PDA

View Full Version : Грозни ама със самочувствие... де*ба и...



NEWS
10-28-2011, 09:53
Познавам едни момичета, които винаги мълчат и се срамуват. Представете си грозно момиче, което никога не мирише нито на парфюм, нито слага гланц или спирала или си прави косата хубава, абе просто леш от всякъде...
На пръв поглед са грозни и срамежливи и смотани, но като пообщуваш малко с тях и започват да ти се надуват и да се отварят, грозна работа, пък да бяха хубави да им утиваше, ами не..

Е, такива мноо ме дразнат, б*си...

machoka
10-28-2011, 09:54
извинявай, Леонардо :D

Mi6inka
10-28-2011, 09:54
Защо избиваш комплекси във форум?

NightGuardian
10-28-2011, 09:55
да виждал и съм и дебели такива...

FeelMyPain
10-28-2011, 09:57
кажи ми що за човек си
след като си грозен, а се чувстваш секси




добре, че е криско, да ги наказва от време на време :D

Oldschool
10-28-2011, 09:57
те дебелите са най-злобни май...

NEWS
10-28-2011, 09:58
Не избивам комплекси, просто въпросната ми се качи на главата въпреки добротата и видях колко струва...
Плюс това, като видят красиво момчие започват да я плюят, защото те не изглеждат като нея...
аз няма за какво да и завиждам, ако имаше по - голяма патка от моята може би....

Spoke
10-28-2011, 09:59
ако имаше по - голяма патка от моята може би....
8-)

InnoraX
10-28-2011, 10:01
Познавам едни момичета, които винаги мълчат и се срамуват. Представете си грозно момиче, което никога не мирише нито на парфюм, нито слага гланц или спирала или си прави косата хубава, абе просто леш от всякъде...
На пръв поглед са грозни и срамежливи и смотани, но като пообщуваш малко с тях и започват да ти се надуват и да се отварят, грозна работа, пък да бяха хубави да им утиваше, ами не..

Е, такива мноо ме дразнат, б*си...
И мен ме дразнят деца, които се мислят за много интересни и готини а всъщност са бездарни.
На бас, че тези момичета са 2 пъти по-добре развити интелектуално от теб. А от този твой пост разбирам че си на 12-13 макс.

xxxbrokenhearthxxx
10-28-2011, 10:25
В днешно време точно тези прогресират.

KumchoValcho
10-28-2011, 11:05
Това, че някой е грозен според теб защо трябва непременно да му се отнема правото да има самочувствие и да се обича?
Поработи върху твоето самочувствие по-скоро

InnoraX
10-28-2011, 11:07
Това, че някой е грозен според теб защо трябва непременно да му се отнема правото да има самочувствие и да се обича?
Поработи върху твоето самочувствие по-скоро
+1 :)

NightGuardian
10-28-2011, 11:08
Това, че някой е грозен според теб защо трябва непременно да му се отнема правото да има самочувствие и да се обича?
Поработи върху твоето самочувствие по-скоро

едно е да го имаш за себе си , друго е да претендираш с него. Не може някоя на човек да не прилича , а да се присмива на някои от скромните , но толкова красиви момичета. :)

HotLife
10-28-2011, 11:38
Е хубаво е, че имат самочувствие... и без тва само то им остава. :-o

KumchoValcho
10-28-2011, 12:39
Това, че някой е грозен според теб защо трябва непременно да му се отнема правото да има самочувствие и да се обича?
Поработи върху твоето самочувствие по-скоро

едно е да го имаш за себе си , друго е да претендираш с него. Не може някоя на човек да не прилича , а да се присмива на някои от скромните , но толкова красиви момичета. :)Проблема е, че имате изкривена представа за самочувствието
Ако се държиш надуто и арогантно това далеч не значи, че имаш самочувствие. имаш комплекси, които ги прикриваш с комплексарско надуто поведение.
Да имаш самочувствие значи да не се засягаш от всяка дума, да вярваш, че ще се справиш със задачите си, да се харесваш без да се сравняваш с другите, да си отзивчив и да не се подценяваш и да си просиш внимание от хората, и все хубави работи. Истинското самочувствие не може да е 'прекалено много' както вие все се изказвате ,защото истинското самочувствие колкото повече е, толкова е по-добре за човека и за хората около него.

DogShit
10-28-2011, 13:08
Ми браво

ShtrudeL
10-28-2011, 13:10
Аз пък се радвам, че познавам момиче, което има вид на надута кифличка, а всъщност е точна, искрена и земничка. : )