PDA

View Full Version : Бригада. Избор между САЩ или Англия



lovetoyou
10-28-2011, 18:19
Здравейте. Аз съм студент и сега обмислям за първи път да ходя на бригада. Изборът е или САЩ или Англия (бране на ягоди и др.). Знам, че в Англия е здраво бачкането и условията не са много добри, но се обръщам към тези от вас които могат да ми помогнат с избора. За мен не е от значение къде ще работя, а това къде най-много бих могъл да си избия парите и да си спечеля малко повече за мен, за да мога да покривам личните си нужди и да се издържам сам. Тоест накратко къде бих спечелил повече?
Благодаря предварително на всички отзовали се по темата :)

mey_si
10-28-2011, 18:24
Аз особенно значимо мнение не мога да дам ,по простата причина ,че съм пристрастна..За Америка съм ! :)

bloodymirror
10-28-2011, 18:34
При всяко положение Америка..но знай,че отидеш ли на бригада там,се скъсваш от работа и свободното време е минимално,но пък си заслужава!

HotLife
10-28-2011, 20:18
И аз съм за Америка.

lovetoyou
10-28-2011, 20:45
а не е ли трудно да се избият парите? аз проучих и питах колко ще струва и сумата която трябва да се даде е 3800 лева, кажи речи 4 хиляди като в това се включва да платя на агенцията, за засрахошки, за интервю за виза, самолетен билет и джобни. Докато си избия тези пари, а и то за квартира трябва да плащам отделно след като започна работа, за храна и то толкова неща стават, че се питам дали ще си избия парите и какво би останало за мен?