PDA

View Full Version : Как да разбера...



ShtrudeL
10-28-2011, 23:00
...дали съм готова за нещо, което ме прави щастлива, но е прекалено голямо за мен...?

Като да сравниш клечка кибрит със хубава запалка.

Като да сложиш речна рибка в красив аквариум с големи красиви риби.
Аз никога не съм готова за големи неща де, но топлинката в мен ме кара да искам да опитам. Единственото, за което съм сигурна е, че съм готова да дам всичко в мен и да повярвам наивно (то и сега съм го захапала здраво де), но не мисля, че не съм готова за евентуалното разочарование. Знам, че се преодолява, но би било ного, ного болно... тоя път.

*търси си аватара с момиченцето*

Verminaard
10-28-2011, 23:01
Щруди
http://prikachi.com/images/488/3977488D.jpg
КАЗАХ!

InnoraX
10-28-2011, 23:09
...дали съм готова за нещо, което ме прави щастлива, но е прекалено голямо за мен...?

Като да сравниш клечка кибрит със хубава запалка.

Като да сложиш речна рибка в красив аквариум с големи красиви риби.
Аз никога не съм готова за големи неща де, но топлинката в мен ме кара да искам да опитам. Единственото, за което съм сигурна е, че съм готова да дам всичко в мен и да повярвам наивно (то и сега съм го захапала здраво де), но не мисля, че не съм готова за евентуалното разочарование. Знам, че се преодолява, но би било ного, ного болно... тоя път.

*търси си аватара с момиченцето*
Ти ако си мислиш че не си готова за нещо, просто няма смисъл да се захващаш. 1вото най-важно нещо е нагласата и начина по който гледаш на нещата. След като визуализираш желаното и начина по който да го постигнеш, чак тогава действаш.