PDA

View Full Version : Всички ме мразят!!



dunitifi
10-28-2011, 14:45
Всички ме мразят!Имам само 2 приятелки!С едната се скарах току що!А тя ме нарече кучка!7-ми клас съм..Преместих се преди година в ново училище заради бившия си клас....Сега ми остана само 1 приятелка...Но живее в друг град!Искам да се махна ! Омръзна ми!Всички ме мразят!Тази ,с която се скарах ( бившата ми приятелка ) съм сигурна,че няма да ми проговори!А тя е майтапчийка!Знам я!Ще започне да ме излага пред училището!Не мога да издържа още година! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: .. Не мога да се обърна към майка си!Все пак съм 7-ми клас! Но просто съм много срамежлива!Страх ме е да посегна!Какво да правя..

xoxi
10-28-2011, 14:54
Открий къде ти е проблема.

Cybershot
10-28-2011, 15:00
Ооо, направо ме просълзи.
Мрази ги и ти!

denkagb
10-28-2011, 15:01
проблема ти е,че си срамежлива, а не бива..завързвай нови приятелства при всяка дадена ти възможност-не чакай приятелите сами да идват-трябва да бъдеш по контактна, все ще намериш някой с който да споделяш общи интереси,с който времето да минава бързо и т.н.
и също така не бива да позволяваш мнението на другите да ти влияе

dunitifi
10-28-2011, 15:02
И какво ще стане като ги мразя !? Няма нищо да се промени!!Аз съм слаба утре ако ми лепнат един и ще литна нанякъде! Мразя живота си! Какво да правя :cry:

ZeroPoinT
10-28-2011, 15:05
Съвземи се, намери си сексбомб за гадже и им се мяркай под носовете.

sapphire5
10-28-2011, 15:31
Промени си характера.

lubovvv
10-28-2011, 16:55
И аз бях минала през нещо подобно на твоето като бях на тази възраст, но всичко идва и си отива, ще мине време и ще се променят нещата

HolyShit
10-28-2011, 17:25
Аз те обичам.
Проблема ти е разрешен.
Topic locked ?

thegreenzombie
10-28-2011, 17:27
аз пък не те мразя..... :) но си е доста дразнещо, че хленчиш за простотии :?

npp
10-28-2011, 17:41
при такова положение поне временно забрави за училището/съучениците т.е. не мисли за тях, по-добре се занимавай с нещо наистина полезно, не бива да се оставяш каквото и да било да те безпокои, просто се освобождавай съвсем директно от безпокойствата/срамовете/притесненията без да се оставяш на някой или нещо да те подтиска/завладява/поробва, старай се винаги да мислиш и говориш правилно т.е. в случай че досега ти се е случвало притеснение(-я) да смущава мисловната и/или речевата ти дейност, ако ти е възможно усъвършенствай външния си вид така че другите да го харесват в случай че са те хокали заради него (като, примерно, гледаш фешън тв и тям подобните и се учиш от там) - най-напред можеш да опиташ с вяра и молитва към истинският Бог Отец и(в името на Неговият Син) истинският Господ Исус Христос, просто Ги призовавай за помощ докато Те не ти разрешат проблема(-тие) напълно

CoNviCt
10-28-2011, 17:54
Горният коментар ме разби! :lol:
Eто ти тайна,която съм научил с времето: хората не харесват тези,които ги търсят.Не харесват тези,чието приятелство се постига лесно,не харесват хората,които си казват всичко.Не харесват и особено се подиграват на хората,които имат някакъв проблем или нещо,което да ги прави по-различни.Масата смачква тези хора,масата има нужда от това.Моят съвет е: остани си същата,запази добрината си,но като начало бъди по-потайна.Не разкривай никому плановете си или живота си напълно.Накарай ги да те търсят,защото не са виждали нещо като теб.Гледай да не ти пука за мнението на другите и се захвани с нещо,което ти харесва.Например спорт.Спортът изгражда характера.

gma97
10-29-2011, 21:25
Ами, опитай се да намериш къде е проблема. Ако си ги обидила с нещо, ако си ги наранила по някакъв начин или нещо др. няма как да не ти се сърдят (или мразят). Отиди, говори с тях, извини им се и всичко ще се нареди! А ако те мразят ей така без причина, то това не е мразене, а просто ти си мислиш така (все едно аз да отида при някой непознат и да кажа: "Ей, ти. Мразя те!" :lol: "). А ако не се оправят нещата, започни да търсиш други приятели, започни да спортуваш, промени се и т.н. . След по-малко от 1 месец, ще усетиш разликата! :)

xSunwell
10-30-2011, 07:13
Гледай сега, няма как да те мразят ако не си им направила нещо. Ти казваш, че си срамежлива, което ме навежда на мисълта, че именно нищо не си им направила. Следователно не те мразят, просто си тъпо самосъжаляващо се лапе и се възползват от това.

amk933
10-30-2011, 07:46
Честно казано, като потребител, вече ми писва от подобни теми...
Стига лигавщини.

К'во си мислиш? Че в живота ще имаш 300 най-добри "приятели" ли? Случват се подобни неща.

Просто научете значението на тая шибана дума приятелство и престанете да я използвате като не знаете как. Престанете да си въобразявате глупости - приятелството не се създава за няколко месеца или година. Създава се с годините, а понякога и те не са достатъчни.

Тая твоята "прятелка", която те е нарекла кучка очевидно ти е била приятелка по твоята дефиниция, но не и по моята.

candysweet
10-30-2011, 08:44
Всички ме мразят!Имам само 2 приятелки!С едната се скарах току що!А тя ме нарече кучка!7-ми клас съм..Преместих се преди година в ново училище заради бившия си клас....Сега ми остана само 1 приятелка...Но живее в друг град!Искам да се махна ! Омръзна ми!Всички ме мразят!Тази ,с която се скарах ( бившата ми приятелка ) съм сигурна,че няма да ми проговори!А тя е майтапчийка!Знам я!Ще започне да ме излага пред училището!Не мога да издържа още година! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: .. Не мога да се обърна към майка си!Все пак съм 7-ми клас! Но просто съм много срамежлива!Страх ме е да посегна!Какво да правя.. По-спокойно. Аз не те мразя.Аз МНОГО пъти съм се скарвала с приятелки от типа на тази твоя майтапчийка,но и да се опитват да ме излагат честно казано не ми пука особено.Не трябва толкова да се притесняваш какво е хорското мнение. Колкото повече ти пука,толкова повече си тровиш нервите.
А относно едната ти останала приятелка-какво от това,че живее в друг град? Аз имам приятелки,които живеят в други държави, но поддържаме връзка всеки ден по скайп.И напротив,МОЖЕШ да издържиш още една година.Нещата са такива,каквито ги възприемаш.

Anichkaxxwee
10-30-2011, 08:55
И какво като имаш само 1 приятелка, поне ти е истинска (доколкото разбрах), а не 100 предателки ..

Щом нямаш много приятели, значи си срамежлива .. Недей да бъдеш такава :) . Бъди по-отворена и завързвай нови притеялства когато ти се отдаде възможност .. :)

cigarettekisses
10-30-2011, 09:38
Една година не е много.Виж къде е проблема и ако трябва се промени.
И тази година ще мине,спокойно...Просто гледай да не се случи същото и с новия клас,понеже проблема може и в теб да е.