PDA

View Full Version : Кой интернет доставчик да ползвам?



Claymore
10-28-2011, 17:49
Супер бавен ми е интернета...На рутер съм с два компютъра и преди не ми беше така когато интернета беше на стария собственик. Вие какъв ползвате и доволни ли сте? Сега съм на булсат и съм адски разочарована, на какво да се прехвърля?

needle
10-28-2011, 18:00
В момента най-стабилни са спектър нет и нет 1, но кварталните интернет оператри ги имам за по-добри, защото собственика винаги е на 5 мин от повредата, малко са маймуните които се качват на кабела, проблем е само с външния трафик, тъй като доста често е бавен, а и няма обвързващи договори.

Claymore
10-28-2011, 19:57
yjh;ssh

EinGutesKind
10-28-2011, 19:57
Аз съм на близу и съм много доволен :grin:

fear4o
10-28-2011, 19:58
Иска бърз интернет на булсатком.. :razz:
Аз съм с квартален интернет, но наскоро Виваком го купиха и лееко се прееба

nepowtorima
10-28-2011, 19:59
Аз съм на близу и съм много доволен :grin:

и аз съм на Близоо ..
обаче .. един ден имам нет .. супер.. друг ден е мега бавен и постоянно спира.. иначе ако си с комп, а не лаптоп е хубав нета на близоо ама с рутер е бъгната история

EinGutesKind
10-28-2011, 20:01
Аз съм на близу и съм много доволен :grin:

и аз съм на Близоо ..
обаче .. един ден имам нет .. супер.. друг ден е мега бавен и постоянно спира.. иначе ако си с комп, а не лаптоп е хубав нета на близоо ама с рутер е бъгната историяаз съм с рутер и лаптоп и нямам никакви проблеми :-D

ThEKiNgG
10-28-2011, 20:02
Спектър нет най стабилни са 8-)

Claymore
10-28-2011, 20:02
Иска бърз интернет на булсатком.. :razz:


Преди бях на квартален, обаче тия от булсата го купиха и дойдоха с някви супер офертички - всеки би се вързал. Останах с него и се преебах, обаче тия техните оферти ме приковаха за тях с още 3-4 месеца напред.

zarzamora
10-29-2011, 12:38
Аз съм на близу и съм много доволен :grin:

и аз съм на Близоо ..
обаче .. един ден имам нет .. супер.. друг ден е мега бавен и постоянно спира.. иначе ако си с комп, а не лаптоп е хубав нета на близоо ама с рутер е бъгната историяаз съм с рутер и лаптоп и нямам никакви проблеми :-D
Колко плащаш?

EinGutesKind
10-29-2011, 16:42
20 лева на месец и имам 2500 кб/с ъп и даун

MaLyKoLiU
10-29-2011, 18:02
Спектър нет... 8)
П.П. needle това с 5 мин. от повредата са глупости...
Преди като бях на квартален доставчик нета спираше при най-лекия дъжд и т.н. ако спре вечерта, нямаше нет до следващия ден на обяд, понеже работното им време почва от обяд... :lol: спят до късно хората...
Докато сега от както съм на Спектрум нет... (2 години) нета е спирал 2 пъти поради профилактика и веднъж поради повреда за 2-3 часа... и то не по трасето, а централно... :) Все пак съм на PON 8)