PDA

View Full Version : Просто не разбирам...



Boyman
10-27-2011, 21:35
Вижте, не знам това проблем ли е или просто така ми се струва, но вече съм минал двайсетте и все още не съм бил с момиче. Повечето от вас ще си кажат: "Леле, какъв загубеняк!" или нещо от сорта. Но ви уверявам, че не е защото не умея да се рабирам с момичетата, да ги свалям или да ги карам да се чувастват страхотно, Не е и заради липсата ми на опит - поучавал съм се от чуждите грешки и не допускам такива, когато съм с момиче. Не знам, просто явно все още не мога да намеря подходящото момиче. Явно имам някакви супер завишени изисквания към тях. В смисъл, не като телосложение или красота, а като характер и вътрешни, морални качества. Сякаш целия сват следва някакъв порочен и вулгарен модел на подръжание, който ме отвръщава... и това ме влудява. Чувствам се като застрашен вид в собствения си свят. Досега никога не съм срещал подходящото момиче...
Просто исках да го кажа по някакъв начин на някого, когото не познавам, с цел да се почувствам по-добре. Ще се радвам, ако оставите някакъв коментар или съвет, който би ми помогнал да преодолея това чувство на самотност.
Благодаря!

Zaharinka
10-27-2011, 21:39
Няма страшно,ще си я намериш.Рано или късно,ще дойде Единствената. :)

Goddess
10-27-2011, 21:44
На крива ракета....знаеш... :-o Сам каза, че се чувсваш като "застрашен вид в собствения си свят", или по-просто казано, чувстваш се по-специален, различен....но проблемът е в теб, не в другите. Така че, ако искаш съвет, то е да си промениш собствената нагласа към света и околните, защото няма как да промениш света и околните.

tuzaro
10-27-2011, 21:49
добре че ги избирам само по красота и мръснишко излъчване майна, че с тоя морал....

Verminaard
10-27-2011, 21:55
^ амин,братко,амин.

Boyman
10-27-2011, 22:00
добре че ги избирам само по красота и мръснишко излъчване майна, че с тоя морал....

То така лесно, майна :lol:

tuzaro
10-27-2011, 22:31
добре че ги избирам само по красота и мръснишко излъчване майна, че с тоя морал....

То така лесно, майна :lol:е що трябва да си усложняваме живота майна 8)

SisiStrange
10-28-2011, 04:00
Търсиш на неправилни места.
Свястни момичета бол.

Впрочем грешиш, ако мислиш, че се научаваш от чужди грешки. Това как някой приема някаква случка в живота си и как точно се развиват нещата зависи от толкова много неща, половината свързани с характера му. Можеш да натрупаш опит само от свои преживявания.

Mi6inka
10-28-2011, 07:05
Човек сам каквото си направи, никой не може да му го направи. Дам.. позволи си да бъдеш щастлив. Явно осъзнаваш къде точно е проблема, постарай се да го промениш, тогава. Как по-точно ще разбереш като дойде Подходящата, след като не си имал други момичета, не знаеш какво точно искаш като връзка. (или поне аз така го разбирам). Успех.

BlindedAngel
10-28-2011, 09:53
Търсиш на неправилни места.
Свястни момичета бол.

Впрочем грешиш, ако мислиш, че се научаваш от чужди грешки. Това как някой приема някаква случка в живота си и как точно се развиват нещата зависи от толкова много неща, половината свързани с характера му. Можеш да натрупаш опит само от свои преживявания.

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Свястни момичета бол ?!? По чии критерии свестните момичета са свестни и къде са ? Покажи ми едно женско, дето да не мрънка щото не е на кеф примерно, дето да знае какво иска и още повече да знае как да го постигне без чужда помощ ? Дето да учи, да бачка сама да се оправя в живота, с тяло на модел, много по красива от средностатистическата българка, забавна, да можеш да си говориш с часове без да повторите една и съща тема, да не ме ревнува че отивам на парти довечера където ще има яко алкохол и наркотици и леки жени, абсолютно да изпълнява всяка моя прищявка в леглото и да е абсолютната мръсница, да готви прекрасно да чисти, да шета дет се вика, да е вярна...

П.П. И всъщност ти си в грешка тука.Умният човек се учи от своите грешки, а мъдрия от грешките на другите и само простака повтаря едни и същи грешки надявайки се на нов резултат... Със здраве 8)

Hukuu
10-28-2011, 10:01
Търсиш на неправилни места.
Свястни момичета бол.

Впрочем грешиш, ако мислиш, че се научаваш от чужди грешки. Това как някой приема някаква случка в живота си и как точно се развиват нещата зависи от толкова много неща, половината свързани с характера му. Можеш да натрупаш опит само от свои преживявания.

Глупости Сиси моля те, трябва ли след като някой преди теб е пипнал котлона и е видял, че пари и ти да се набуташ да го пипнеш, че да се увериш и ти ?

Хубаво е да се учиш от собствените си грешки, но още по-хубаво е и когато можеш да проумееш грешките на хората около теб и не ти се налага да ги правиш и ти :)

Hukuu
10-28-2011, 10:05
Търсиш на неправилни места.
Свястни момичета бол.

Впрочем грешиш, ако мислиш, че се научаваш от чужди грешки. Това как някой приема някаква случка в живота си и как точно се развиват нещата зависи от толкова много неща, половината свързани с характера му. Можеш да натрупаш опит само от свои преживявания.

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Свястни момичета бол ?!? По чии критерии свестните момичета са свестни и къде са ? Покажи ми едно женско, дето да не мрънка щото не е на кеф примерно, дето да знае какво иска и още повече да знае как да го постигне без чужда помощ ? Дето да учи, да бачка сама да се оправя в живота, с тяло на модел, много по красива от средностатистическата българка, забавна, да можеш да си говориш с часове без да повторите една и съща тема, да не ме ревнува че отивам на парти довечера където ще има яко алкохол и наркотици и леки жени, абсолютно да изпълнява всяка моя прищявка в леглото и да е абсолютната мръсница, да готви прекрасно да чисти, да шета дет се вика, да е вярна...

П.П. И всъщност ти си в грешка тука.Умният човек се учи от своите грешки, а мъдрия от грешките на другите и само простака повтаря едни и същи грешки надявайки се на нов резултат... Със здраве 8)

При момичетата мисля, че се наричаше "синдром на принца с белия кон" при теб не знам как беше ама успех с търсенето на ПЕРФЕКТНАТА

:lol: :lol:

Boyman
10-28-2011, 11:05
Странно защо... идеалът за перфектната жена, респективно - и мъж, съществуват. Но никой не се стреми към това, а тъкмо обратното - целенасочено се следва един наложил се с времето модел на подръжание, дошъл с демокрацията. Жалко обаче, се разбира по погрешен начин, и тази демокрация се преобразува в анархия и свят на порочност и разврат. Аз например съм отраснал в семейство, в което много се държи на общочовешките качества - морал, възпитание, ценностна система. И не само аз смятам, че това е правилният начин. А някои от вас ми казват: "Ами като не се приобщиш към този свят, винаги ще бъдеш така - отцепник." Е, нали ние хората променяме света и налагаме начина си на живот...
Относно личния опит - това е практически добит опит, и няма значение дали си го придобил от собствените или от чуждите грешки. Той компенсира това, което теорията не може да ти предостави.

Boyman
10-28-2011, 11:11
Човек сам каквото си направи, никой не може да му го направи. Дам.. позволи си да бъдеш щастлив. Явно осъзнаваш къде точно е проблема, постарай се да го промениш, тогава. Как по-точно ще разбереш като дойде Подходящата, след като не си имал други момичета, не знаеш какво точно искаш като връзка. (или поне аз така го разбирам). Успех.

Напротив! Аз точно знам какво искам като връзка. Да не би тези, които са имали по 5-8 връзки за няколко години знаят какво искат? Замисли се.

Sh@d0w
10-28-2011, 11:36
Свястни момичета бол ?!? По чии критерии свестните момичета са свестни и къде са ? Покажи ми едно женско, дето да не мрънка щото не е на кеф примерно, дето да знае какво иска и още повече да знае как да го постигне без чужда помощ ? Дето да учи, да бачка сама да се оправя в живота, с тяло на модел, много по красива от средностатистическата българка, забавна, да можеш да си говориш с часове без да повторите една и съща тема, да не ме ревнува че отивам на парти довечера където ще има яко алкохол и наркотици и леки жени, абсолютно да изпълнява всяка моя прищявка в леглото и да е абсолютната мръсница, да готви прекрасно да чисти, да шета дет се вика, да е вярна...

П.П. И всъщност ти си в грешка тука.Умният човек се учи от своите грешки, а мъдрия от грешките на другите и само простака повтаря едни и същи грешки надявайки се на нов резултат... Със здраве 8)

Ако това са ти критериите за "свястно момиче", да те търпи като ходиш да купонясваш и да си пиеш, докато тя кисне някъде, много ми падна мнението за теб. Никоя жена няма да те търпи такъв.

И не си прав - човек се учи само и единствено от собствените си грешки, не дрънкай глупости.

Иначе да има такива момичета и явно аз съм къметлия, защото моето момиче е точно такова - без частта с ревността, всеки нормален човек не би търпял такова отношение.



Търсиш на неправилни места.
Свястни момичета бол.

Впрочем грешиш, ако мислиш, че се научаваш от чужди грешки. Това как някой приема някаква случка в живота си и как точно се развиват нещата зависи от толкова много неща, половината свързани с характера му. Можеш да натрупаш опит само от свои преживявания.

Глупости Сиси моля те, трябва ли след като някой преди теб е пипнал котлона и е видял, че пари и ти да се набуташ да го пипнеш, че да се увериш и ти ?

Хубаво е да се учиш от собствените си грешки, но още по-хубаво е и когато можеш да проумееш грешките на хората около теб и не ти се налага да ги правиш и ти :)

И за двамата умници, дето си мислят че човек се учи от грешките на другите, помислете обстойно над една много вярна мисъл - чух и забравих, видях и запомних, преживях и разбрах!

Каквото и да наблюдаваш отстрани, не можеш да се научиш, докато не го изпиташ на собствен гръб ;)

YoUcANNOtiMaGiNe
10-28-2011, 12:07
Нищо ти няма, просто си от този тип хора, които не си хвърлят въдицата на всяка риба в морето, а чакат да уловят рибата, която си струва. Това, че не си имал връзка досега не е от особено значение, важното е да имаш подход и когато срещнеш правилното момиче да знаеш как да се държиш с нея. А моето лично виждане е, че по-добре да си неопитен, но трезво-мислещ и праволинеен, отколкото да се правиш на големия пич, който е свикнал да третира жените по един и същ начин.

BlindedAngel
10-28-2011, 12:42
Свястни момичета бол ?!? По чии критерии свестните момичета са свестни и къде са ? Покажи ми едно женско, дето да не мрънка щото не е на кеф примерно, дето да знае какво иска и още повече да знае как да го постигне без чужда помощ ? Дето да учи, да бачка сама да се оправя в живота, с тяло на модел, много по красива от средностатистическата българка, забавна, да можеш да си говориш с часове без да повторите една и съща тема, да не ме ревнува че отивам на парти довечера където ще има яко алкохол и наркотици и леки жени, абсолютно да изпълнява всяка моя прищявка в леглото и да е абсолютната мръсница, да готви прекрасно да чисти, да шета дет се вика, да е вярна...

П.П. И всъщност ти си в грешка тука.Умният човек се учи от своите грешки, а мъдрия от грешките на другите и само простака повтаря едни и същи грешки надявайки се на нов резултат... Със здраве 8)

Ако това са ти критериите за "свястно момиче", да те търпи като ходиш да купонясваш и да си пиеш, докато тя кисне някъде, много ми падна мнението за теб. Никоя жена няма да те търпи такъв.

И не си прав - човек се учи само и единствено от собствените си грешки, не дрънкай глупости.

Иначе да има такива момичета и явно аз съм къметлия, защото моето момиче е точно такова - без частта с ревността, всеки нормален човек не би търпял такова отношение.



Търсиш на неправилни места.
Свястни момичета бол.

Впрочем грешиш, ако мислиш, че се научаваш от чужди грешки. Това как някой приема някаква случка в живота си и как точно се развиват нещата зависи от толкова много неща, половината свързани с характера му. Можеш да натрупаш опит само от свои преживявания.

Глупости Сиси моля те, трябва ли след като някой преди теб е пипнал котлона и е видял, че пари и ти да се набуташ да го пипнеш, че да се увериш и ти ?

Хубаво е да се учиш от собствените си грешки, но още по-хубаво е и когато можеш да проумееш грешките на хората около теб и не ти се налага да ги правиш и ти :)

И за двамата умници, дето си мислят че човек се учи от грешките на другите, помислете обстойно над една много вярна мисъл - чух и забравих, видях и запомних, преживях и разбрах!

Каквото и да наблюдаваш отстрани, не можеш да се научиш, докато не го изпиташ на собствен гръб ;)
Просто давах пример, както и да е.И да можеш да се поучиш от чужди грешки, случвало ми се е, мога даже и пример, ситуация да ти дам, макар че не е много за по форумите случката. И не знам за вас, но аз предпочитам приятелка, която да не ме ревнува и да ми има доверие.Това нещо ревността води до много грозни сцени, ако съдим по вече бившата ми приятелка.И не съм казал да купонясвам постоянно, ами примерно да изляза за една вечер да се разбия, както аз си знам, и да не ми се прави проблем заради това.Аз ли съм се сбъркал или всички хора са станали е*ахти мнителните... 8)

badsector
10-28-2011, 12:48
Споко, тук там се срещат и други моралисти. Кофти е, че много трудно си намираме гаджета - тъкмо срещнеш някое добро момиче и се окаже, че била ебаси курвата...

SisiStrange
10-28-2011, 15:29
BlindedAngel, твоето мнение съм го засичала в достатъчно теми. Мислим абсолютно различно, тъй че въобще не намирам смисъл да ме цитираш. Едно е да търсиш ПЕРФЕКТНА, друго е да търсиш СВЯСТНА. Авторът каза, че иска второто. И да, познавам доста хубави момичета, които учат, работят и знаят какво искат. Странни са ми хората, които твърдят, че въобще не познават такива. Човек се пита в каква среда виреете.
И мда, студентка съм, работя, готвя, чистя,мога да говоря добре и се възприемам за хубава (което естествено е доста субективно). Най-близките ми 3 приятелки са същите. И въобще в компаниите, с които излизам повечето момичета са такива.

Относно ученето от грешките, моля, прочетете първия пост на автора. Той явно възприема усвоеното от другите за опит. А това хич не е така. Можеш да се поучиш и да имаш някаква идея как по никой начин да не постъпваш, но да твърдиш, че трупаш опит чрез някой друг - мне. Трябва да изживееш нещо и да го почувстваш, за да твърдиш, че истински го разбираш.

Sh@d0w
10-28-2011, 16:44
Просто давах пример, както и да е.И да можеш да се поучиш от чужди грешки, случвало ми се е, мога даже и пример, ситуация да ти дам, макар че не е много за по форумите случката. И не знам за вас, но аз предпочитам приятелка, която да не ме ревнува и да ми има доверие.Това нещо ревността води до много грозни сцени, ако съдим по вече бившата ми приятелка.И не съм казал да купонясвам постоянно, ами примерно да изляза за една вечер да се разбия, както аз си знам, и да не ми се прави проблем заради това.Аз ли съм се сбъркал или всички хора са станали е*ахти мнителните... 8)

Сблъсквал съм се с прекалената и неоправдана ревност, нямах предвид това. Имах впредвид конкретния случай който ти каза - за да не те ревнува докато си на парти с курви + алкохол (което е доста лоша комбинация) или не трябва да има чувства към теб или въобще трябва да е егати непукистката. Такива хора обаче няма. Винаги когато обичаш, ревнуваш малко или много, особено когато е оправдана като със случая който изтъкна. Няма нищо общо с доверието това.

Аз лично не виждам какъв кеф би ти доставило на теб, да зарежеш момичето с което имаш връзка, за да отидеш да се напиеш и да се лигавиш с курвички. Или аз съм старомоден, или по другите ти описания + това съдя че не ти трябва момиче, а робиня която да ти готви, чисти, да ти прави свирки като ти е скучно и да не ти вдига скандали като се мъкнеш наляво надясно.

Както и да е, да не се отклоняваме от темата.

BlindedAngel
10-28-2011, 16:57
^^Аз пък имам нужда от лично пространство, просто го оползотворявам по този начин.Това, че вие явно нямате нужда да излезете поотделно и да се забавлявате с приятелите си, говори само за вас, а кой как ще го тълкува си е отделен въпрос :) А относно другото въобще няма да го коментирам, да казваш че имаш перфектната аверка, но имам някакъв спомен че из една от темите ( май ) бях видял написано от тебе, че на 2-3-4 месец откакто сте заедно ( гадая ), сте били пред раздяла ? Вярно не знам какви са били обстоятелствата, но каквито и да са щом са били причина почти за раздяла...Не можеш да казваш как е добре и как не е добре и да претендираш че "еди си как е правилно", или поне да го представяш по този начин. Така че погледнато от страни се замисли просто доколко е вярно това което написа.

Sh@d0w
10-28-2011, 17:07
^^Аз пък имам нужда от лично пространство, просто го оползотворявам по този начин.Това, че вие явно нямате нужда да излезете поотделно и да се забавлявате с приятелите си, говори само за вас,

Че това убива смисъла на думата връзка. Никой не е казал да не излизаш с приятели, нито някой да те ограничава в това, просто като се събирате думата "забавление" би трябвало да е синоним, че и приятелката ти ще е с вас. Ясно разбрах те, още си на етапа "млад съм и ми се живее", след време ще разбереш за какво говоря.


но имам някакъв спомен че из една от темите ( май ) бях видял написано от тебе, че на 2-3-4 месец откакто сте заедно ( гадая ), сте били пред раздяла ? Вярно не знам какви са били обстоятелствата, но каквито и да са щом са били причина почти за раздяла...

Не беше точно "пред раздяла", просто имахме нужда от един хубав разговор и изясняване на няколко неща. От тогава всичко си е перфе. Сега се смея като си спомня. :)

BlindedAngel
10-28-2011, 17:36
Аз може и да съм така и не си кривя душата, но каквото и да ми говориш, ако трябва пусни анкета, ще видиш че почти всеки ще иска време за себе си, в което се подразбира че приятеля/приятелката НЕ Е ТАМ. Това да прекарваш цялото си свободно време с един човек, просто след време ще е причината за раздяла...

lubovvv
10-28-2011, 17:37
Не се отчайвай, аз съм си писала с едно момче което ми е споделяло, че го е направил за пръв път на 20...Ами момчетата съзряват по късно от момичетата, а едно момиче/ жена иска зрял и отговорен мъж :)

Boyman
10-28-2011, 18:04
Не се отчайвай, аз съм си писала с едно момче което ми е споделяло, че го е направил за пръв път на 20...Ами момчетата съзряват по късно от момичетата, а едно момиче/ жена иска зрял и отговорен мъж :)

Тук си права! И не, не че съм отчаян, темата не засяга пряко секса. Секс ако искам мога да направя и с първата к*рва, която срещна, а те за жалост са доста. Става въпрос за начина на мислене у хората, а това не засяга само моят проблем, той е глобален.
Иначе за себе си мога да кажа, че въпреки възрастта си съзрях доста преди моите връстници. А това, че не съм бил с момиче досега (не говоря за секс) просто ме потиска по някакъв начин. Няма как да не ме разбираш! А по-горните ми постове говорят достатъчно за възгледите ми.

Boyman
10-28-2011, 18:16
Нищо ти няма, просто си от този тип хора, които не си хвърлят въдицата на всяка риба в морето, а чакат да уловят рибата, която си струва. Това, че не си имал връзка досега не е от особено значение, важното е да имаш подход и когато срещнеш правилното момиче да знаеш как да се държиш с нея. А моето лично виждане е, че по-добре да си неопитен, но трезво-мислещ и праволинеен, отколкото да се правиш на големия пич, който е свикнал да третира жените по един и същ начин.

Благодаря за хубавия коментар :)

SisiStrange
10-28-2011, 18:25
Аз може и да съм така и не си кривя душата, но каквото и да ми говориш, ако трябва пусни анкета, ще видиш че почти всеки ще иска време за себе си, в което се подразбира че приятеля/приятелката НЕ Е ТАМ. Това да прекарваш цялото си свободно време с един човек, просто след време ще е причината за раздяла...
Ама кой говори за ЦЯЛОТО свободно време с един човек? Много готино преиначаване. Излизаме си с приятели поотделно естествено. Би било странно, ако не го правехме. Но едно е да си се виждаш с приятелите, да излизате компанията и да се веселите нормално, съвсем друго е ти да ходиш да се друсаш, натряскваш и да омайваш к*рвета. Аз не бих търпяла подобно отношение. Не съм парцал, че да ходя с някой, който:
а/ явно не си цени здравето щом за него приятно прекарване е да се накърка и надруса;
б/ не цени мен, щом му трябва да си вдига егото с някакви лепящи се за него кифли. В една връзка имаш нужда точно от един човек в любовна/сексуална насока, за да се чувстваш пълноценен. Ако ти трябват ласките на Петка/Василка/Иванка, нещо сериозно ви куца в отношенията.
Странно е да не разбираш нещо толкова очевидно като това, че е нормално да няма проблем да се виждаш с приятели и приятелки и да си обикаляте като хората, а не е нормално да си развяваш пояса наляво надясно и да се докарваш до неадекватни състояния, а някой да те трае.

Hukuu
10-30-2011, 17:14
Sh@d0w изказваш се така все едно си кон с капаци и въобще не се заглеждаш в грешките на хората около теб, все едно ти е нужно винаги да изпиташ всичко на свой гръб, за да го проумееш и разбереш?
Надявам се не е така тъй като съм съгласен с постовете ти спрямо това, че никое/я момиче/жена не би търпяла нещата, които BlindedAngel търси.

Все пак Blinded постави се на нейното место.
Ти би ли търпял момиче, което уж е с теб, но в свободното си време тя обикаля баровете/кръчми/и други места, където с определен брой момчета и момичета се напиват до безсъзнание и кой знае какви ги вършат? И съвсем спокойно на следващия ден идва при теб и сте си отново заедно? Не ти няма да изпиташ ревност и ще и имаш пълно доверие, че в цялата компания тя единствена е била там с намерението само да пие 2големи и да потанцува малко в друга от теб компания.
Боже господи само като го пиша и не мога да го повярвам... :lol: :lol: