PDA

View Full Version : щруделката била метъл



Страници : [1] 2

Oy7ofCon7roL
10-28-2011, 08:53
Докато търсех снимка на щрудела в нета за да докажа , че она мяса на нея случайно попаднах на това :o

http://store.picbg.net/pubpic/99/C3/117e14f63f0f99c3.JPG

InnoraX
10-28-2011, 08:54
Ръст - Кинта и 60 :razz:

NaOH
10-28-2011, 08:54
Alternative, Hard Rock, Modern Rock, Nu Metal, Rock, Rock and Roll...
Къде видя метъл от изредените?

machoka
10-28-2011, 08:55
Семейна съм :lol:

gabsit000
10-28-2011, 08:55
Ръст - Кинта и 60 :razz:

какво това някаква дискриминация на ниски хора ли е :D

Oy7ofCon7roL
10-28-2011, 08:55
Alternative, Hard Rock, Modern Rock, Nu Metal, Rock, Rock and Roll...
Къде видя метъл от изредените?
пише бг метъл запознанства :-D

NaOH
10-28-2011, 08:56
Alternative, Hard Rock, Modern Rock, Nu Metal, Rock, Rock and Roll...
Къде видя метъл от изредените?
пише бг метъл запознанства :-D
so?

InnoraX
10-28-2011, 08:59
Ръст - Кинта и 60 :razz:

какво това някаква дискриминация на ниски хора ли е :D
Неее аз само споделям :razz:

gabsit000
10-28-2011, 09:03
Ръст - Кинта и 60 :razz:

какво това някаква дискриминация на ниски хора ли е :D
Неее аз само споделям :razz:

така ще кажеш :oops: :D :D :D

InnoraX
10-28-2011, 09:05
Ръст - Кинта и 60 :razz:

какво това някаква дискриминация на ниски хора ли е :D
Неее аз само споделям :razz:

така ще кажеш :oops: :D :D :D
Мани, че като ме види щруделката, пак ще ми писка да си смаля ....... не това което си мислиш... ами подписа :(

gabsit000
10-28-2011, 09:06
Ръст - Кинта и 60 :razz:

какво това някаква дискриминация на ниски хора ли е :D
Неее аз само споделям :razz:

така ще кажеш :oops: :D :D :D
Мани, че като ме види щруделката, пак ще ми писка да си смаля ....... не това което си мислиш... ами подписа :(


е не вярвам да е лоша? :D

Verminaard
10-28-2011, 09:07
:lol: :lol:

InnoraX
10-28-2011, 09:07
Ръст - Кинта и 60 :razz:

какво това някаква дискриминация на ниски хора ли е :D
Неее аз само споделям :razz:

така ще кажеш :oops: :D :D :D
Мани, че като ме види щруделката, пак ще ми писка да си смаля ....... не това което си мислиш... ами подписа :(


е не вярвам да е лоша? :D
Оо мани, вчера ме помоли да го направя, ама аз се възпротивих.... доволен съм от размера, перфектен е 8-)

Oldschool
10-28-2011, 09:08
пффффф, метъл...

NaOH
10-28-2011, 09:10
да умрат гадните метали бе
сигурно мирише и има мазна коса :(

Verminaard
10-28-2011, 09:11
Ти ако на тая музикална селекция и викаш 'метъл'...
Предписвам химическа кастрация...със венозна белина.

InnoraX
10-28-2011, 09:12
да умрат гадните метали бе
сигурно мирише и има мазна коса :(
:smt097

NaOH
10-28-2011, 09:15
да умрат гадните метали бе
сигурно мирише и има мазна коса :(
:smt097
Кво, бе?
Точно така си е...

InnoraX
10-28-2011, 09:16
Зак'во трябва да храниш по метъла.... не го одобрявам, ама хич!

NaOH
10-28-2011, 09:19
Щото всички са някви мизерници и се наливат с бира по парковете и смърдят? :-o

InnoraX
10-28-2011, 09:20
Това пък как го реши? Не можеш да слагаш всички под общ знаменател и да ги храниш... и аз не се кефя на лайняните фешънчета и чалгарчета ама не съм седнал да ги храня, че са рахитави педали...

Verminaard
10-28-2011, 09:21
Щото всички са някви мизерници и се наливат с бира по парковете и смърдят? :-o

he jelly.

NightGuardian
10-28-2011, 09:22
на леваци пускам бол лантерна лайна
яжте кифли педали геч гадни лайна....

:-({|=

NaOH
10-28-2011, 09:23
Имам достатъчно наблюдения... Да не ти казвам, че повечето се друсат по пейките и слушат някакви извращения на природата които друсат тигани и тенджери...

Verminaard
10-28-2011, 09:23
^ :lol: :lol:
казал оня с аватара на корн.

Oy7ofCon7roL
10-28-2011, 09:24
Чудя се кое е по-лошо емотата или метълите :-o

NaOH
10-28-2011, 09:25
Skrillex, да си имаме уважението.

Verminaard
10-28-2011, 09:28
Коренът на проблема тук е че като малки 'някои' потребители явно са ги ошамарили метъли един-два пъти.И сега въпросните потребители чувстват за свои свещен дълг нуждата да плюят по музиката и поведенческия стил.
Добре че останалите не се занимават да седнат да хранят вашата лайняна музика и маниери.

Oldschool
10-28-2011, 09:30
А още по-тъжната истина е, че някакви полу-грамотни алкохолици са прекалили със слушането на падаща по стълбите посуда, но за сметка на това са се взели насериозно.

NaOH
10-28-2011, 09:31
Как може онези депресирани боклуци металите да ме набият, ти чуваш ли се? Те още малко ще се разреват, ти ми говориш за бой :lol:

NightGuardian
10-28-2011, 09:32
аз съм с основата. 8-)

Oy7ofCon7roL
10-28-2011, 09:33
Като малък много ме беше страх от метъли :(

Verminaard
10-28-2011, 09:35
Добрите хорица над мен -

http://prikachi.com/images/530/3974530E.jpg

a NaOH paк е ял филийка с кафев медец за закуска.

Oldschool
10-28-2011, 09:35
Оказва се, че метълите са тумор за нашето общество, който не върши нищо полезно, а дори напротив - пречи на развитието му със своето антисоциално поведение!

InnoraX
10-28-2011, 09:36
Хубаво, изпростявайте си с чалгийте и се хвалете с това. Само да ви светна, че чалгарчетата също се наливат като невидели с алкохол и също така друсат и то доволно, не се опитвайте да ме обедите в противното, защото ги виждам непрекъснато, амфетаминови наркоманчета гадни. Като не ви харесва метъла ок, трайте си, а не да седите и да плюете какви били! 'Шо не се погледнете вие какви сте и какво правите, преди да хейтвате ? Бах лапетата, заклевам се.... :smt099

Verminaard
10-28-2011, 09:36
^ а ТИ как помагаш за развитието на обществото? Много ми е чудно,я опиши на кои социални програми помагаш и с какво.

NightGuardian
10-28-2011, 09:37
аз също слушам хип-хоп и рап , но ме дразнят тези с кърпите , шапките и разсулените дрехи. Това показва колко са "рапари" , пък като хванеш mp3-ката и телефона вътре "G-Unit" :lol: :lol: :lol:

InnoraX
10-28-2011, 09:38
Как може онези депресирани боклуци металите да ме набият, ти чуваш ли се? Те още малко ще се разреват, ти ми говориш за бой :lol: Не съм съгласен, като те гледам колко смело говориш ми става ясно и що за тип си. ( Задклавиатурен боец)

Oy7ofCon7roL
10-28-2011, 09:39
чалгарчетата също се наливат като невидели с алкохол

dude, what the F

Verminaard
10-28-2011, 09:40
Как може онези депресирани боклуци металите да ме набият, ти чуваш ли се? Те още малко ще се разреват, ти ми говориш за бой :lol: Не съм съгласен, като те гледам колко смело говориш ми става ясно и що за тип си. ( Задклавиатурен боец)

http://prikachi.com/images/544/3974544e.jpg

InnoraX
10-28-2011, 09:40
какво уат да фък бе? Нали всеки ден ги гледам, надули чалгиите в парка с бутилките и крещят и викат насред парка я не ми обяснявайте.

Oldschool
10-28-2011, 09:41
^ а ТИ как помагаш за развитието на обществото? Много ми е чудно,я опиши на кои социални програми помагаш и с какво.

Не слушам метъл, не пия/повръщам/сера/троша на обществени места.
И като цяло не съм отрепка. Общо взето социалните програми, които подпомагам са всички на бюджетна издръжка.

Но понеже въпроса ти сигурно е зададен към другият представител на метъл съсловието, то и на мен ще ми е интересно с какво помага развитието на обществото, освен нали факта, че е основен потребител на всички продукти на винпромите и пивоварните.

NaOH
10-28-2011, 09:41
Хубаво, изпростявайте си с чалгийте и се хвалете с това. Само да ви светна, че чалгарчетата също се наливат като невидели с алкохол и също така друсат и то доволно, не се опитвайте да ме обедите в противното, защото ги виждам непрекъснато, амфетаминови наркоманчета гадни. Като не ви харесва метъла ок, трайте си, а не да седите и да плюете какви били! 'Шо не се погледнете вие какви сте и какво правите, преди да хейтвате ? Бах лапетата, заклевам се.... :smt099
Поне мога да се забавлявам и не съм депресиран, за разлика от шибаните метали :? Чалгарите си пием бира, но поне не го правим навън на парковете... Металите са си боклука на обществото, никой не ги харесва. :?

Mi6inka
10-28-2011, 09:42
ооо не, пак ли това за стиловете музика..

InnoraX
10-28-2011, 09:42
Едно единствено нещо ми е много, ама МНОГО интересно : Ако чалгата беше забранена, както едно време метъла, колко от вас сега щяха да са чалгари? :razz: :razz: :razz:

Oy7ofCon7roL
10-28-2011, 09:42
какво уат да фък бе? Нали всеки ден ги гледам, надули чалгиите в парка с бутилките и крещят и викат насред парка я не ми обяснявайте.

начи само чалгарите дънкат и друсат , така ли :lol:

Verminaard
10-28-2011, 09:44
И чалгарите са утайката на обществото.Заради вас се навъдиха толкова много малолетни курви и 'яки пичове' с парите на мама и тате дето знаят много и падат от един шамар,като почнат да нахалстват.
Поне при метълите има остатъци на чести и братско чувство,докъто при вас...повръща ми се само от мисълта.
бтв,откога метълите се депресираха бре,бро? :lol:

А според господина от 'старата школа' да пиеш и да слушаш метъл е анти-социално.Добре че не знам той каква музикална помия слуша,че ще колабирам от смях ако разбера.А тия дето трошат ги ритаме дружно,не го знам той какви метъли познава.

InnoraX
10-28-2011, 09:46
какво уат да фък бе? Нали всеки ден ги гледам, надули чалгиите в парка с бутилките и крещят и викат насред парка я не ми обяснявайте.

начи само чалгарите дънкат и друсат , така ли :lol:
Зависи какво имаш в предвид под Друсат

Oldschool
10-28-2011, 09:47
И виждаме, че метълите са някакви прекалено агресивни комплексари, сигурно си мислят, че са викинги, рицари и подобни. Всяко мнение на този с изплякания ник е за насилие.

Oy7ofCon7roL
10-28-2011, 09:48
призовавам всички да се успокоим с тази песен

http://vbox7.com/play:d81de46c

Verminaard
10-28-2011, 09:49
Кой с 'изплякан' ник?
Всъщност,няма значение,като му стига пишката само да се големее по форумите с насилие - майната му.

Oldschool
10-28-2011, 09:49
Ами, аз теб визирах...

Verminaard
10-28-2011, 09:50
Ами, аз теб визирах...
:lol:
И къде точно всеки пост ми е за насилие,че нещо съм пропуснал тоя момент.
:lol:

NaOH
10-28-2011, 09:50
http://www.youtube.com/watch?v=Z4Uj4RXew3Y
Само не разбирам това за музика ли го приемате.. :-o
Как може да се забавлявате на подобно нещо?
Братско чувство да се напиеш, надрусаш и да сереш в парковете, евала, прекрасно е.
А като седнете на маса, кво слушате?
Всеки метал, който гледам, вечно е облечен в черно и гледа депресирано... Да не говоря, че носи постоянно някакви пентаграми и пречупени кръстове...

InnoraX
10-28-2011, 09:51
И виждаме, че метълите са някакви прекалено агресивни комплексари, сигурно си мислят, че са викинги, рицари и подобни. Всяко мнение на този с изплякания ник е за насилие.
Абе ти малоумен ли си или да? Това че си чалгар/метъл не определя дали ще си боклук, отрепка, мухльо! Така че стига храни! Има наркомани и алкохолици - чалгари така, както и метъли, така че не това са критериите за определяне на хората!

albi951
10-28-2011, 09:52
Излизала съм с метали и да ви кажа супер забавните хора, не знам какво спорите чалга-метъл и защо като някой не слуша метъл веднага решавате че слуша чалга? Представителите и на два стила музика си имат недостатъци и плюсове, както при всички хора.Според мен този спор няма никакъв смисъл и няма да стигне до никъде.

Oldschool
10-28-2011, 09:52
Ами, явно от толкова метъл не ти е останал мозък да помниш какво си писал. Или не го разбираш - първо бяха шамари, после пак как еди кой си падал от един шамар, после ритате дружно онези, които трошат.

тц-тц

Verminaard
10-28-2011, 09:52
Е то от метъл до метъл има разлика.Ти ако си си градил мнението само на блек метъли на хероин - нормално е.
Айде сега да не започвам да давам примери за твоята помия,че ще докарам виртуална дизинтерия на половината форум.

Verminaard
10-28-2011, 09:53
Ами, явно от толкова метъл не ти е останал мозък да помниш какво си писал. Или не го разбираш - първо бяха шамари, после пак как еди кой си падал от един шамар, после ритате дружно онези, които трошат.

тц-тц

Не,не,не,другарю,ти не разбираш какво съм писал.Май няма смисъл да ти и обяснявам,че като взема предвид интелектуалният ти капацитет...
И между другото не съм метъл,събирам се с метъли и някакви форумни измекярчета като седнат да се правят че разбират криво ми става от вътре.

Oldschool
10-28-2011, 09:54
И виждаме, че метълите са някакви прекалено агресивни комплексари, сигурно си мислят, че са викинги, рицари и подобни. Всяко мнение на този с изплякания ник е за насилие.
Абе ти малоумен ли си или да? Това че си чалгар/метъл не определя дали ще си боклук, отрепка, мухльо! Така че стига храни! Има наркомани и алкохолици - чалгари така, както и метъли, така че не това са критериите за определяне на хората!

Още един довод подкрепящ моята теза, че сте прекалено агресивни - веднага започва с обидите и нападките. Очаквам всеки момент да започне да ме заплашва с бой и как "няма да смея да му кажа това в очите/на улицата/в изтрезвителя".

InnoraX
10-28-2011, 09:54
http://www.youtube.com/watch?v=Z4Uj4RXew3Y
Само не разбирам това за музика ли го приемате.. :-o
Как може да се забавлявате на подобно нещо?
Братско чувство да се напиеш, надрусаш и да сереш в парковете, евала, прекрасно е.
А като седнете на маса, кво слушате?
Всеки метал, който гледам, вечно е облечен в черно и гледа депресирано... Да не говоря, че носи постоянно някакви пентаграми и пречупени кръстове...
БРАТО! Осъзнай се моля те! Има много ама много подстилове метъл! Ето ти една хубава метъл песен, която съм 110% сигурен че ще ти хареса, но ще го отречеш, за да се направиш на интересен!

http://www.youtube.com/watch?v=NcbAibPA2yY

Oy7ofCon7roL
10-28-2011, 09:54
http://www.youtube.com/watch?v=Z4Uj4RXew3Y
Само не разбирам това за музика ли го приемате.. :-o
Как може да се забавлявате на подобно нещо?
Братско чувство да се напиеш, надрусаш и да сереш в парковете, евала, прекрасно е.
А като седнете на маса, кво слушате?
Всеки метал, който гледам, вечно е облечен в черно и гледа депресирано... Да не говоря, че носи постоянно някакви пентаграми и пречупени кръстове...

Ами то и ти да се надрусаш с херц и ти ще си така, а това е ежедневие за металягите :lol:

Oldschool
10-28-2011, 09:55
Ами, явно от толкова метъл не ти е останал мозък да помниш какво си писал. Или не го разбираш - първо бяха шамари, после пак как еди кой си падал от един шамар, после ритате дружно онези, които трошат.

тц-тц

Не,не,не,другарю,ти не разбираш какво съм писал.Май няма смисъл да ти и обяснявам,че като взема предвид интелектуалният ти капацитет...
И между другото не съм метъл,събирам се с метъли и някакви форумни измекярчета като седнат да се правят че разбират криво ми става от вътре.

Интелектуалният ми капацитет...
Продължи мисълта си, моля. ;)

InnoraX
10-28-2011, 09:57
И виждаме, че метълите са някакви прекалено агресивни комплексари, сигурно си мислят, че са викинги, рицари и подобни. Всяко мнение на този с изплякания ник е за насилие.
Абе ти малоумен ли си или да? Това че си чалгар/метъл не определя дали ще си боклук, отрепка, мухльо! Така че стига храни! Има наркомани и алкохолици - чалгари така, както и метъли, така че не това са критериите за определяне на хората!

Още един довод подкрепящ моята теза, че сте прекалено агресивни - веднага започва с обидите и нападките. Очаквам всеки момент да започне да ме заплашва с бой и как "няма да смея да му кажа това в очите/на улицата/в изтрезвителя".
Как да не агресирам, като в момента обиждаш моите интереси? Защитавам интересите си, независимо с какви средства и няма да търпя да осквернявате метъла, поради простата причина, че си нямате грам представа какво е метъл.

Verminaard
10-28-2011, 09:57
Ами, явно от толкова метъл не ти е останал мозък да помниш какво си писал. Или не го разбираш - първо бяха шамари, после пак как еди кой си падал от един шамар, после ритате дружно онези, които трошат.

тц-тц

Не,не,не,другарю,ти не разбираш какво съм писал.Май няма смисъл да ти и обяснявам,че като взема предвид интелектуалният ти капацитет...
И между другото не съм метъл,събирам се с метъли и някакви форумни измекярчета като седнат да се правят че разбират криво ми става от вътре.

Интелектуалният ми капацитет...
Продължи мисълта си, моля. ;)

Еми,давах пример със шамара,че лелеяните чалгарчета дето са 'каймака' на обществото са само много приказки без покритие.
С тукашните метъли взимаме мерки срещу диваци дето трошат/серат и прочее на публични места,че на нас ни излиза лошо име покрай тях.
Изяснихме ли се,не че друго,просто го казах по очеваден начин и ми е чудно че трябваше да ти давам допълнителни обяснения.

ohluv
10-28-2011, 09:59
лал

InnoraX
10-28-2011, 09:59
http://www.youtube.com/watch?v=Z4Uj4RXew3Y
Само не разбирам това за музика ли го приемате.. :-o
Как може да се забавлявате на подобно нещо?
Братско чувство да се напиеш, надрусаш и да сереш в парковете, евала, прекрасно е.
А като седнете на маса, кво слушате?
Всеки метал, който гледам, вечно е облечен в черно и гледа депресирано... Да не говоря, че носи постоянно някакви пентаграми и пречупени кръстове...

Ами то и ти да се надрусаш с херц и ти ще си така, а това е ежедневие за металягите :lol:
Ти като се правиш на интересен, знаеш ли какво е хероин и как ти действа? Защо се правиш на интересен, като говориш като 10 годишно дете... Айде помисли преди да изтърсиш такава простотия пак.

Verminaard
10-28-2011, 10:00
http://www.youtube.com/watch?v=Z4Uj4RXew3Y
Само не разбирам това за музика ли го приемате.. :-o
Как може да се забавлявате на подобно нещо?
Братско чувство да се напиеш, надрусаш и да сереш в парковете, евала, прекрасно е.
А като седнете на маса, кво слушате?
Всеки метал, който гледам, вечно е облечен в черно и гледа депресирано... Да не говоря, че носи постоянно някакви пентаграми и пречупени кръстове...

Ами то и ти да се надрусаш с херц и ти ще си така, а това е ежедневие за металягите :lol:
Ти като се правиш на интересен, знаеш ли какво е хероин и как ти действа? Защо се правиш на интересен, като говориш като 10 годишно дете... Айде помисли преди да изтърсиш такава простотия пак.

Мани го тоя помияр бре,очеизвадно е че не знае за какво говори.Да си джафка там.

machoka
10-28-2011, 10:00
Кой е вече на херца бе, демодета.. всичко премина на синтетика и на това ли трябва да ви учи батк ови, три пъти по-силна е :D

Oldschool
10-28-2011, 10:00
Ами да, на мен ми е ясно от самото начало, но виждам, че сте хора, които редовно агресират спрямо други, а и после го казвате с гордост по форумите. Тези били на един шамар, онези били на два токата, а третите ядяли редовно шутове. Благодаря за интелигентните включвания.


InnoraX,

мислиш ли, че някой дава и 2 стотинки (или умряла котка, ако го обърна в метълска валута) за твоите интереси? И дали на някой му пука за осквернения от самосебе си и своите фенове, метъл?

Oldschool
10-28-2011, 10:02
http://www.youtube.com/watch?v=Z4Uj4RXew3Y
Само не разбирам това за музика ли го приемате.. :-o
Как може да се забавлявате на подобно нещо?
Братско чувство да се напиеш, надрусаш и да сереш в парковете, евала, прекрасно е.
А като седнете на маса, кво слушате?
Всеки метал, който гледам, вечно е облечен в черно и гледа депресирано... Да не говоря, че носи постоянно някакви пентаграми и пречупени кръстове...

Ами то и ти да се надрусаш с херц и ти ще си така, а това е ежедневие за металягите :lol:
Ти като се правиш на интересен, знаеш ли какво е хероин и как ти действа? Защо се правиш на интересен, като говориш като 10 годишно дете... Айде помисли преди да изтърсиш такава простотия пак.

Е, не се и съмняваме, че ти знаеш какво е хероин и как действа. Разкажи ни, моля.

NightGuardian
10-28-2011, 10:02
Кой е вече на херца бе, демодета.. всичко премина на синтетика и на това ли трябва да ви учи батк ови, три пъти по-силна е :D

казват херца , защото е най-изпадналия наркотик , ти не си разбрал нещо пак мачок. :lol:

нещо като на заобиколен начин да ти кажат , че си пропадняк. :razz:

Verminaard
10-28-2011, 10:03
Това че си деградирам метафорите до ниво до което обикновеният форумец ще разбере...
Добре де,дай малко интелигентно включване и от твоя милост,време е да ни озариш със вселенската ти мъдрост,о велики.

Oy7ofCon7roL
10-28-2011, 10:03
Ко са прайте на луди бе ако ги нямаше метълите кой щеше да си купува хероин ?
И да знам как действа

Verminaard
10-28-2011, 10:04
Поне тролвайте по-силно де,почнахте да се повтаряте вече. :"(

А,разлика между средностатистически метъл и чалгар.
Метъл - пие бира на пейка.
Чалгар - върти свирки в тоалетни в дискотеки и се налива с уиски и е на 14-15 години.

Oldschool
10-28-2011, 10:05
Това че си деградирам метафорите до ниво до което обикновеният форумец ще разбере...
Добре де,дай малко интелигентно включване и от твоя милост,време е да ни озариш със вселенската ти мъдрост,о велики.

Е, аз не се опитвам да хиперболизирам моите качества, а имам напълно реална и трезва самооценка. Ще оставя на метълите да слушат дране, вой и песни за изкормване на принцеси и изнасилване на дракони, а после да се бият в гърдите, че са хиперинтелигентни и четяли книги (Толкин :lol: :lol: )

Verminaard
10-28-2011, 10:07
То че са едни качества.
Ами добре,и аз ще оставя на чалгарите да си слушат помията за пиене,изневери,лапане на пишки и генерален курволък и да се смятат за богопомазани.
И май с това темата се изчерпа.

Oldschool
10-28-2011, 10:10
Съмнявам се, все пак не сме си говорили за лична хигиена, къпане, бани и сапун.

Verminaard
10-28-2011, 10:12
Хм,хигиена.Не съм забелязал някой от моите да забравя да се къпе редовно.Смръдливи нечистоплътници все още не съм имал неприязънта да имам в компанията.
А това че някои се оставят да се мариноват в собствените си телесни сокове - не е до музиката а до манталитет.

InnoraX
10-28-2011, 10:15
Ами да, на мен ми е ясно от самото начало, но виждам, че сте хора, които редовно агресират спрямо други, а и после го казвате с гордост по форумите. Тези били на един шамар, онези били на два токата, а третите ядяли редовно шутове. Благодаря за интелигентните включвания.


InnoraX,

мислиш ли, че някой дава и 2 стотинки (или умряла котка, ако го обърна в метълска валута) за твоите интереси? И дали на някой му пука за осквернения от самосебе си и своите фенове, метъл?
ХАхахаха Метъла бил осквернен epic facepalm :razz: Ти чуваш ли се бе момче :lol: :lol: Брат я се вижте бе, непрокопсаници :lol: ето ти малко инфо за чалгата:

Какво се пее в чалга песните :
- Пари
- Жени
- Секс
- Алкохол

Как изглежда един/една чалгар/ка:
-Дълга гейска прическа, независимо от пола.
-Анцунг на Адидас / пума (от битака за 2 лева) за чалгарите. Прилепнали дънки ( независимо, че ви стърчи целулита), прическа стил Кифла (20 см висока прическа минимум), 1 кофа фон дю тен( докъто не започнат да ви падат слоевете от лицето), Гримиране (Стил "днеска съм на работа до късно, че няма кинти, дано на магистралата да има клиенти днес")- за чалгарките.

Дейности на един чалгар/ка:
- Ходене по чалготеки, друсане на цици и задници (уж се води танцуване), алкохолизиране ( в повечето случай се стига до пирогов заради натравяния, понеже се правят на интересни и на яки), надрусване с вещества от сорта на амфетамин/кокаин (присъщо на чалгарчета над 14 години).
- Ако няма чалга парти - Излиза се в парка с чалга компания, надуват се чалгии от телефони за по 2 лева от заложната къща, алкохолизиране с водка и кола (понеже ако пият чиста водка, ще се издрайфат), крещене, викане, скандиране имена на чалга изпълнители, арогантно и грубо държание.

InnoraX
10-28-2011, 10:15
Поне тролвайте по-силно де,почнахте да се повтаряте вече. :"(

А,разлика между средностатистически метъл и чалгар.
Метъл - пие бира на пейка.

A.K.A. - пейка парти :)

Oldschool
10-28-2011, 10:16
A ти май и в момента си друсан, защото описваш някакви фантастични картини, където и Салвадор Дали не ги е виждал. Защото всичките ми сблъсъци с метълите са доказали обратното на твоите твърдения, включително и компанията/бандата (както там се водят) на брат ми. Дам, той е метъл и свири в метъл формация. Много просто дете излезе.

Verminaard
10-28-2011, 10:17
Еми виж сега.Всички чалгари с които съм се сблъсквал рефлектират на описаното от мистър ракс.Забелязваш ли връзката?

Oldschool
10-28-2011, 10:18
А онзи иноракс ли е, хомосекс ли е. Какво ми се обясняваш за чалгарите. Толкова ли си смотан, че освен посрания ти метъл да знаеш само чалгата?


ПП. Ти сам каза, че ти осквернявали метъла, а сега се отмяташ. Май не си много умен, та добре, че има цитати, за да ти прочетат всички умопаденията.

InnoraX
10-28-2011, 10:20
http://www.vbox7.com/play:8f2de959

Verminaard
10-28-2011, 10:20
Най-забавното е че това за метълите дето досега го избълвахте,може да се комплектова и дефинира като 'блек метъл и неговите фенове'.Те трошат,серат,повръщат и се друсат.Те за изметта на културата.
Да научите нещо и от мен.

InnoraX
10-28-2011, 10:21
A ти май и в момента си друсан, защото описваш някакви фантастични картини, където и Салвадор Дали не ги е виждал. Защото всичките ми сблъсъци с метълите са доказали обратното на твоите твърдения, включително и компанията/бандата (както там се водят) на брат ми. Дам, той е метъл и свири в метъл формация. Много просто дете излезе. Май ти си простото дете, не той. Поне си има интереси, докъто ти си изпростяваш с чалгийте и така ще си остане.

NightGuardian
10-28-2011, 10:23
Разликата от метъла и другите индивид е.

Аз като от други индивиди , нямам нищо против пейка парти.
Разликата е там ,че аз ако имам възможност да съм на заведение , никога не бих седял на пейката да чопля семки и да пия бира. А при метълите(повечето) , няма сезони , било топло или студено , с пари или без , те са вечно там.

Понякога и те ходят(когато гостува любима за тях група) на спцеиализирани заведения и Единственото на което правя евала на метълите е , че когато отидат на заведение(техните там) са отишли заради групата , а не заради заведението.

А при нас съм виждал как идва Спенс в един бар и почти никой не го уважи да дойде , пък като беше в друг бар по-модерен и луксозен , всички се изпотрепаха да са там. Тогава много ме хвана яд , един вид не са заради Спеснята там. :?

gabsit000
10-28-2011, 10:23
http://www.vbox7.com/play:8f2de959


лудницаааа :razz: :razz:

Verminaard
10-28-2011, 10:24
Разликата от метъла и другите индивид е.

Аз като от други индивиди , нямам нищо против пейка парти.
Разликата е там ,че аз ако имам възможност да съм на заведение , никога не бих на пейката да чопля семки и да пия бира. А при метълите(повечето) , няма сезони , било топло или студено , с пари или без , те са вечно там.

Понякога и те ходят на спцеиализирани заведения и Единственото на което правя евала на метълите е , че когато отидат на заведение(техните там) са отишли заради групата , а не заради заведението.

А при нас съм виждал съм как идва Спенс в един бар и почти никой не го уважи да дойде , пък като беше в друг бар по-модерен и луксозен , всички се изпотрепаха да са там. Тогава много ме хвана яд , един вид не са заради Спеснята там. :?

A така,защото като стане метъл отива заради компанията,а не задари лъскавите сепарета и 'водката' дето я наливат от платсмасови туби.'Щото на тях им е приятно да са заедно,независимо от сезона.

Verminaard
10-28-2011, 10:27
Вие се оправяйте.Аз тъгвам за работа,че ще закъснея.
Дърляйте се вие за простотии,фактът остава че пак си загубихме времето във форумен дуел и пак моята страна печели в края на краищата.Вие чалгарите си тъпчете носовете с помия,наливайте се със спирт и се ебете по кенефите.И като станете пълнолетни,след години,комедията ще е пълна.

NightGuardian
10-28-2011, 10:27
Мен също ми е приятно да сме заедно с приятели , но не на пейка на студено , предпочитам в заведение независимо в кое ще сме. :-D

InnoraX
10-28-2011, 10:28
Вие се оправяйте.Аз тъгвам за работа,че ще закъснея.
Дърляйте се вие за простотии,фактът остава че пак си загубихме времето във форумен дуел и пак моята страна печели в края на краищата.Вие чалгарите си тъпчете носовете с помия,наливайте се със спирт и се ебете по кенефите.И като станете пълнолетни,след години,комедията ще е пълна. Дам, времето мина неусетно отново. Аз днеска съм почивка, ама утре 12 часа мамата си джаса 8-)

Verminaard
10-28-2011, 10:29
Мен също ми е приятно да сме заедно с приятели , но не на пейка на студено , предпочитам в заведение независимо в кое ще сме. :-D
На това му се вика разлика в субкултурният манталитет.
п.с. мислех си че е един. :oops:

NaOH
10-28-2011, 10:36
Е то от метъл до метъл има разлика.Ти ако си си градил мнението само на блек метъли на хероин - нормално е.
Айде сега да не започвам да давам примери за твоята помия,че ще докарам виртуална дизинтерия на половината форум.
Всичко ми е еднакво.
Да не би това да е по-добро?
http://www.youtube.com/watch?v=lmBHrwLwNNA

Все едно някой със запак се опитва да сере в кенефа и излиза само пръдня. И всичките слушате такива лайна.

Ти ми кажи, като седнеш на маса, метал ли слушаш?

InnoraX, кой не харесва нотхинг елсе матерс?

Но това е една песен. Всичко друго са помия и лайна.

Verminaard
10-28-2011, 10:39
тл;др

умри,глупак.

http://vbox7.com/play:65d71778
http://vbox7.com/play:1e3af4db
Ето ти малко за душевна клизма,че да не ти казвам какъв мозъчен запек си хванал с твоята чалгопомия. :lol:
И браво,знаеш една изтъркана песен на металика от която ми се повръща.
А за педерастиите дето ти слушаш какво да кажа?Нищо чудно че си станал толкова нежен.

InnoraX
10-28-2011, 10:42
http://www.youtube.com/watch?v=23Cca-7UX-E

Verminaard
10-28-2011, 10:44
Хм,стигнах до едно много важно заключение.
На мен ми харесва - на вас не,задавете се. 8)

InnoraX
10-28-2011, 10:45
Това е любимата ми песен на любимата ми група :grin:

Verminaard
10-28-2011, 10:47
http://www.youtube.com/watch?v=ywqBJklyfPk

xxxbrokenhearthxxx
10-28-2011, 10:48
Пф.. Пак спорите кой какво слуша.. Ми не може всички да харесваме една и съща музика бе ебаси :( приемете го, нищо не постигате като се делите на групички (метъли, пънкари, чалгари и т.н.) и се плюете взаимно.

Verminaard
10-28-2011, 10:49
Пф.. Пак спорите кой какво слуша.. Ми не може всички да харесваме една и съща музика бе ебаси :( приемете го, нищо не постигате като се делите на групички (метъли, пънкари, чалгари и т.н.) и се плюете взаимно.

Aйде ти изчезвай някъде да си слушаш травеститите и да се режеш със стъклена вата.

InnoraX
10-28-2011, 10:52
Пф.. Пак спорите кой какво слуша.. Ми не може всички да харесваме една и съща музика бе ебаси :( приемете го, нищо не постигате като се делите на групички (метъли, пънкари, чалгари и т.н.) и се плюете взаимно.
Ако не бяха започнали да ни плюят, че метълите сме били боклуци без лична хигиена, нямаше да се стигне до тук. Само дето чалгарчетата саднаха мн найс :-D

xxxbrokenhearthxxx
10-28-2011, 10:53
Пф.. Пак спорите кой какво слуша.. Ми не може всички да харесваме една и съща музика бе ебаси :( приемете го, нищо не постигате като се делите на групички (метъли, пънкари, чалгари и т.н.) и се плюете взаимно.

Aйде ти изчезвай някъде да си слушаш травеститите и да се режеш със стъклена вата.
Да ве много умно. Въобще не знаеш и к'фо слушам ама айде.. Карай, се тая.. Ще си останеш злобно същество до края на дните си.

Verminaard
10-28-2011, 10:53
Пф.. Пак спорите кой какво слуша.. Ми не може всички да харесваме една и съща музика бе ебаси :( приемете го, нищо не постигате като се делите на групички (метъли, пънкари, чалгари и т.н.) и се плюете взаимно.

Aйде ти изчезвай някъде да си слушаш травеститите и да се режеш със стъклена вата.
Да ве много умно. Въобще не знаеш и к'фо слушам ама айде.. Карай, се тая.. Ще си останеш злобно същество до края на дните си.
И ти ще си останеш музикален инвалид,докъто не умреш сама от хероин.
И много добре те знам какво слушаш.Тая лайнарщина в подписа ти ми е напълно достатъчна да оценя целия ти 'жанр'.Наплескани с боя содомити,врещящи все едно ги кастрират с ръждив трион и свирещи пост-емо бълвочи не са музика.

InnoraX
10-28-2011, 10:54
Стига сте говорили за тоя хероин бе бааааааааааааааааааах маааму :-x

RacerX
10-28-2011, 10:55
Verminaard, закъсняваш за работа, чуек. ;[
Ама преди това ми дай още 1-2 гадни индъстриъли от Норвегия като оня горе, че ми хареса.

NightGuardian
10-28-2011, 10:56
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s320x320/298007_10150316972014326_360261804325_7766097_1137 793077_n.jpg

всъщност не знам , как се намират хора да се кефят на това. Това позор за музиката от всяко естество.

Verminaard
10-28-2011, 10:57
Майната му.И без това днеска не ми е задъжително да ходя на време.

http://www.youtube.com/watch?v=S6hFX497EHI
http://www.youtube.com/watch?v=FX90d6uNDJU
http://www.youtube.com/watch?v=Bf_a8d4qHZo
Е,радвай се.

InnoraX
10-28-2011, 10:57
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s320x320/298007_10150316972014326_360261804325_7766097_1137 793077_n.jpg

всъщност не знам , как се намират хора да се кефят на това. Това позор за музиката от всяко естество.
Тези ми мязат на Токио к'фо беше там, абе едни емота :D

xxxbrokenhearthxxx
10-28-2011, 10:57
Пф.. Пак спорите кой какво слуша.. Ми не може всички да харесваме една и съща музика бе ебаси :( приемете го, нищо не постигате като се делите на групички (метъли, пънкари, чалгари и т.н.) и се плюете взаимно.

Aйде ти изчезвай някъде да си слушаш травеститите и да се режеш със стъклена вата.
Да ве много умно. Въобще не знаеш и к'фо слушам ама айде.. Карай, се тая.. Ще си останеш злобно същество до края на дните си.
И ти ще си останеш музикален инвалид,докъто не умреш сама от хероин.
И много добре те знам какво слушаш.Тая лайнарщина в подписа ти ми е напълно достатъчна да оценя целия ти 'жанр'.Наплескани с боя содомити,врещящи все едно ги кастрират с ръждив трион и свирещи пост-емо бълвочи не са музика.
грешиш, грешиш много :D

Verminaard
10-28-2011, 10:58
^ значи сама не знаеш какво слушаш.Още една черна точка за тебе.Тъкмо си събрала достатъчно,че да заслужиш да дефекирам на главата ти до сетния ти дъх.

Nithael
10-28-2011, 10:58
прочетох цялата тема..
вече сериозно взех да обмислям самоубийство.

InnoraX
10-28-2011, 10:59
Тая тема обаче за 0ла време стана една от най-горещите :D :D

Verminaard
10-28-2011, 10:59
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s320x320/298007_10150316972014326_360261804325_7766097_1137 793077_n.jpg

всъщност не знам , как се намират хора да се кефят на това. Това позор за музиката от всяко естество.
Тези ми мязат на Токио к'фо беше там, абе едни емота :D
Не е емо,по-лошо е.

NaOH
10-28-2011, 10:59
тл;др

умри,глупак.

Ето ти малко за душевна клизма,че да не ти казвам какъв мозъчен запек си хванал с твоята чалгопомия. :lol:
И браво,знаеш една изтъркана песен на металика от която ми се повръща.
А за педерастиите дето ти слушаш какво да кажа?Нищо чудно че си станал толкова нежен.
Първия яде прилепи, втория е педал. И ми спориш, че стават за нещо?
Поне знам кво да слушам, за разлика от теб.
Кви педерастии слушам? Ако искаш да знаеш, Тони Стораро е ебал повече жени, отколкото ти си виждал някога. :lol:

InnoraX
10-28-2011, 10:59
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s320x320/298007_10150316972014326_360261804325_7766097_1137 793077_n.jpg

всъщност не знам , как се намират хора да се кефят на това. Това позор за музиката от всяко естество.
Тези ми мязат на Токио к'фо беше там, абе едни емота :D
Не е емо,по-лошо е.
Че то поже ли по-лошо :shock: :shock:

Verminaard
10-28-2011, 10:59
прочетох цялата тема..
вече сериозно взех да обмислям самоубийство.

Заповядай.
http://prikachi.com/images/679/3974679H.jpg

NightGuardian
10-28-2011, 11:00
Tokio Hotel бяха боклуци и сега са такива. Само ,че беше обзела няква мания тийновете , къде са сега "върлите" фенове ? Същото беше и с бозавите Linkin Park.

InnoraX
10-28-2011, 11:00
тл;др

умри,глупак.

Ето ти малко за душевна клизма,че да не ти казвам какъв мозъчен запек си хванал с твоята чалгопомия. :lol:
И браво,знаеш една изтъркана песен на металика от която ми се повръща.
А за педерастиите дето ти слушаш какво да кажа?Нищо чудно че си станал толкова нежен.
Първия яде прилепи, втория е педал. И ми спориш, че стават за нещо?
Поне знам кво да слушам, за разлика от теб.
Кви педерастии слушам? Ако искаш да знаеш, Тони Стораро е е*** повече жени, отколкото ти си виждал някога. :lol:
Не жени а курви - 2ро качество човек, стига с тоя педал чалгарски гаден мазен крив бездарен недъгляв инвалид!

Verminaard
10-28-2011, 11:01
тл;др

умри,глупак.

Ето ти малко за душевна клизма,че да не ти казвам какъв мозъчен запек си хванал с твоята чалгопомия. :lol:
И браво,знаеш една изтъркана песен на металика от която ми се повръща.
А за педерастиите дето ти слушаш какво да кажа?Нищо чудно че си станал толкова нежен.
Първия яде прилепи, втория е педал. И ми спориш, че стават за нещо?
Поне знам кво да слушам, за разлика от теб.
Кви педерастии слушам? Ако искаш да знаеш, Тони Стораро е е*** повече жени, отколкото ти си виждал някога. :lol:

Тони педаро?Оня анално податлив геврек дето писка на микрофона все едно е член и си маже гърлото с вазелин?Да,мноооого качествен пич е,да,музиката му ще се запомни от поколен....ияахахахахахахах ахахахахахах,не можах да се сдръжа.
:lol: :lol: :lol: :lol:

BadAss
10-28-2011, 11:01
колко сте смешни :D

Nithael
10-28-2011, 11:01
тънъхикс
бтв
http://www.youtube.com/watch?v=cWFJl-lItAs

InnoraX
10-28-2011, 11:02
Ето и ташак с азисчо

http://www.youtube.com/watch?v=0PLemxq0t_4
:D

Verminaard
10-28-2011, 11:02
колко сте смешни :D
http://prikachi.com/images/682/3974682H.jpg

Целият спор в една картинка - очилат с тромбон свири на умряла катерица.

Nithael
10-28-2011, 11:04
тва е тромпет лол

gabsit000
10-28-2011, 11:04
Ето и ташак с азисчо

http://www.youtube.com/watch?v=0PLemxq0t_4
:D



смеееееехххххх :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Verminaard
10-28-2011, 11:04
тва е тромпет лол
Идиот.Тромбон е.

NaOH
10-28-2011, 11:04
Металите сте много тъпи и ограничени животни :?
Всяка жена си мечтае да спи или с Тони, или с Илиян, или с Константин. Невероятни са и имат прекрасни гласове.
Тази песен толкова много хора я слушат, не можеш да отречеш с ръка на сърцето, че е хубава.

http://vbox7.com/play:515f0da5

Вие си слушайте тенджерите и се друсайте, ние ще се забавляваме с хубава музика :?

Nithael
10-28-2011, 11:04
а не тромбон е верно..обърках го с туба :Д

Verminaard
10-28-2011, 11:05
:lol: :lol:

InnoraX
10-28-2011, 11:06
Металите сте много тъпи и ограничени животни :?
Всяка жена си мечтае да спи или с Тони, или с Илиян, или с Константин. Невероятни са и имат прекрасни гласове.
Пак казвам, не жена а к у р в а - 2ро качество човек
А тези дето ги изброи имат прекрасни гласове- за педали.

Verminaard
10-28-2011, 11:07
Металите сте много тъпи и ограничени животни :?
Всяка жена си мечтае да спи или с Тони, или с Илиян, или с Константин. Невероятни са и имат прекрасни гласове.
Тази песен толкова много хора я слушат, не можеш да отречеш с ръка на сърцето, че е хубава.


Вие си слушайте тенджерите и се друсайте, ние ще се забавляваме с хубава музика :?

И ти си слушай дупедавските мелодиики и се превръщай в педераст.А тези 'жени' дето искат да спят с гореспоменатите дуепдавци са спали с почти всеки останал мангал в квартала си,да им е честит на твоите хубавци сифилиса и спин-а.

Nithael
10-28-2011, 11:07
в крайна сметка кой излезе по-голям пич
метълите
или
чалгарите

Verminaard
10-28-2011, 11:08
в крайна сметка кой излезе по-голям пич
метълите
или
чалгарите

Аз,защото не съм метъл и сера на чалгата и помията дето господинчото с основата нарича 'музика'.

xxxbrokenhearthxxx
10-28-2011, 11:08
[qu

Nithael
10-28-2011, 11:09
в крайна сметка кой излезе по-голям пич
метълите
или
чалгарите

Аз,защото не съм метъл и сера на чалгата и помията дето господинчото с основата нарича 'музика'.ноп.не си ти, щото не усети че те ебава (тролва демек) :Д

xxxbrokenhearthxxx
10-28-2011, 11:09
Tokio Hotel бяха боклуци и сега са такива. Само ,че беше обзела няква мания тийновете , къде са сега "върлите" фенове ? Същото беше и с бозавите Linkin Park.
оо токио хотел ме разбиха от смях с оня клип с роботите :razz: вокалиста с перушинени ръкави :razz:

NaOH
10-28-2011, 11:09
По-добре жена курва, отколкото жена, която прилича на мъж, каквито са жените метали...
Ето ви малко хубава музика.
http://www.youtube.com/watch?v=WBHv0pO94JQ
http://www.youtube.com/watch?v=5ApYJDtSdnA&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=CYZWrleBpSo&feature=related


И разбира се, прекрасната Емануела <3

http://www.youtube.com/watch?v=pEhTPwIHEnU&feature=related

InnoraX
10-28-2011, 11:10
в крайна сметка кой излезе по-голям пич
метълите
или
чалгарите Ти май целиш да направим темата 150 страници :D
Ама аз съм навит и гордо казвам - Метълите!

NightGuardian
10-28-2011, 11:11
Основа стига е ще ме разбиеш от смях. :lol: :lol: :lol: :lol:

Nithael
10-28-2011, 11:11
150 са малко :Р

InnoraX
10-28-2011, 11:11
По-добре жена к***а, отколкото жена, която прилича на мъж, Като Азис, само че мъж - педерасТ?

Verminaard
10-28-2011, 11:11
в крайна сметка кой излезе по-голям пич
метълите
или
чалгарите

Аз,защото не съм метъл и сера на чалгата и помията дето господинчото с основата нарича 'музика'.ноп.не си ти, щото не усети че те ебава (тролва демек) :Д
Че се ОПИТВА да тролва,знам.Просто от време на време е приятно да играеш ролята на 'U MAD' и да се хилиш.Осъди ме. 8)
Ааа,основа,метни малко от твоя метадон,че само като ги видях тия принцески ме хвана абстиненцията. :lol:

BadAss
10-28-2011, 11:11
this shit never gets old :lol:

а оня дето не прави разлика между тромпет и тромбон ме преби :D

Verminaard
10-28-2011, 11:12
this shit never gets old :lol:
amen brother! :D

Oldschool
10-28-2011, 11:13
To се видя колко са читави метълите. Човек отива да обядва и тук са издрискали 3 страници скудоумия, а иноракс се надъхва като пинчер да джавка. И все чалгари са му в главата - толкова го е яд, че е девствен, затова слуша някакви дългокоси хомобандити как пеят за убийства.
Не бих се учудил, ако след време четем за него по вестниците, че е убиец и изнасилвач.

Nithael
10-28-2011, 11:14
бтв имам въпрос
защо толкова много чалгари казват че мразят циганите
а слушат циганска музика?
(нищо лично, просто питам, нямам против хората да си я слушат)

Verminaard
10-28-2011, 11:14
Айде,аз отивам на работа.Добър сутрешен трол,момчета.

NightGuardian
10-28-2011, 11:14
не знам , ама основата яко тролва от самото начало. :razz:

Усетих го от 5 страница , в началото ме върза. :lol:

NaOH
10-28-2011, 11:14
И ти си слушай дупедавските мелодиики и се превръщай в гей.А тези 'жени' дето искат да спят с гореспоменатите дуепдавци са спали с почти всеки останал мангал в квартала си,да им е честит на твоите хубавци сифилиса и спин-а.
Как реши, че съм гей? Май ти не си сигурен в твоята секуална ориентация, щом наричаш другите педали. Правиш се на твърд и корав, щото иначе ще те нарекат педал май май... :-o

BadAss
10-28-2011, 11:15
To се видя колко са читави метълите. Човек отива да обядва и тук са издрискали 3 страници скудоумия, а иноракс се надъхва като пинчер да джавка. И все чалгари са му в главата - толкова го е яд, че е девствен, затова слуша някакви дългокоси хомобандити как пеят за убийства.
Не бих се учудил, ако след време четем за него по вестниците, че е убиец и изнасилвач.

задавих се :razz:

NaOH
10-28-2011, 11:16
По-добре жена к***а, отколкото жена, която прилича на мъж, Като Азис, само че мъж - гей?
Сигурно са ви такива жените, знам ли... Не правя разлика от "мъжете" с дълга коса и "жените" ви. Еднакво миришете всичките :?

Айде поздрав на всички, които знаят какво да слушат :P

http://www.youtube.com/watch?v=1Pk7Ar2CpUQ&feature=related

Verminaard
10-28-2011, 11:16
не знам , ама основата яко тролва от самото начало. :razz:

Усетих го от 5 страница , в началото ме върза. :lol:
Е как бе,знаеш ли колко пари ми дължи след всичката храна дето му дадох,дейба тролчето дейба. :D
http://prikachi.com/images/709/3974709h.jpg

Nithael
10-28-2011, 11:17
бтв имам въпрос
защо толкова много чалгари казват че мразят циганите
а слушат циганска музика?
(нищо лично, просто питам, нямам против хората да си я слушат)
а да
и защо чалгарите и метълите се мразят?

InnoraX
10-28-2011, 11:17
бтв имам въпрос
защо толкова много чалгари казват че мразят циганите
а слушат циганска музика?
(нищо лично, просто питам, нямам против хората да си я слушат)
Защото са коплексарчета - ноулайфъри. Нали трябва да се направят на интересни ;)

xxxbrokenhearthxxx
10-28-2011, 11:18
:razz:

NightGuardian
10-28-2011, 11:18
Основата президент! :grin: :lol:

Nithael
10-28-2011, 11:18
но аз искам всички да живеем в пийс :С

Verminaard
10-28-2011, 11:18
но аз искам всички да живеем в пийс :С
:-)

Oldschool
10-28-2011, 11:18
Метъл-воина се изказа

Nithael
10-28-2011, 11:19
ок, отивам да акам.
не пишете много, че не ме мързи да чета.

InnoraX
10-28-2011, 11:21
Метъл-воина се изказа Ти няма ли да излизаш, да се видиш се гей-фешън приятелчетата си ?

Verminaard
10-28-2011, 11:21
http://prikachi.com/images/717/3974717s.jpg

Oldschool
10-28-2011, 11:22
Ами не, ще седя тук и ще се радвам на бисерите ти.
Няма ли и мен да поканиш на кръчма?

NightGuardian
10-28-2011, 11:23
http://prikachi.com/images/717/3974717s.jpg

:lol: :lol: :lol: :lol:

Verminaard
10-28-2011, 11:23
E,oснова,смятам че вече му е време.Представи се блестящо и печелиш още един талон за хляб.Ракс се насра отвсякъде. :lol:
:lol:
http://prikachi.com/images/721/3974721O.jpg :lol:

NaOH
10-28-2011, 11:24
Много ми е чудно как толкова късно се осъзнахте, че троля още от началото, а чак след 11 страници хранилка :lol:

1 Ensiferum 2,813
2 Pantera 2,168
3 Children Of Bodom 2,016

Айде пийс :-)

Ама Емануела <3

http://www.youtube.com/watch?v=pEhTPwIHEnU&feature=related

Verminaard
10-28-2011, 11:25
Абе,не че късно се осъзнаваме,просто нямаше какво друго да се прави та викам - дай да се посмеем малко.
Ракс,от друга страна,така и не разбра. :lol: :lol:

BadAss
10-28-2011, 11:26
http://www.youtube.com/watch?v=gNhN6lT-y5U

СПЕЦЯЛЕН ПОЗДРАВ ЗА СТАРОУЧИЛИЩЕ
И ВНИМАВАИ ЗАШТОТО МЕТАЛИТЕ СМЕ СИЛНИ И ИМАМЕ МЕЧОВЕ И БРАДВИ И БОЗДУГАНИ И САТАНАТА Е НА НАША СТРАНА

NightGuardian
10-28-2011, 11:26
Аз по едно време взех да се прививам от смях. :lol:

InnoraX
10-28-2011, 11:27
Абе,не че късно се осъзнаваме,просто нямаше какво друго да се прави та викам - дай да се посмеем малко.
Ракс,от друга страна,така и не разбра. :lol: :lol: Хич не :D Аз съм роден да спамя и да храня :grin:

Verminaard
10-28-2011, 11:27
Абе,не че късно се осъзнаваме,просто нямаше какво друго да се прави та викам - дай да се посмеем малко.
Ракс,от друга страна,така и не разбра. :lol: :lol: Хич не :D Аз съм роден да спамя и да храня :grin:
Тихо бре,лрави се че не знаеш! :lol: :lol:

InnoraX
10-28-2011, 11:29
Абе,не че късно се осъзнаваме,просто нямаше какво друго да се прави та викам - дай да се посмеем малко.
Ракс,от друга страна,така и не разбра. :lol: :lol: Хич не :D Аз съм роден да спамя и да храня :grin:
Тихо бре,лрави се че не знаеш! :lol: :lol:
Ок, момент.... за какво говорехме ? :D

Verminaard
10-28-2011, 11:29
Говорехме за как ще ми дадеш 50 лева на заем до заплата. :oops:

InnoraX
10-28-2011, 11:30
Нямам брат, взимам заплата утре вечерта а сега съм с 10 лева в джоба, от които 5 отиват за цигари след малко :(

Verminaard
10-28-2011, 11:31
:-#
/плач.
Айде да пиеме.
И какви са тия цигари от 5 кинта бре?Ти злато ли пушиш?

Oldschool
10-28-2011, 11:32
http://www.youtube.com/watch?v=gNhN6lT-y5U

СПЕЦЯЛЕН ПОЗДРАВ ЗА СТАРОУЧИЛИЩЕ
И ВНИМАВАИ ЗАШТОТО МЕТАЛИТЕ СМЕ СИЛНИ И ИМАМЕ МЕЧОВЕ И БРАДВИ И БОЗДУГАНИ И САТАНАТА Е НА НАША СТРАНА


гняс

InnoraX
10-28-2011, 11:32
:-#
/плач.
Айде да пиеме.
И какви са тия цигари от 5 кинта бре?Ти злато ли пушиш?
Victory White 100S. Къде ще ти пия толкова рано бе :D Чаак към 8 може би :)

Verminaard
10-28-2011, 11:33
:-#
/плач.
Айде да пиеме.
И какви са тия цигари от 5 кинта бре?Ти злато ли пушиш?
Victory White 100S. Къде ще ти пия толкова рано бе :D Чаак към 8 може би :)


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
аматьор

InnoraX
10-28-2011, 11:34
http://www.youtube.com/watch?v=gNhN6lT-y5U

СПЕЦЯЛЕН ПОЗДРАВ ЗА СТАРОУЧИЛИЩЕ
И ВНИМАВАИ ЗАШТОТО МЕТАЛИТЕ СМЕ СИЛНИ И ИМАМЕ МЕЧОВЕ И БРАДВИ И БОЗДУГАНИ И САТАНАТА Е НА НАША СТРАНА


гняс
Не се обаждай ако обичаш. Никой не го ебе за твоето мнение. Go Sad Yourself.

InnoraX
10-28-2011, 11:35
:-#
/плач.
Айде да пиеме.
И какви са тия цигари от 5 кинта бре?Ти злато ли пушиш?
Victory White 100S. Къде ще ти пия толкова рано бе :D Чаак към 8 може би :)


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
аматьор
Ти не отиваше ли на работа :?

Oldschool
10-28-2011, 11:35
Иначе какво? :lol:

BadAss
10-28-2011, 11:35
ОБЯВЯВАМ ТАЗИ ТЕМА ЗА САТАНИСКА 8) 8) 8)

Verminaard
10-28-2011, 11:35
Damn nigger don't know trolling be over.

NaOH
10-28-2011, 11:36
ВЗЕМИ ИЗПИЙ МЕ ЗАТВОРИ ОЧИ И ГЪЛТААААААААЙ
ПРЕГЛЪТНИ ГО ВЕЧЕ ЩЕ СИ МОООООООООООЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ
:grin: :grin: :grin:

Verminaard
10-28-2011, 11:36
ВЗЕМИ ИЗПИЙ МЕ ЗАТВОРИ ОЧИ И ГЪЛТААААААААЙ
ПРЕГЛЪТНИ ГО ВЕЧЕ ЩЕ СИ МОООООООООООЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ
:grin: :grin: :grin:

ОООООООООООоооооооооооооо оо даааааа,друс тататаааа,друс тататааа,оп оп оп сааааа. :grin: :grin: :grin:

Oldschool
10-28-2011, 11:37
оффф, лигльовци...

NightGuardian
10-28-2011, 11:38
ВЗЕМИ ИЗПИЙ МЕ ЗАТВОРИ ОЧИ И ГЪЛТААААААААЙ
ПРЕГЛЪТНИ ГО ВЕЧЕ ЩЕ СИ МОООООООООООЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ
:grin: :grin: :grin:

ОООООООООООоооооооооооооо оо даааааа,друс тататаааа,друс тататааа,оп оп оп сааааа. :grin: :grin: :grin:


гъци-гъци-де тър-так , тър-так :grin: :grin: :grin: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

InnoraX
10-28-2011, 11:38
ВЗЕМИ ИЗПИЙ МЕ ЗАТВОРИ ОЧИ И ГЪЛТААААААААЙ
ПРЕГЛЪТНИ ГО ВЕЧЕ ЩЕ СИ МОООООООООООЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ
:grin: :grin: :grin: А ти взимаш тежки наркотици или просто си прекалил с алкохола още на обяд.

Verminaard
10-28-2011, 11:38
Отказах се да ходя.Днеска ще се пие,ама нема с кой.

NaOH
10-28-2011, 11:40
Върми, поздрав наборе :smt006

http://www.youtube.com/watch?v=sUvpi7ixYnw

Тези младите не знаят каква хубава чалга имаше в нашето време :(

Verminaard
10-28-2011, 11:40
Дзвън!

http://vbox7.com/play:0979e02c

InnoraX
10-28-2011, 11:41
:razz: :razz: :razz: :razz:

NaOH
10-28-2011, 11:42
о даааа

http://www.youtube.com/watch?v=7NJW4Pt5bL4&feature=related

:grin: :grin: :grin: :grin:

ОП СААААААААААА
ОППППП СААААААААААААААА

Oldschool
10-28-2011, 11:43
Иноракса,

дали се чувства тъп?

InnoraX
10-28-2011, 11:43
Тука вече ми е скучно :( Тъпи чалгари, напуснаха темата :(

Verminaard
10-28-2011, 11:44
http://vbox7.com/play:bf7b5ffe


/thread 8-)

InnoraX
10-28-2011, 11:44
Иноракса,

дали се чувства тъп?Пръщиш от акъл, бездарник.

NaOH
10-28-2011, 11:44
ТРИ ПО ТРИ Е РАВНО НА ДЕВЕЕЕЕЕЕТ
ШЕСТ ПО ШЕСТ Е РАВНО НА МЕРЦЕДЕЕЕЕЕССССС
:grin: :grin: :grin: :grin:

Oldschool
10-28-2011, 11:44
То май ще се окаже, че ти си единствения чалгар в нея :(

InnoraX
10-28-2011, 11:45
:D 100%

Oldschool
10-28-2011, 11:45
Иноракса,

дали се чувства тъп?Пръщиш от акъл, бездарник.

:lol: :lol: :lol:

NaOH
10-28-2011, 11:45
[vbox7]http://vbox7.com/play:bf7b5ffe[vbox7]


/thread 8-)
ахахха наздраве :smt006

Verminaard
10-28-2011, 11:45
Основа,ама тия двамата кретени си продължават. :lol:

NaOH
10-28-2011, 11:46
Нека бе :D

InnoraX
10-28-2011, 11:46
Основа,ама тия двамата кретени си продължават. :lol: Еми трябват ми мения, какво да правя, нямам избор :D

Verminaard
10-28-2011, 11:46
[vbox7]http://vbox7.com/play:bf7b5ffe[vbox7]


/thread 8-)
ахахха наздраве :smt006
Айде ела тука де.Ще те заведа в повръщалнята.Ще обрънем по едно ДВОЙНО шкембе с много бира... 8) :oops:

nyancat
10-28-2011, 11:47
моар щтрудел пикс плиз

Oldschool
10-28-2011, 11:48
http://www.youtube.com/watch?v=punb3i4bPWA


бедняк си, инораксе... бедняк си

InnoraX
10-28-2011, 11:49
моар щтрудел пикс плиз Май си я хареса а ?

Verminaard
10-28-2011, 11:49
http://vbox7.com/play:6e9550d7

InnoraX
10-28-2011, 11:50
http://www.youtube.com/watch?v=punb3i4bPWA


бедняк си, инораксе... бедняк си
Хуу боли ме фара :D Бедняк съм днеска, да ама утре взимам заплата :-P

NaOH
10-28-2011, 11:51
[vbox7]http://vbox7.com/play:bf7b5ffe[vbox7]


/thread 8-)
ахахха наздраве :smt006
Айде ела тука де.Ще те заведа в повръщалнята.Ще обрънем по едно ДВОЙНО шкембе с много бира... 8) :oops:
С много люто и чесън да гоним пичките? :oops:

Verminaard
10-28-2011, 11:52
Да,основчо,да!Айде дигай парцалите и идвай у льолину.

NaOH
10-28-2011, 11:53
Много си ми далече :(

Verminaard
10-28-2011, 11:54
Нъцки!
Е,айде,ще се прежаля,ще те телепортирам тука.Ако случайно нищо не се промени при теб - ти си тука,ама не зацепваш,да не кажеш после че моите магесничества не работят. :lol: :lol:

Wax
10-28-2011, 11:54
Много дълго стана.
Verminaard да ми обясни набързо.

LovEsIckk
10-28-2011, 11:54
и аз бях метълка в 6 клас :lol:

Verminaard
10-28-2011, 11:55
Много дълго стана.
Verminaard да ми обясни набързо.
тролвахме се. готов си.

Verminaard
10-28-2011, 11:55
и аз бях метълка в 6 клас :lol:
/разтреперва се от ужас

NaOH
10-28-2011, 11:56
Айде при теб съм. Поръчваме две шкембенца с много люто и чесън, за теб Ариана, за мен Шуменско. 8)

nyancat
10-28-2011, 11:56
моар щтрудел пикс плиз Май си я хареса а ? :smt117

Verminaard
10-28-2011, 11:57
Айде при теб съм. Поръчваме две шкембенца с много люто и чесън, за теб Ариана, за мен Шуменско. 8)
Kур бре!И за мене шуменско шприциално!

LovEsIckk
10-28-2011, 11:57
имам метАлски тениски от На тъмно
още си ги пазя
като детски спомен са ми

Verminaard
10-28-2011, 11:58
имам метАлски тениски от На тъмно
още си ги пазя
като детски спомен са ми

http://prikachi.com/images/793/3974793M.jpg

NaOH
10-28-2011, 11:58
Айде при теб съм. Поръчваме две шкембенца с много люто и чесън, за теб Ариана, за мен Шуменско. 8)
"мъжки полов орган" бре!И за мене шуменско шприциално!
Сириъсли?
Ебаси, ти си единствения софиянец, който не пие помията Ариана :lol:

NightGuardian
10-28-2011, 11:59
Брат кой пие Ариана? :lol:

NaOH
10-28-2011, 12:00
На форумната, която правих, всички пиеха ариана деба
И ми спореха, че тва е много хубава бира :-o

Verminaard
10-28-2011, 12:00
Кур за арианта бре,човек.Шуменското специално е истината

/сантиментална стойност

nyancat
10-28-2011, 12:01
Каменица уинс.

NaOH
10-28-2011, 12:02
Шуменско специално > Шуменско тъмно > Шуменско > Загорка > Туборг > Хайнекен > Каменица > Всичко друго

NightGuardian
10-28-2011, 12:02
Ариана имаха някаква промоция , залъгваха хората поръчваш две , получаваш 3 и си поръчах , то не можах да изпия и първата. Няма такъв пикоч. :lol:

Verminaard
10-28-2011, 12:02
Каменица уинс.
Жалко че нямам картинка на уриниране,че да ти отговоря.

Verminaard
10-28-2011, 12:03
Каменица уинс.
Всъщност имам.

Каменица =

http://prikachi.com/images/806/3974806y.jpg

NaOH
10-28-2011, 12:08
Ариана имаха някаква промоция , залъгваха хората поръчваш две , получаваш 3 и си поръчах , то не можах да изпия и първата. Няма такъв пикоч. :lol:
Мани бе, при мен в едно ресторантче имаше прИмоция Ариана с адската пица за 4 лева... Прежалих Арианата :D Заслужаваше си деба :Д

Wax
10-28-2011, 12:12
А астика и пиринско ? :lol:

NightGuardian
10-28-2011, 12:13
Астика , Шуменско , Загорка. От чуждите Tuborg , Amstel. :)

Verminaard
10-28-2011, 12:18
Ооо да,астиката от 2.5 литра е чук.

FeelMyPain
10-28-2011, 12:20
шуменското е най-добрата
пиринско е следващата от бг-тата

а като видя някой да пие каменица ми става много смешно :razz:

InnoraX
10-28-2011, 12:20
Бе незнам за вас ама аз си взех цигари и Zagorka 1л и ми е кеф :D

NaOH
10-28-2011, 12:22
Каменицата е адски спиртосана. От една бира ми се завърта главата...
Астиката отдавна не съм я пил, ама не ми харесваше изобщо...
Пиринското не ме кефи.

Verminaard
10-28-2011, 12:23
Бе незнам за вас ама аз си взех цигари и Zagorka 1л и ми е кеф :D
you...BASTARD! :-x

Nithael
10-28-2011, 12:23
мани ги тея цигари.добре че, не съм палил от май месец :P

InnoraX
10-28-2011, 12:29
:-P :-P А следобед мисля да си взема и едно козче, да мърда.. че не съм пушил от 1 месец и нещо ми дойде музата :P

Verminaard
10-28-2011, 12:30
Ракс,спирам с тебе да контактувам.

InnoraX
10-28-2011, 12:31
Why? Meh just wanna get high :D

IlovEmyPuffYToY
10-28-2011, 12:31
Aма аз познавам една кифла дето слуша метъл и изобщо не е с мазна коса и не мирише - КИФЛА!!!! Аз пък слушам всякаква музика и нито имам мазна коса, нито мириша (къпя се всеки божи ден и използвам най-хубавите парфюми) абе май и аз съм кифла хД (ама само малко)...Така че недейте така... :( стила в повечето случаи няма нищо общо с музиката ...А да-И не съм депресирана !!!

InnoraX
10-28-2011, 12:32
Aма аз познавам една кифла дето слуша метъл и изобщо не е с мазна коса и не мирише - КИФЛА!!!! Аз пък слушам всякаква музика и нито имам мазна коса, нито мириша (къпя се всеки божи ден и използвам най-хубавите парфюми) абе май и аз съм кифла хД (ама само малко)...Така че недейте така... :( стила в повечето случаи няма нищо общо с музиката ...А да-И не съм депресирана !!! :razz: :lol:

Verminaard
10-28-2011, 12:32
Aма аз познавам една кифла дето слуша метъл и изобщо не е с мазна коса и не мирише - КИФЛА!!!! Аз пък слушам всякаква музика и нито имам мазна коса, нито мириша (къпя се всеки божи ден и използвам най-хубавите парфюми) абе май и аз съм кифла хД (ама само малко)...Така че недейте така... :( стила в повечето случаи няма нищо общо с музиката ...А да-И не съм депресирана !!!

http://prikachi.com/images/783/3974783x.jpg