PDA

View Full Version : помогнете ми



nikol921
10-28-2011, 20:14
значи преди около седмица се запознах с едно момче в фейсбук писахме си и решихме да се видим на другия ден вечерта той свършва работа в 20:30 но ми каза че няма да може защото трябвало да ходи да взема майка си от работа защото нямало автобуси (в Атина живея и имаше стачки) казах му ок следващия ден пак същото на 3-тия ден той почиваше (не беше на работа) и отново се уговорихме да излезем отново ми звънна и ми каза че майка му искала да я води някъде за някакви документи да оправяла.на 4-тия ден му казах че не мога да изляза и вчера се разбрахме да отида до работата му като свършва и тогава най после излязохме и си прекарахме много хубаво после ме доведе до вкъщи и се прибра и си писахме днес пак да се видим и му казах че ще му се разсърдя ако пак каже че не може да дойде след работа но той отново каза че няма да може.Кажете ми това нормално ли е?

Sh@d0w
10-28-2011, 20:17
Не се занимавай с мамини синчета.

HotLife
10-28-2011, 20:20
А може и да има някакви други проблеми и просто да се оправдава с майка си. Поговори с него и се изяснете.

eminemfenka
10-29-2011, 06:46
"Колкото по-трудно е отварянето на един пакет, толкова по-малко започва да ти пука за съдържанието му."