малък и като се появи една такава и си малък и наивен , болката е ужасна. :lol:

FeelMyPain
10-27-2011, 23:06
тц, тряа ставам рано
утре може, ама се сети по-рано

FeelMyPain
10-27-2011, 23:07
тази не толкова.
Първата беше близо година - почти същия случай, само дето го нямаше чукането...
демек тва ти е било първото ебане и затова ти е кофти
в теб живее момиче

ShtrudeL
10-27-2011, 23:08
paine една-две доти? :shock:

Стига пък ти. Човек понякога има нужда да си излее душичката, без т'ва да означава/да е последвано от: "к'во си се разнежил?..."

Реагираш така, сякаш е влязал в някоя секта.


^^

Wax
10-27-2011, 23:08
Ми душице, не си попаднал на момиченце. Т'ва не трябва да те отказва от сериозните връзки. Нито пък да ставаш кххмм... безчувствен. Трии и тая снимка и изобщо не се връщай назад. Усмихни се, че си изпитал нещо хубаво и изхвърли лошото. В такъв момент се поставяш най-високо и си казваш, че заслужаваш нещо по-добро, вярваш в него, храниш си малко егото и знаеш, че ти управляваш случващото се, а не то теб.

Както си казах - до 18 жена не. ДАже докато завърша.
Както казваше един приятел - ще се реализирам първо, пък ако ми е скучно, чак тогава ще си взема жена да ми трови живота...
+ това както споменах 2 от 3-те случая (без този) са все такива.

NightGuardian
10-27-2011, 23:10
paine една-две доти? :shock:

Стига пък ти. Човек понякога има нужда да си излее душичката, без т'ва да означава/да е последвано от: "к'во си се разнежил?..."

Реагираш така, сякаш е влязал в някоя секта.


^^

Шруди , ах че си ми една Шруди. 8-)

Предлагам на FeelMyPain да разцъкаме една игра , нищо общо с темата. Защото спомена колко му е тъпо.

Мир! :-)

Wax
10-27-2011, 23:10
тази не толкова.
Първата беше близо година - почти същия случай, само дето го нямаше чукането...
демек тва ти е било първото е**не и затова ти е кофти
в теб живее момиче

Нещо не схванах.
Не ми е кофти, че не е спала с мене. Просто вкарвах няква разлика в случаите, колкото минимална и да е :)
Все пак, поясни?

FeelMyPain
10-27-2011, 23:12
говорих за тая от историята ти
предположих(което сигурно е така), че тя ти е била първата, затова толкова се впрягаш
а в теб живее момиче, защото, изхождайки от горният ред, само на момичетата им пука особено за първите им

ShtrudeL
10-27-2011, 23:12
paine една-две доти? :shock:

Стига пък ти. Човек понякога има нужда да си излее душичката, без т'ва да означава/да е последвано от: "к'во си се разнежил?..."

Реагираш така, сякаш е влязал в някоя секта.


^^

Шруди , ах че си ми една Шруди. 8-)

Предлагам на FeelMyPain да разцъкаме една игра , нищо общо с темата. Защото спомена колко му е тъпо.

Мир! :-)

Добре. :smt061 :-)

Wax
10-27-2011, 23:13
говорих за тая от историята ти
предположих(което сигурно е така), че тя ти е била първата, затова толкова се впрягаш
а в теб живее момиче, защото, изхождайки от горният ред, само на момичетата им пука особено за първите им
Ъъ не ми е първата.
Първото е***е ми беше с второто гадже - бях на 15 някъде май.
останалото е ясно.

ShtrudeL
10-27-2011, 23:14
само на момичетата им пука особено за първите им

Абсолютно не.

FeelMyPain
10-27-2011, 23:14
тогава за кво ти пука за 2седмична задявка с момиче от друг град, лол



щрудел, ако искаш пусни тема, да видиш как ще ми повярваш набързо

Wax
10-27-2011, 23:18
тогава за кво ти пука за 2седмична задявка с момиче от друг град, лол

Тва ми беше проблема - че приемах връзките прекалено навътре...
Пък и момичето беше красиво и както ShtrudeL летях някъде из небето.
Най ме болеше, че ме лъга неведнъж.
Най-много мразя това в момиче.

FeelMyPain
10-27-2011, 23:20
А пък в Пловдив всичките са....
Запиши да следваш в друг град, аз свястно момиче от плд не познавам.
/цвет е още малка, нея не я броя, да не се обижда

Wax
10-27-2011, 23:21
Мани, че ся има една скромна уонаби фолк фурия дето съм си заплюл, ама нея мисля само да я изчукам, пък ше видим.
Деиствам вече като останалите приятели - Hit'N Run

EDIT: Така или иначе съм в Пловдив само до 21...

ShtrudeL
10-27-2011, 23:29
щрудел, ако искаш пусни тема, да видиш как ще ми повярваш набързо

К'ва тема?

FeelMyPain
10-27-2011, 23:30
дали на мъжете им пука за първите си, повече от 2рите 3тите 10тите

ShtrudeL
10-27-2011, 23:32
Аз казвах, че е мит това, че на момичетата им пука много за първите им.

FeelMyPain
10-27-2011, 23:35
е аз съм бил на 2 първи

1вата извика някви да ме бият, щото съм я наебал и зарязал

от 2рата не мога да се отърва и до ден днешен

нз до колко е мит, може би аз не съм ги нацелил


:lol:

ShtrudeL
10-27-2011, 23:36
може би аз не съм ги нацелил

Сигурно е т'ва. ^_

Oy7ofCon7roL
10-28-2011, 06:18
И накрая една нейна снимка:

http://prikachi.com/images/948/3973948U.jpg

Само тази пазя.
; :-# :-# :-#

Това не е ли Щрудела :shock:

Wax
10-28-2011, 11:47
Това не е ли Щрудела :shock:

Ъъъ не :lol:

HotLife
10-28-2011, 11:50
Мани, че ся има една скромна уонаби фолк фурия дето съм си заплюл, ама нея мисля само да я изчукам, пък ше видим.
Деиствам вече като останалите приятели - Hit'N Run

EDIT: Така или иначе съм в Пловдив само до 21...
Много грешно... така не само може и ти да разбиеш някое сърце, но и да изпуснеш правилния човек.