PDA

View Full Version : Той, той и пак той…



ifkata001
10-28-2011, 14:19
Здравейте, харесвам едно момче от моя клас, познаваме се от 6 години и когато съм до него просто изтръпвам, знаете как е. Та така аз не съм му признала нищо от всичко което изпитвам към него, и не мога да му призная, просто имам чувството, че ще ми се присмее и няма да ме погледне повече… Няколко пъти съм се опитвала да му призная, но не мога и не мога. Не разбирам също така дали ме харесва :/. Говорим си заедно, чатим си по скайп и фейсбук, даже по някой път говорим и за перверзни неща, споделяме си всичко. Не знам как точно да го обясня… Нали, сещате се просто няма как да не сте го изпитвали. Всеки път когато имаме възможност излизаме, но никога не сме излизали само двамата, защото той има приятел и го мъкне навсякъде с него. Говорил е с мен дори против приятеля си, споделя ми всичко, но мисля че това за него е просто приятелство или аз греша?! По някой път дори не ми и говори, което ме кара още повече да се съмнявам. Даже се чудя дали не говори и зад гърба ми глупости против мен :/. Та както казах всичко си споделяме, говорим си, даже през часовете си говорим измишльотини, а това, че не можем да се поразходим някъде ДВАМАТА най-много ме дразни. Като събере неговата дружинка… Идва ми да им бия шута на всички.
Повечето момичета от класа ми говорят против ме и съм сигурна, че той им слуша кирливите истории ;xx. То направо сапунка, всички говорят против мен, не мога да му призная и черешката на тортата е, че не знам дали това неговото е приятелство или нещо повече.

Знам, че ви е писнало от такива теми, затова ще помоля хейтърите да не пишат по темата, а някой който може да каже нещо, дори и думичка :#.

crowberry
10-28-2011, 14:47
Не знам, честно. Май е по-добре да му кажеш. Но си вади изводите какъв е, щом говори зад гърба на най-добрия си приятел. Поне по реакцията му ще разбереш, що за стока е..

sashko705
10-28-2011, 15:58
Пфф едно време и аз имах такава приятелка (е още си я има ама вече не ми е приятелка) и се оказа пълна кучка и сега само ме хули зад гърба...

WhereIsMyMind
10-28-2011, 16:15
много е гадно така да не знаеш какво е в главата на другия

nepowtorima
10-28-2011, 16:44
Той, той и пак той ми звучи като раздела Фън, фън и пак фън.. т.е. същото :д
Та по темата: ..
Няма как да разбереш какво мисли за теб докато не му го кажеш.
Има ли смисъл повече да казвам?

И все пак - замисли се дали си струва даже да си приятелка с такова момче. Ти щом не виждаш що за стока е, какво можем да ти кажем ние?
Преживяваш го и продължаваш. Това е моя съвет.

ifkata001
10-28-2011, 19:25
Той, той и пак той ми звучи като раздела Фън, фън и пак фън.. т.е. същото :д
Та по темата: ..
Няма как да разбереш какво мисли за теб докато не му го кажеш.
Има ли смисъл повече да казвам?

И все пак - замисли се дали си струва даже да си приятелка с такова момче. Ти щом не виждаш що за стока е, какво можем да ти кажем ние?
Преживяваш го и продължаваш. Това е моя съвет.

Аз го знам що за стока е, свястно момче е, бе щом го харесвам значи го познавам и има за какво :oops:. Но все пак не съм сигурна за казаното, че говори зад гърба ми… Не знам, но за мен си струва да съм приятелка с него.


Пфф едно време и аз имах такава приятелка (е още си я има ама вече не ми е приятелка) и се оказа пълна кучка и сега само ме хули зад гърба...

Много се съмнявам той да е такъв човек. Опознала съм го, но все пак не мога да го следя цял ден какво прави и дали говори зад гърба ми.


Та за мен достатъчно се изказахте по темата, благодаря Ви, ще опитам в близките 2 години да му кажа една дума, намек или каквото и да е 8-). Можете да слагате ключа :).

fenkaaa
10-29-2011, 19:00
Оф вие с вашите училищни любови и връзки напълнихте форума.. :-o

Anichkaxxwee
10-29-2011, 21:17
Няма как да разбереш какво мисли за теб докато не му го кажеш.
Има ли смисъл повече да казвам?

И все пак - замисли се дали си струва даже да си приятелка с такова момче. Ти щом не виждаш що за стока е, какво можем да ти кажем ние?
Преживяваш го и продължаваш. Това е моя съвет.

+1

Runaway11
10-30-2011, 14:50
Боже като ти прочетох историята помислих, че я е написала една моя приятелка...

Та отговора е НЕ! Този човек е пълно копие на един мой бивш съученик. Беше готиното момче в класа..тралалала...детски истории хД Тааа..моята тогавашна най-добра приятелка се влюби в него и почнаха да си пиша по фб-то и скайпа..абе направо се вманиячи в него. Накрая когато му признала той нищо не й казал..поне това знам де хДД

Ве тая. Той обаче й говореше зад гърба, държеше се гадно и на всичкото отгоре накрая й каза, че й е писал само защото я съжалявал..не знам при теб може да е различно, но хората, които говорят зад гърбовете на приятелите си не са стока!

iBiteHard
11-14-2011, 21:22
Не съм чела коментарите , но се съмнявам момчето да не е забелязало , че имаш интерес към него . И щом сте най-добри приятели значи 90 на 100 да има нещо към теб и да чака ти да изплюеш камъчето . Почни с намеци > бъзици > и действай . Не чакай - ще съжаляваш . Личен опит . :)

sToyAncHo
11-14-2011, 21:26
Кажи на най-добрия му приятел да го пита дали те харесва и ако каже да..

*Хепи енд* :D

anonymous708973
11-15-2011, 06:11
Не звучи като човек, който си заслужава вниманието.

Първият ми приятел беше точно от класа. Още в 6ти клас беше супер свестен и в началото, когато казах, че го харесвам, нищо не каза и колкото и да го питаха останалите какво става, им отговаряше, че не е тяхна работа. Страшно мил жест от негова страна.

Прецени си. Не звучи никак сериозен.

SisiStrange
11-15-2011, 06:36
Оф, няма смисъл да си харесваш някакви мъже, които са клюкари/интриганти и тн. Това не е мъжко държание.

Oldschool
11-15-2011, 06:55
Страхът от отказ е пагубен. Пробвай и го виж що за стока е, дори и да те отреже - живота продължава.
Но май всички гледате прекалено много американски филми и се вживявате в тях.

blaaablaaablaaa
11-15-2011, 07:10
Има няколко възможности:
1. Просто си траеш и ако си имала някакъв шанс го изпускаш.
2. Казваш му направо за чувствата си и очакваш реакцията му.
3. Намекваш му какво изпитваш към него (бавно и постепено) и очакваш как ще реагира.