PDA

View Full Version : Дами и господа



LovEsIckk
10-28-2011, 20:13
хората тази вечер празнуват и пият с повод и без повод - както моя приятел,примерно.
Обаче аз имам огромния повод да събера цялата тайфа девочки и да се напием. Утре вероятно ще имам нова кола.
Обаче нищо вече не е същото.Моите прекрасни другарки са вече или сериозно обвързани,или студентки по други градове,или на работа.. И да.
Да не говорим аз колко сериозна съм станала.Пък и заради медикаментите ,не мога да приемам алкохол.Не трябва и да пуша, но мамка му.. това не мога да го спра. Тааа..да се върна по темата. Сега съм супер стриктен човек и вече не правя разхайтени простотии.Смисъл много съм влюбена в моя човек и за пръв път в живота си имам нужда и искам да съм добра,честна и примерна с човека с който съм. Как да е..
Мисълта ми е ,че ако това ми се беше случило преди година,сигурно вече щях да съм бомбок в някоя кръчма , а след това щях да обиколя всичко що се нарича дискотека в този град и да се прибера със ботичките ми с 13 см ток в ръчичка , рошава коса и размазан грим,но уви..
Защо животът променя така хората? Бахти , защо вече не съм онзи човек който бях..Не че го искам, така ми е гот. Ама някак си..странно ми е.

EinGutesKind
10-28-2011, 20:15
С обикаляне по нощите и дупевеене не се става човек :-D

LovEsIckk
10-28-2011, 20:17
Да ама ми беше айляк.
Не се тревожех за нищо и за нищо не ми пукаше.Сега съм станала като пенсионерка.През деня кафенца с колежки и приятелки. Вечер я изляза с някоя по-свободна приятелка,я не..И тук таме да се видим с Мартин.
Не съм стъпвала в дискотека от лятото. 8-)

machoka
10-28-2011, 20:18
След една година ще говориш съвсем друго... тогава ще ти е писнало да си примерна госпожа, ще осъзнаеш че живота на 32 не е като на 22 и ще се впуснеш в глупави, неоправдани и детински постъпки. Но ще го направиш с кеф, защото така ти диктува сърцето, и защото си на 22, по дяволите. Има време да си на 32.
Сега ти е писнало от бурния живот, който си водила до момента. Но повярвай ми, ще минеш още поне 5 'драстични промерни в светогледа', преди да станеш щастливо женена с детенце в корема, когато ще си вече наистина улегнала госпожа.

Казвам ти това, защото и аз бях като теб, и мои приятелки покрай мен също )

ThEKiNgG
10-28-2011, 20:18
След една година ще говориш съвсем друго... тогава ще ти е писнало да си примерна госпожа, ще осъзнаеш че живота на 32 не е като на 22 и ще се впуснеш в глупави, неоправдани и детински постъпки. Но ще го направиш с кеф, защото така ти диктува сърцето, и защото си на 22, по дяволите. Има време да си на 32.
Сега ти е писнало от бурния живот, който си водила до момента. Но повярвай ми, ще минеш още поне 5 'драстични промерни в светогледа', преди да станеш щастливо женена с детенце в корема, когато ще си вече наистина улегнала госпожа.

Казвам ти това, защото и аз бях като теб, и мои приятелки покрай мен също ) Ми ти си карай астрата

machoka
10-28-2011, 20:19
??

EinGutesKind
10-28-2011, 20:20
Да ама ми беше айляк.
Не се тревожех за нищо и за нищо не ми пукаше.Сега съм станала като пенсионерка.През деня кафенца с колежки и приятелки. Вечер я изляза с някоя по-свободна приятелка,я не..И тук таме да се видим с Мартин.
Не съм стъпвала в дискотека от лятото. 8-)Аз от 1-2 години, ама не се оплаквам, там не ми харесва особено :-D друго е денем по слънчице да се разходиш, да обиколиш магазините, да хапнеш ...... :-D

NightGuardian
10-28-2011, 20:23
Бахти , защо вече не съм онзи човек който бях..Не че го искам, така ми е гот. Ама някак си..странно ми е.

И аз се питам същото. Да си матрак , вече не ме влече. :)

LovEsIckk
10-28-2011, 20:28
нз кво е матрак ама..
Моите родители никога не са ми забранявали да излизам. От 14 годишна почнах да ходя по нощни дискотеки / поради факта, че изглеждах по-голяма и имах познати тук там/,после почнаха кръчмите.Имах период в който всяка вечер висях някъде и си пийвах стабилно.После се прибирах и си пусках култовите теми тук.АХахах.. Е да ама не. Някои хора започват този живот на 18.. А мен от 'дете' ме пускаха.И аз като невидяло.Дай тук,дай там..дай от това,дай от онова. И сега изпитвам супер отвращението от всичко. Като вляза в дискотека чак ми се драйфа, не мога да издържа повече от час.. а преди съм стояла до зори.Като отида на кръчма ми е смешната цялата тая селения, а до преди година и аз бях част от нея. :д Вече имам някакъв коренно различен мироглед. Не виждам нещата с очите, с които виждах преди. Промених се и в отношението си с приятелите, както и промених отношението си в любовта.

LovEsIckk
10-28-2011, 20:33
А най-трудния въпрос преди ми беше "За какво мечтаеш?".Това по цели дни и нощи можех да го мисля, но не можех да реша.
До като сега е различно.Сега съм изпълнена с някакви си розови мечти,с някакви планове за които бленувам с цялото си сърце. Толкова ми е странно,че вече знам какво искам от този живот.. и толкова ми е кофти,че вече осъзнавам колко труд,воля и нерви ще ми струва да ги сбъдна.И то я се сбъднат,я не..

NightGuardian
10-28-2011, 20:35
нз кво е матрак ама..


Да си дъска пиян. :lol:

KumchoValcho
10-28-2011, 20:36
присра ми се докато четях темата, извинявам се

LovEsIckk
10-28-2011, 20:38
Ау.Явно с мислите си лекувам хроничен запек.
Колко яко.

LovEsIckk
10-28-2011, 21:00
Искам да си ъпна темата,защото това е сигурно първата и последната в която влагам ум и сърце.
:lol:

Мамка му, до сега си мислех,че е 10 часа,а то било вече 12. WTF..?