PDA

View Full Version : Да умреш от любов? Как ви звучи?



aleks07
10-28-2011, 14:16
Ще се опитам да съм максимално кратка.Аз и той сме в едн клас.. и когато съм около него изпитвам страшно привличане..виждам го как ме гледа, начина, по който ми говори.Мислех, че между нас има нещо..да ама не явно много съм се объркала??! Не мога да си го обясна, хубаво някой ще каже,ч е може да не ме е гледал, а да е гледал на някъде по посока на мен..добре веднъж да е така, втори път пак...но в продължение на 20 дена не мисля :Х ..нО АЗ СЪМ СИ ВИНОВНА..КАК МОЖАХ ДА СЪМ ТОЛКОВА ГЛУПАВА?? пРОСТО ЗАЩОТО СЪМ ЕМОЦИОНАЛНА, ЧУВСТВИТЕЛНА И ВСИЧКО от този род и винаги когато си говорим си глътвам езика и сърцето подксача, сякаш ще изкочи, заради това накарах друг човек да свърши работата (да му каже какво чувствам) ..ех проста съм си :х Надрбих си попарата и сега ще си я сърбам..та свършиха ми "мръсната работа" и той каза, че не изпитва нищо към мне..ама подяволите бях сигурна...той говореше така с мен всякаш....и когато разбрах отговорът му.. сърцето ми зауптя и хоп ..вдигнах кръвното..и после по лекари..буквално на косъм от инфаркт...ей хора не мога да проумея какво се случва...правете си смаи заключение колко го харесвам... незнам какво да правя

xoxi
10-28-2011, 15:10
Това е истински филм вече.

aleks07
10-28-2011, 15:17
Ами така звучи, но повярвай, вчера го прежиях адски трудно!

xoxi
10-28-2011, 15:42
Не съм казала, че не ти вярвам.
И аз съм преживявала любовни мъки. Много.
След време ще видиш, че това сега не е болка за умиране.
Просто си прекалено наивна и това ти е изиграло шега.

SisiStrange
10-28-2011, 16:36
Я се успокой. Няма какво да се вайкаш и да "умираш от любов" на тия години. Колко още любови ще има. :-o Много насериозно взимаш нещата.
Я си направи един хубав топъл чай и си пусни "Двама мъже и половина". До няколко дена ще ти е минало.

NambyPamby
10-28-2011, 16:50
тъпо и захаросано ми звучи.



Я си направи един хубав топъл чай с ром и си пусни "Двама мъже и половина". До няколко дена ще ти е минало.

nepowtorima
10-28-2011, 17:40
На колко си?
.. и какво пък толкова се е случило. Несподелена любов.. е всеки го е преживявал. Ако всеки се съсипваше по този начин какво щеше да стане.
Ето за това съм решила никога да не се влюбвам в момче от моя клас./не, че мога да си заповядам, но искам да е така/..
Спокойно ще ти мине. Ще ти е гадно .. определено време и после ще ти мине.
Хайде горе главата.. я недей така!

Sh@d0w
10-28-2011, 17:52
Твърде много преиграваш.

bloodyred
10-28-2011, 17:54
Като не те харесва, да не ти пука.. продължаваш тва е! Живей с мисълта, че може би утре, защо не и днес, ще срещнеш човек, в който ще се влюбиш отново.. то и така ще стане, дали ще е днес, утре, или след един месец, ще го срещнеш човека .. точния.. !!!!

Luidgie
10-28-2011, 18:49
Твърде много преиграваш. Ама яко преиграва!

leadyflame
10-28-2011, 18:50
Звучи ми филмарско.

eminemfenka
10-28-2011, 19:11
Да умреш от любов звучи наивно.
Споко, и на мен ми се е случвало да очаквам нещо..то пък НИЩО. :?

ZooB
10-28-2011, 19:55
СЕКС :grin:

LeprikonA
10-28-2011, 19:58
Звучи ми филмарско.
съглсна съм. а, btw leadyflame - мнооооого хубав аватар :)

leadyflame
10-28-2011, 20:00
оххх .... да, определено и аз си го харесвам (обичам) :oops:

Rebirthing
10-28-2011, 22:35
Какъв инфаркт бе момиче ?! Това е на нервна почва...
Пфу, инфаркти, сигурно нямаш и 13 години :-o !

WhereIsMyMind
10-28-2011, 22:45
любовта убива..

againstyou
10-29-2011, 12:32
Как ми се струва ли ? Невъзможно.

adidaskataWE
10-29-2011, 20:38
Бях в абсолютно същата ситуация,харесвах го адски много,като ми казаха,че той няма чуства към мен шсеки божи ден от този момент аз ревях,напивах се,пропуших,рязах се и какво ли не .. това продължи 3 години (до преди 4-5 месеца),след което осъзнах,че той е най-нещастния човек когото познавам(вярно,че имахме интимни взаимоотношения по едно време) и всичко свърши с говорене зад гърбовете ни от двама ни,обиждане и премахване от всякакви чатове от моя страна.Просто наистина видях какво ужасно копеле е.(опитах се да беда максимално кратка).Та с моята случка искам да ти покажа,че ще го харесваш,може да ти остане и тръпка за много дълго време (както онзи боклук за мене,въпреки че не го показвам,защото не заслужава заради това колко много ме унижи),но някой ден той ще си извади сам кирливите ризи,ще започне да те злепоставя,ще се възползва от ситуацията,че ти си умираш за него и ще опитва да извлича максималното от теб ( както искаш го разбирай) .. просто не си струва миличка .. прави се все едно нищо не е станало,не прави нищо по въпроса .. дано да го преживееш по-бързо :-)