PDA

View Full Version : My Happy Day vol.1



KumchoValcho
10-28-2011, 11:53
всеки ден ще си разказвам подробно за живота. пробуем?

Сутринта алармата ми звъня в 6:20 и я угасих и продължих да спя. После С. ми звънна да ме пита дали ще ходиме на кафе за първи час и се разбрахме да се чакаме. Имах злобна ерекция и отидох да пикая и да си мия зъбите и превъзходното си лице. После се облякох, надупчих си музика на мп3 и потеглих за училище. С. ест. закъсня и го чаках и мръзнех и накрая се срещнахме, отидохме на кафе и звъннах на Ц. да дойде. Беше яко тъпо и реших да не влизам цял ден. Към 10-11 си тръгнахме с Ц. и аз отидох чаак на парка самичък след тва и размишлявах за разни проблеми и по-скоро разрешавах ги, малко по малко. После минах през ЦБА и си взех бисквити Белвита с шоколад мм доволен съм, после се прибрах в нас и ядох вкусни неща и влезнах да се къпя ама точно като се намокрих и спря водата омг и ми стана студено и отидох да си пусна климатика ама той се развали и после телефона на баба издаваше странен звук и се притесних, сега планирам да седна да работя с вътрешното си дете и да разреша емоционални конфликти, които ме преследват от дълбоко детство ок бб лол

Verminaard
10-28-2011, 11:53
http://prikachi.com/images/985/3974985z.jpg

joronir
10-28-2011, 12:00
http://prikachi.com/images/10/3975010A.jpg

RacerX
10-28-2011, 12:03
Имах злобна ерекция и отидох да пикая

хак

ShtrudeL
10-28-2011, 12:03
Искам и аз, искам и аз! :smt003

Станах с големи мъки в 06:00, оправях се до 8 и нещо, отидох в болницата, след практика слязохме на центъра, видях някакво страшно емо облечено и нацапано за Хелоуин, после при него дойдоха още страшни и нацапани емота, видях че в градската има нови мраморни шахматни маси, ааадски хубави и лъскави <3, имаше някви смешници от БСП (мисля, че... не ги разбирам...), които пускаха музика и се чуваше на целия център, ама няква мелодична, ного хубава... после се прибрах, щото няма с кой да се разкарвам, а навън времето е перфектно. Мх..
<3