PDA

View Full Version : Стигнах до едно много важно заключение



EinGutesKind
10-28-2011, 19:41
Ако в миналото е имало повече забавления, и хората не са пишели по цял ден книги, които ние сега трябва да четем, живота щеше да е много по-лесен. Това е, не ми пука дали сте съгласни :-D

nepowtorima
10-28-2011, 19:42
оо съгласна съм! Прав си.
Но все пак аз обичам да чета и стари и нови автори
Ценя тяхното творчество

EinGutesKind
10-28-2011, 19:44
Ценя тяхния начин за убиване на време Едит :-D

nepowtorima
10-28-2011, 19:45
Е.. едва ли го правят, за да си губят времето, а не защото им идва отръки ..и им доставя удоволствие

Concussion
10-28-2011, 19:54
Глупости, преди мнооого, мноого време е имало забавления, каквито сега дори не можем да си представим, включващи музика, танци и разврат. Какво ще рече, че са писали по цял ден книги...

EinGutesKind
10-28-2011, 19:56
Глупости, преди мнооого, мноого време е имало много забавления, каквито сега дори не можем да си представим, включващи музика, танци и разврат. Какво ще рече, че са писали по цял ден книги...Да си написал 1000 романа, отделно сумати повести, разкази и глупости .......

Concussion
10-28-2011, 19:58
Глупости, преди мнооого, мноого време е имало много забавления, каквито сега дори не можем да си представим, включващи музика, танци и разврат. Какво ще рече, че са писали по цял ден книги...Да си написал 1000 романа, отделно сумати повести, разкази и глупости .......

Е имало е такива хора, на тях можем само да сме им благодарни за това богатство, което са оставили след себе си...

Claymore
10-28-2011, 19:59
Може ли на моменти да си толкова ограничен. Книгите са удоволствие, като не искаш - не ги чети.

EinGutesKind
10-28-2011, 19:59
Може ли на моменти да си толкова ограничен. Книгите са удоволствие, като не искаш - не ги чети. А да ти говори нещо "задължителна" литература :lol:

Concussion
10-28-2011, 20:02
Може ли на моменти да си толкова ограничен. Книгите са удоволствие, като не искаш - не ги чети. А да ти говори нещо "задължителна" литература :lol:

Трябва да си благодарен, имало е и има хора, които и да искат никой не ги оставя да четат.

EinGutesKind
10-28-2011, 20:06
За какво да съм благодарен, че сега имам изпити върху глупостите на някви асоциални дядовци от миналите векове :o да не назовавам имена, че още повече ще ме хване яд :o

Claymore
10-28-2011, 20:06
Може ли на моменти да си толкова ограничен. Книгите са удоволствие, като не искаш - не ги чети. А да ти говори нещо "задължителна" литература :lol:

Тая литература никога не съм я чела... :?

Concussion
10-28-2011, 20:07
За какво да съм благодарен, че сега имам изпити върху глупостите на някви асоциални дядовци от миналите векове :o да не назовавам имена, че още повече ще ме хване яд :o

:?

needle
10-28-2011, 20:31
Масите хора до преди 100 години са живяли в калта и рядко са можели да четат и пишат, затова се радвай, че не всички са творили. А и книгите като цяло се разглеждат като огледало на епохата, което характеризира от части жанр-а и стила, т.е. ако четеш дадено произведение което може да се разглежда в завършена епоха, то можеш да характеризираш и другите произведения от същата епоха.

zarzamora
10-29-2011, 12:36
Браво Кипинко. :-)

ledenakrasota
10-29-2011, 12:38
Животът преди е бил много по-труден. Благодари се, че не ги е мързяло да мислят. Иначе, днес нямаше да имаш такива екстри като тока. :?

ZeroPoinT
10-29-2011, 12:45
Съгласен с ледена краста.
Хубаво е, че са писали, защото иначе нямаше да има такива велики книги като 1984 на Ореул, Залезът на демокрацията и още много, които не ми се изброяват. Ако тези "асоциални дядковци" не са писали, надали днес щеше да има писменост и форуми. Нямаше да има и Интернет. Няма да имаше и увеселителни паркове. Не само, че нямаше да има училище, но нямаше да можеш да познаваш толкова много хора, което те прави автоматично АСОЦИАЛЕН.

Изводите са много, просто ме мързи да пиша. Вместо да седиш тук, седни си на гАза и земи научи нещо.

Успех на изпита.

EinGutesKind
10-29-2011, 16:45
Че то писменост е имало още по времето на Кирил и Методи ....

Concussion
10-29-2011, 20:47
Че то писменост е имало още по времето на Кирил и Методи ....

ОМГ :shock: Ти сериозно ли?!?!?!

DespicableMe
10-29-2011, 21:12
Мразя да чета,доспива ми се