PDA

View Full Version : Фен тема: Cucko0



StringTheoryPracticist
10-27-2011, 21:33
Винаги съм мислел, че е една от най-хубавите форумки (в лице, не че тялото й не е хубаво) и се изненадах когато видях колко хора не споделят мнението ми. Освен това без да преувеличавам мога да кажа, че не мога да се сетя за момиче с по-хубави очи с нейните.

Важно: темата е само за външния й вид и няма общо с мнението ми за модераторската й работа. А ако въпреки това обърнете темата към дискусия за интелекта й и това как си изпълнява модераторските задължения ще отида при едно от зайчетата си и ще го ударя заради вас. Нали не искате да ми пострада зайчето?

П.С. Втория абзац трябваше да е макс 40% от размера на първия, а не по-голям от него :D

Wax
10-27-2011, 21:34
МЕГА ФЕН ! :)

NightGuardian
10-27-2011, 21:36
Сиско е симпатяга и ми кефи , че прави някакви уроци там , как да се лакират момичетата в раздел козметика и диети. 8-) Във форума(по-точно в кофата) всеки ще изкарат грозен :D

Иначе всички знаем , че й е краден bike и air и е nike-a. 8-)

NqkfaNikakva21
10-27-2011, 21:38
черни точки фтв

Cucko0
10-27-2011, 21:39
засрамих се ... :oops:

BladeDancer
10-27-2011, 21:40
Така понеже искам зарето пак да напълнее .. ще те накарам да убиеш зайчето и да го изядеш.

Сиско е скапан модератор.

Joc
10-27-2011, 21:43
rakiQ и pedigree са по красиви, има и други.

StringTheoryPracticist
10-27-2011, 21:44
Продължение на гордата регистрация NailGunAssasin
Лелее, аз мислех, че си нов.

Това, което казах за интелекта, наистина е било грешка. Сигурно си казал някоя проста шега като навик заради адаптация към някаква компания.

А това за dysrationalia-та преди не го бях виждал, не знам доколко важи.

Така де, извинявай.
Мразя да се извинявам.

Така понеже искам зарето пак да напълнее .. ще те накарам да убиеш зайчето и да го изядеш.

Сиско е скапан модератор.
Ама аз само ще го ударя, за да го заболи. И ще го запиша като изцвърчи жално и ще ти пратя записа. :(

rakiQ и pedigree са по красиви, има и други.
Не съм виждал първата, а втората съм - Сиско ме кефи повече. А иначе не казах, че е най-красива, а само, че има най-хубави очи, според моята преценка.

Joc
10-27-2011, 21:48
ако си говорим за очи, dirtyyy има по-хубави... не ми подчертавай "твоята преценка" закривам ти подлизурската тема.

go71n
10-27-2011, 21:49
СиСко0 хич пък не ме кефи.. Тялото и е добро, но в лице ми е леко не красива.. ако мога така да се иразя 8-) като оценка от 1 до 10 и давам 7.. тоест за 1 път става..

бтв ЩрудеЛ е по яка мацка!! 8)

NightGuardian
10-27-2011, 21:50
То никой от модераторите няма поведение на модератор , само LadyDi и machoka го докарват. :)

StringTheoryPracticist
10-27-2011, 21:50
ако си говорим за очи, dirtyyy има по-хубави
Не съм съгласен!

Няма смисъл да спорим за това, защото е субективно. Не мога да изкарам по-големи аргументи от "не съм съгласен".

ledenakrasota
10-27-2011, 21:51
Големи страсти... :-o


Фен съм, защото е неутрална Швейцария през повечето време. :lol:

Wax
10-27-2011, 21:51
Много изкривено виждане да женска красота имате.
Cucko0 има перфектно лице и хубаво тяло :)

П.П. Зарко, ти откога си тука? 8-)

StringTheoryPracticist
10-27-2011, 21:53
Големи страсти... :-o
И ти не си лоша :oops:

П.П. Зарко, ти откога си тука? 8-)
От около половин месец сигурно. Ама мисля пак да напускам, че ми отива много от времето, а съм зает принципно. Даже днес мислех как пускам тема "Напускам vol.3", в която споменавам и, че пак ще се завърна. Е, май ще е за по-късно тази седмица :lol:

Joc
10-27-2011, 21:55
какво значи перфектно лице?!

ledenakrasota
10-27-2011, 21:55
Големи страсти... :-o
И ти не си лоша :oops:





Искаш ли да ти покажа, че съм? :oops: :oops:

Wax
10-27-2011, 21:55
Големи страсти... :-o
И ти не си лоша :oops:

П.П. Зарко, ти откога си тука? 8-)
От около половин месец сигурно. Ама мисля пак да напускам, че ми отива много от времето, а съм зает принципно. Даже днес мислех как пускам тема "Напускам vol.3", в която споменавам и, че пак ще се завърна. Е, май ще е за по-късно тази седмица :lol:

Не, не имам впредвид във форума?
Предишни регистрации и т.н.?

FeelMyPain
10-27-2011, 22:01
какво значи перфектно лице?!
по принцип това значи симетрично, без белези,пъпки,лишеи, точици и т.н.

StringTheoryPracticist
10-27-2011, 22:02
Големи страсти... :-o
И ти не си лоша :oops:





Искаш ли да ти покажа, че съм? :oops: :oops:
:oops: :oops: :oops:

Не, не имам впредвид във форума?
Предишни регистрации и т.н.?
Преди 3 години и половина, ако не се лъжа, открих форума и писах из другите раздели, направих около 100-150 трол поста, имах и въпроси за секса :D . После спрях или писах много малко и към ноември миналата година открих Кофата и се зарибих, та може да се каже, че от тогава съм във форума.

Имах предишен рег, но го изтриха след спор и няколко теми в раздела за оплаквания от екипа. След това направих рег със същото име, StringTheorist.

Wax
10-27-2011, 22:04
Имах предишен рег, но го изтриха след спор и няколко теми в раздела за оплаквания от екипа. След това направих рег със същото име, StringTheorist.

Точно за него се сетих. 8-)
С тебе сме спорили много в "Секс"
Пробвай се да ми познаеш първия ник :lol:

StringTheoryPracticist
10-27-2011, 22:06
АХАХАХАХА ти да не си оня рапър, който почна с някакви рими и аз те тролех с някакви ебавки за това, че си най-якия в квартала и биеш всички на ю-ги-йо и някакви подобни неща :Д

Иначе май не се сещам за други, с които съм спорил в Секс със Стринг. Беше отдавна и съм писал малко там.

Wax
10-27-2011, 22:11
нещо такове беше 8-)
Пишех се "bidon" :lol:

RedArmy
10-27-2011, 22:11
rakiQ и pedigree са по красиви, има и други.
Винаги ми е било странно какво толкова харесват в тази :-o
Меко казано противна е, наркоманка е, и се е спекла сякаш във вените й не тече кръв, а течен хероин.

StringTheoryPracticist
10-27-2011, 22:14
нещо такове беше 8-)
Пишех се "bidon" :lol:
А ЛОЛ смятай, още помня. Бях 11 клас, ама трябваше да ходя на тренировки на карате и като се върнах писах още в темата.

Имаше десетина страници в темата, повечето не те харесваха, аз си бях трол, но пак ми беше гадно да обидя някой и гледах да не е такова обидно. Ще ми се да си бях записал римите, бяха много яки, но ми изтриха акаунта и изчезнаха безследно, заедно с още много епик неща. :С

Rorschach е виновен!

Wax
10-27-2011, 22:16
Rorschach е виновен!
:lol: :lol: :lol:

Тоя индивид го помня :lol:
Абе аз тогава мислех само с чепа си 8-)
То и моя замина. Чудно?

NaOH
10-27-2011, 22:34
rakiQ и pedigree са по красиви, има и други.
Винаги ми е било странно какво толкова харесват в тази :-o
Меко казано противна е, наркоманка е, и се е спекла сякаш във вените й не тече кръв, а течен хероин.
минало време 8-)


Иначе до цуцко.... По-тъпо животно не съм забелязвал от много време. Нито в лице е нещо особено (има къде-къде по-хубави съфорумки от нея - ракията, таня, magicfairy, щрудела), нито в тяло става - по-плоска е и от червей... Да не говоря, че е скучна, тъпа и си проси внимание.

Зарьо, намери на кого да пуснеш фен тема :lol:

go71n
10-27-2011, 22:36
^^ +1

Wax
10-27-2011, 22:37
Основа, усещаш ли се, че от 2 седмици предимно събираш черни точки.
И аз примерно не ми харесваШЕ Щрудела, ама не я мразех, нали...

NaOH
10-27-2011, 22:40
Черни точки? Срещу кво? :-o
Ако си мислиш, че се опитвам да се харесам на някой тук, или че се интересувам от "рейтинга ми", жестоооооко се лъжеш.

Joc
10-27-2011, 22:42
rakiQ и pedigree са по красиви, има и други.
Винаги ми е било странно какво толкова харесват в тази :-o
Меко казано противна е, наркоманка е, и се е спекла сякаш във вените й не тече кръв, а течен хероин.

има мръснишко излъчване което е предпоставка за хардкор секс

Wax
10-27-2011, 22:42
Черни точки? Срещу кво? :-o
Ако си мислиш, че се опитвам да се харесам на някой тук, или че се интересувам от "рейтинга ми", жестоооооко се лъжеш.

Дори и Джон Атанасов го е казвал - "Чонекът е социално животно"

Апел - спри да хейтваш всичко. Троленето също невинаги ти се получава.
Понякога си досаден, а понякога банален.

NaOH
10-27-2011, 22:45
Черни точки? Срещу кво? :-o
Ако си мислиш, че се опитвам да се харесам на някой тук, или че се интересувам от "рейтинга ми", жестоооооко се лъжеш.

Дори и Джон Атанасов го е казвал - "Чонекът е социално животно"

Апел - спри да хейтваш всичко. Троленето също невинаги ти се получава.
Понякога си досаден, а понякога банален.
Социално за хората, които го обкръжават. Вие сте няк'ви никчета, нищо повече, така че боли ме фара за вас. Ще си хейтвам и троля колкото желая и не може да ми промените мнението. А пък за банален - щом на мен ми е забавно, не ми пука.

StringTheoryPracticist
10-27-2011, 22:46
Мъжката ми интуиция ми подсказва, че като се събудя утре, темата ще е 6-7 страници и повечето от постовете ще са офтопик.

RedArmy
10-27-2011, 22:46
rakiQ и pedigree са по красиви, има и други.
Винаги ми е било странно какво толкова харесват в тази :-o
Меко казано противна е, наркоманка е, и се е спекла сякаш във вените й не тече кръв, а течен хероин.
минало време 8-)
тоест? :-o
днеска двама човека ми казват че загрявам бавно :D

NaOH
10-27-2011, 22:49
rakiQ и pedigree са по красиви, има и други.
Винаги ми е било странно какво толкова харесват в тази :-o
Меко казано противна е, наркоманка е, и се е спекла сякаш във вените й не тече кръв, а течен хероин.
минало време 8-)
тоест? :-o
днеска двама човека ми казват че загрявам бавно :D
От доста време е тотално чиста :Д Волята ѝ е непоколебима, когато реши да постигне нещо... 8-)

RedArmy
10-27-2011, 22:51
може, но по вида й не личи, а и бивш наркоман...
въпреки всичко смятам че е overrated

FuckedUp
10-27-2011, 22:52
lol, this thread.

NaOH
10-27-2011, 22:52
Е, как ще разбереш, като тя не е пускала снимки от месеци? :-o
Недей да говориш наизуст 8-)