PDA

View Full Version : побърквамеее...



demi0919
10-28-2011, 21:56
Здравайте !
Проблема ми е свързан с момче (нищо чудно нали?)
Проблема е, че не мога да го разбера...всеки ден е различен човек- един ден е мн мил, а после е отвратителен и груб човек, който показва че не иска да е с мен...ходихме известно време и той ппоиска да се разделим...точно когато го забравях и осъзнавах, че не трябва да съм с него, той ми звънна и поиска да се видим...не познавам по-безволен човек от мен....събрахме се, но беше някакси по различно, като че ли само заради секса се виждахме....нямам нищо против само секс и нищо повече да правим, но той наистина ме побърква...когато сме с други наши общи прители е мн груб с мен, говори за други момичета и т.н., но останем ли на саме пак става най-милия и нежен любовник...чудя се какво да правя...мога да си тръгна от него, но не искам и нямам волята да му кажа НЕ....каквото и9 да иска не мога да кажа не..знам колко безхарактерен човек съм :( ..но като ем целуне и забравям всичко друго...
Какво да правя, има ли смисъл да продължавам така..??

LeprikonA
10-28-2011, 22:03
липса на самоуважение. за пореден път. добре ли се чувстваш? не. можеш ли да си тръгнеш от връзката? можеш.

тогава не пускай теми, ами го прави.

Luidgie
10-28-2011, 22:04
Ми като си безхарактерна, оставяй се да те тъпчат и мачкат.

blahblaah
10-28-2011, 22:08
всички момчета се държат по-различно пред ''дружките'' си ... дръж се и ти гадно с него ама се стегни и наистина го направи и по този начин или той ще тръгне след теб и ще е по мил или ти ще си създадеш самочувствие и ще видиш че не ти трябва :-D

fetishh
10-28-2011, 22:09
Явно ти харесва да бъдеш унижавана или да си на повикване ;)

WhiteOnly
10-28-2011, 23:41
щом не можеш да казваш не ти си скрит талант :D :D :D
кат не те брои за човек пред другите подари му билет за на майната си
и хващай следващия

Mi6inka
10-29-2011, 08:12
Колкото повече му позволяваш да се държи така с теб, той толкова повече ще го прави... В един момент ще ти дойде много, ама тогава наистина ще си много наранена. Не се оставяй да те тъпчат... Понякога е трудно да кажеш едно "Не", все едно да го кажеш с/у себе си, защото искаш този човек..но е по-добре да му покажеш, че не си момичето, което е длъжно да се съобразява и да търпи всяко негово настроение и прищявки. Ами ако утре реши, че иска да те бие? Само защото той ще се почувства повече мъж ( макар, че не е така, има мъже, които си го мислят) ? Пак ли няма да го оставиш. Всичко зависи от теб, не забравяй. Успех !

NomNomNom
10-29-2011, 08:35
Всички , дето обвинявате в слабохарактерност защо не си седнете на задниците и не си затегнете малко вашето гадже, опа, може би вие нямате, да ви имам тъпата гордост . Кво , с нея се изхранвате, или с нея помагате на бедните , не разбирам кое ви прави толкова велики да наричате момичето така.

По темата мишинка се е изказала добре.
Поогледай се , може да се появи друг, по-мил и по-добър.

balu4ka
10-29-2011, 08:36
Докато не се научиш как да уважаваш себе си,тялото си,да откриеш достайнството си ,защото то се е загубило някъде....Ако се беше променил,щях поне за това да се хвана и да те оправдая.Ако,не поговориш с него нещата няма да потръгнат в друга посока (не ,че и в това имам вяра).Остави го , живей си живота.

lubovvv
10-29-2011, 11:54
Абсолютно не!
Стегни се малко бе момиче, не може да позволяваш един мъж да ти тъпче така достойнството! На какво прилича това? Не и на любов.....

demi0919
10-29-2011, 14:51
липса на самоуважение. за пореден път. добре ли се чувстваш? не. можеш ли да си тръгнеш от връзката? можеш.

тогава не пускай теми, ами го прави.


мога, но не искам.. все още вярвам, че мога да пречупя проклетия му характер :( .. дано не се самозаблуждавам..

extreme16
10-29-2011, 15:29
Здравайте !
Проблема е, че не мога да го разбера...всеки ден е различен човек- един ден е мн мил, а после е отвратителен и груб човек, който показва че не иска да е с мен...

С него доста си приличаме .. :дд
Не сте един за друг.

YvesStLaurent
10-29-2011, 15:43
Мила ,, не много отдавна и аз си имах работа с един такъв екземпляр (ако мога така да го нарека) и мога да ти кажа от личен опит, че просто не си заслужава нервите !!! Walk away girl !! :-o При нас нещата стояха малко по по-различен начин , но в общи линии той се държеше по същия начин - много мило когато сме насаме и дори ме игнорираше когато бяхме в компания с други хора :( един ден на мен ми писна и когато ми се обади и каза, че иска да ме види аз му отказах и ограничих отношенията ни до чисто приятелски .. :) сега когато аз се обвързах сериозно, въпросният човек , който някога се правеше на голямата работа, гледа на другата страна , дави се в алкохол и огъва вилици от яд ... :-o :? просто няма смисъл да чакаш да му запука за теб .. :shock:

NambyPamby
10-29-2011, 16:46
Слабохарактерна е силно казано, просто си се заинатила в самовнушението си, че той е целият ти свят и прекрасен/мил/чудесен/съвършен, когато сте заедно и поради тая причина не си струва да го зарязваш. А той е комплексар отвсякъде. Замисли се дали си струва да се мъчиш с човек, който само ти къса нервите, когато можеш да бъдеш с друг, който да те прави щастлива.
Надали на този етап си готова да го зарежеш. Засега преглъщаш, не ти присяда толкова, прощаваш. В един момент обаче просто ще ти прекипи и сама ще му биеш шута, без да са ти нужни напътствия от форум, гаранция. :)

fenkaaa
10-29-2011, 19:47
Познавам такива момчета като в случея и всичките са женкари.

Anichkaxxwee
10-29-2011, 21:12
Ако е само заради секса .. Разкарай го! :)

justasmile
10-29-2011, 21:23
Зарежи го, не тръгвайте повече... има толкова много по-добри момчета :)

sapphire5
10-30-2011, 06:43
Играе му се... :booooomb:

demi0919
10-30-2011, 08:12
Слабохарактерна е силно казано, просто си се заинатила в самовнушението си, че той е целият ти свят и прекрасен/мил/чудесен/съвършен, когато сте заедно и поради тая причина не си струва да го зарязваш. А той е комплексар отвсякъде. Замисли се дали си струва да се мъчиш с човек, който само ти къса нервите, когато можеш да бъдеш с друг, който да те прави щастлива.
Надали на този етап си готова да го зарежеш. Засега преглъщаш, не ти присяда толкова, прощаваш. В един момент обаче просто ще ти прекипи и сама ще му биеш шута, без да са ти нужни напътствия от форум, гаранция. :)


Най-хубаваия коментар ! Благодаря ти много !

gummybear
10-30-2011, 08:24
не те заслужава..

badsector
10-30-2011, 10:10
Ти си с характер колкото един парцал и после се чудиш защо се отнасят с теб като с такъв?!?

demi0919
10-30-2011, 15:07
Ти си с характер колкото един парцал и после се чудиш защо се отнасят с теб като с такъв?!?

да, но не избираме какви да бъдем...най-лесно е да упрекваш човек без да знаеш какво му е ...

LeprikonA
10-30-2011, 15:14
Ти си с характер колкото един парцал и после се чудиш защо се отнасят с теб като с такъв?!?

да, но не избираме какви да бъдем...най-лесно е да упрекваш човек без да знаеш какво му е ...

човек като види недостатък не го изтъква, ами работи по въпроса над подобрението му.

badsector
10-31-2011, 09:41
да, но не избираме какви да бъдем...
Напротив. Всеки ден в твоя живот ти не спираш да правиш избори. Това, че си се предала и оставаш другите да те тъпчат, пак е избор. Изборът да нямаш избор, пак Е избор.

eXxXciTeD
10-31-2011, 12:15
Едва ли искаш безотговорен палячо, който може да ти обърне гръб, когато му изнася, а да е ужасно мил когато му пускаш...

demi0919
11-02-2011, 15:49
за любопитните : след лют скандал прекратихме всякакви взаимоотношения....много ми олекна :))

IseeDEADbodies
11-03-2011, 07:29
Аман от мекотели като тебе.... Пича ми се струва, че ясно осъзнава как стоят нещата и просто си те тъпче на харабия, честито. Извинявам се за грубия тон.

Не ви разбирам само защо ревете като сами сте си виновни :-o.
Казвал съм го много пъти, пак ще го кажа - докато има такива "шматки" с извинение, ще има и такива които се възползват от тях. Без лоши чувства към авторката, или към когото и да било. Мир =]

GossipGirl89
11-03-2011, 08:43
Сама си си го направила така, девойко... Докато продължаваш да му лижеш подметките той ще продължава да се държи по този начин. Просто е - използва те за секс и така му е добре. Докато и ти си съгласна с това, и той ще продължава да го прави. В момента, в който му се опълчиш и му кажеш "Край" нещата ще почнат да се оправят.