PDA

View Full Version : Тема за machoka вол. 385234507245



ShtrudeL
10-28-2011, 13:19
Невероятната трапчинка, слънчогледовото букетче, харизматичното ми магично момченцеее, по което всички изплезвате езици, защото си има защо,
Слънчицетоооооо {}

Тази тема е 'тема усмивка вол. 11', защото батко ни Васко, милото и невероятно същество е една голяма усмивка и никой не му е правил мили теми (ако е имало са мазни), а само му пишете за рангове, банове и какички.

Ако видя лош коментар, ще ви се разсърдя ного, колкото и да ви гушкам. <3

:smt003

Wax
10-28-2011, 13:20
Повдигам въпроса - Тои ли е най-коментирания евър 8-)

Joc
10-28-2011, 13:20
мен не ме гушкаш, значи мога да направя един сипангелес?

D3NG3rZ0N3
10-28-2011, 13:29
'Заспааал Мачока зииимен сън..' :lol: :lol:

Oldschool
10-28-2011, 13:30
Реално погледнато това си е подмазване за задържане на ранг/привилегии.

ShtrudeL
10-28-2011, 13:33
Ще си позволя да съм реално погледната.
Реално погледнато това е начин да си изсипя това, което ми е в душичката. ^_^

Реално погледнато вие не може да погледнете реално зад machoka, защото са ви пълни с теменужки главичките. И искам да има тема тоочно от мен пък, защото знам и вярвам, че е слънчице невероятно.

^_

Oldschool
10-28-2011, 13:39
Не харесвам теменужки, сорЕ.

Всъщност едно време май харесвах теменужки и по-специално Теменужка. Ех, какво младо и красиво момиче беше. Много арна мома, много!
Ама не ни било писано да сме заедно, макар и да се обичахме. Влезнах в казармата и тя всяка седмица на посещение и ми носи баница, суджук малко. И цяла седмица трамбовам плаца в Плевен с топли мисли за Теменужка, баницата и как след клетвата ще ме изпратят в поделението в Долна Диканя и ще съм близко до моята Теменужка. Но...

не ме изпратиха в Долна Диканя, а в Ресилово. Теменужка беше далеч и не можеше да идва всяка седмица, започна веднъж на две седмици, после веднъж в месеца, а после свако ми писа, че се омъжила за на бай Генади малкия син, че нещо била станала белята и трябвало да бързат.
Та, така се случи, че аз след Ресилово пък дойдох у Софята, забравих за Теменужка, ама като се разхождат по пазара и някоя баба като каже "Сине, вземи си теменужки за 2 лева", аз им викам "Съжалявам, бабе, ама теменужките не ме искат"...

:(

pe6oskeiborda
10-28-2011, 13:40
лмао лмаоо

ShtrudeL
10-28-2011, 13:41
Та, така се случи, че аз след Ресилово пък дойдох у Софята, забравих за Теменужка, ама като се разхождат по пазара и някоя баба като каже "Сине, вземи си теменужки за 2 лева", аз им викам "Съжалявам, бабе, ама теменужките не ме искат"...

:(

:(

D3NG3rZ0N3
10-28-2011, 13:47
Не харесвам теменужки, сорЕ.

Всъщност едно време май харесвах теменужки и по-специално Теменужка. Ех, какво младо и красиво момиче беше. Много арна мома, много!
Ама не ни било писано да сме заедно, макар и да се обичахме. Влезнах в казармата и тя всяка седмица на посещение и ми носи баница, суджук малко. И цяла седмица трамбовам плаца в Плевен с топли мисли за Теменужка, баницата и как след клетвата ще ме изпратят в поделението в Долна Диканя и ще съм близко до моята Теменужка. Но...

не ме изпратиха в Долна Диканя, а в Ресилово. Теменужка беше далеч и не можеше да идва всяка седмица, започна веднъж на две седмици, после веднъж в месеца, а после свако ми писа, че се омъжила за на бай Генади малкия син, че нещо била станала белята и трябвало да бързат.
Та, така се случи, че аз след Ресилово пък дойдох у Софята, забравих за Теменужка, ама като се разхождат по пазара и някоя баба като каже "Сине, вземи си теменужки за 2 лева", аз им викам "Съжалявам, бабе, ама теменужките не ме искат"...

:(

Чакай, чакай, бил си в казарма, което значи, че си поне на 24-25, а заплашваше с баща си, бивш генерал от ДС, заради обиди на ЛС?! :(

Oldschool
10-28-2011, 13:48
Internet - it's serious business, okay?

Oldschool
10-28-2011, 13:49
Ох, тези спомени толкова ме нараниха.
ЗАЩО? Защо трябваше да казваш теменужки?

D3NG3rZ0N3
10-28-2011, 13:49
АХАХАХАХАХАХ

Oldschool
10-29-2011, 10:12
Дали е схванал?

FuckedUp
10-29-2011, 10:17
лмао лмаоо
я