PDA

View Full Version : Аргх



StringTheoryPracticist
10-28-2011, 21:12
Скучно ми е, имам неща да върша, правят ми се и други неща, които са за след като свърша задължителните.

Та, за задължителните ми трябва да знам как мога да използвам символа за "therefore" (който се използва в предмета логика, който уча в университета) - имам го в един .pdf, само че като го копирам не ми излиза нищо, не мога да го копирам и в Хром. Знаете ли някаква таблица с всичките възможни символи? Само тия с алт+нещосиотнъмпада не ми стигат.

А същевременно мисля да напиша четвърта част на Един ден в Кофата нещоси...

InnoraX
10-28-2011, 21:14
Скучно ми е, имам неща да върша, правят ми се и други неща, които са за след като свърша задължителните.

Та, за задължителните ми трябва да знам как мога да използвам символа за "therefore" (който се използва в предмета логика, който уча в университета) - имам го в един .pdf, само че като го копирам не ми излиза нищо, не мога да го копирам и в Хром. Знаете ли някаква таблица с всичките възможни символи? Само тия с алт+нещосиотнъмпада не ми стигат.

А същевременно мисля да напиша четвърта част на Един ден в Кофата нещоси...
.pdf, ако не се лъжа не може да се копира текст от там.

StringTheoryPracticist
10-28-2011, 21:16
Няма значение, важното е да намеря въпросните символи някак си.

xxxbrokenhearthxxx
10-28-2011, 21:32
Цъкни на старта, пиши в търсачката "таблица на знаците" и я поразгледай..може и да ги намериш ..

StringTheoryPracticist
10-28-2011, 21:36
Който ми реши проблема ще го включа в четвърта част, която пиша в момента.

RacerX
10-28-2011, 21:39

StringTheoryPracticist
10-28-2011, 21:39
О мерси brokenhearth, решението ти май проработи и ако ми послужи ще те включа в приказката.

horacio
10-28-2011, 22:00
да си видя аватара

StringTheoryPracticist
10-28-2011, 22:02
Тествах това и работи перфектно, свърши ми работата. Ще те включа в разказа, който пиша сега (може и да го постна утре, защото заспивам).

(сигурно ще го постна днес, защото като му се спи на човек се увеличава нивото на допамин, което намаля latent inhibition, което увеличава креативността)

JagAlskarDig
10-28-2011, 22:04
Тествах това и работи перфектно, свърши ми работата. Ще те включа в разказа, който пиша сега (може и да го постна утре, защото заспивам).

(сигурно ще го постна днес, защото като му се спи на човек се увеличава нивото на допамин, което намаля latent inhibition, което увеличава креативността)

И увеличава любопитството на околните. 8-)

xxxbrokenhearthxxx
10-28-2011, 22:05
Пак заповядай :D

StringTheoryPracticist
10-28-2011, 22:26
ок, толкова ми се спи, че непрекъснато се разсейвам и не мога да се заема с това, а и не мога да измисля една част и не мога да се заема да я довърша, а споменах ли, че ми се спи

тръгнах да го правя, но нещата излизат нискокачествени и въпреки че мога да се заема с подобряването на качеството им, ми е трудно да се концентрирам и не се получава толкова добре, а не искам да поскокачествен разказ

ще го довърша утре

xxxbrokenhearthxxx
10-29-2011, 20:19
К'во стана с произведението 8-)

StringTheoryPracticist
10-29-2011, 20:21
Пиша го, ама имам огромен to-do лист (постнах го в другата ми тема, в листа е и произведението), а сега с Тончо май ще изнасяме концерт :Д