PDA

View Full Version : Sometimes I just wonder about i and can't figure it out...



NewMessage
10-28-2011, 09:05
Студент съм, Немска Филология, някъде даже май бях писал. Имам една много красива колежка. Отличава се от другите с това, че е самостоятелна, идва на лекции и не очаква от никого нищо. Не говори глупости, изразява се добре и е много интелигентна, освен това има много добри качества и дарби. Рядко виждам хем красиво, хем умно момиче и смея да твърдя, че съм леко влюбен в нея.
Но проблема е, че повечето колеги, да не кажа 90% от тях са простаци, лигавят се, обсъждат я, момичетата я плюят, а момчетата мълчат, в началото и се натискаха, но като видяха, че не им обръща внимание се отказаха и сега странят. Понякога ми става малко жал как само я гледат отстрани, стои сама и сама, дори мен не иска да допусне до себе си, явно мисли, че съм като другите...

Как да я накарам да се отпусне, да повярва, че съм добър?

DaughterOftheDevil
10-28-2011, 09:07
не знам

gabsit000
10-28-2011, 09:08
ти си знаеш добрите черти,покажи ги наяве

Nevazmutima
10-28-2011, 09:11
пффф нормално е , красивите и интелигентните мацки винаги са сами щото всички други им завиждат такива са жените, пич просто обшувай с нея и и покажи че си и приятел и ще те допусне

InnoraX
10-28-2011, 09:48
Студент съм, Немска Филология, някъде даже май бях писал. Имам една много красива колежка. Отличава се от другите с това, че е самостоятелна, идва на лекции и не очаква от никого нищо. Не говори глупости, изразява се добре и е много интелигентна, освен това има много добри качества и дарби. Рядко виждам хем красиво, хем умно момиче и смея да твърдя, че съм леко влюбен в нея.
Но проблема е, че повечето колеги, да не кажа 90% от тях са простаци, лигавят се, обсъждат я, момичетата я плюят, а момчетата мълчат, в началото и се натискаха, но като видяха, че не им обръща внимание се отказаха и сега странят. Понякога ми става малко жал как само я гледат отстрани, стои сама и сама, дори мен не иска да допусне до себе си, явно мисли, че съм като другите...

Как да я накарам да се отпусне, да повярва, че съм добър?
Най-малкото, застъпвай се за нея и направи така, че да не се чувства сама, че има подкрепата ти.

CupcakeAndCoffee
10-28-2011, 09:59
не знам Това със сигурност му помогна :?