PDA

View Full Version : Как да настроя телефона да се свързва само през Wi-Fi?



vasilena800
10-29-2011, 08:50
Има ли такава настройка да не му хрумва на телефона, респ. приложенията му да се свързват през GPRS, WAP и т.н. варианти? Искам всеки път, когато някое приложение предполага свързване с нет, да ми предлага търсене на Wi-Fi, а не да си прави каквото си иска...
Малко дебилно го обясних, но мисля, че стана ясно за какво питам.

PS: ТЕЛЕФОНЪТ МИ Е Samsung Galaxy ACE

RadioMan
10-29-2011, 09:09
Би трабва ло да има всяка защитена мрежа с парола съ свърза автоматично след като напишеш паролата 1път

badboy28
10-29-2011, 09:13
Аз имам друг проблем.Свалих си от ови сторето facebook chat pro обаче се свързва само към моя нет и като излезна от нас не мога да видя кой е налиния поради причината че е направено автоматично да се свързва само към моя.Има ли някъкав начин да се оправи? Имам чувството,че му е зададен моя нет само като точка за достъп.Някакви идей? 8)

xXxAngerfisTxXx
10-29-2011, 09:18
Има си настройки за тая работа... и мойта опера я бях направил да се връзва към домашното уи-фи но после като изляза няма нет 8-) бараникай настройките на браузъра все ще я намериш

SunT
10-29-2011, 22:27
Има ли такава настройка да не му хрумва на телефона, респ. приложенията му да се свързват през GPRS, WAP и т.н. варианти? Искам всеки път, когато някое приложение предполага свързване с нет, да ми предлага търсене на Wi-Fi, а не да си прави каквото си иска...
Малко дебилно го обясних, но мисля, че стана ясно за какво питам.

PS: ТЕЛЕФОНЪТ МИ Е Samsung Galaxy ACE
И аз питах същото в друга тема, но никой не ми отговори.Моя е Nokia 5530

IncendiaSanctus
10-30-2011, 08:09
Аз имах донякъде подобен проблем - като се свързва ме пита с какво да се свърже, обаче като тръгне да сваля/стриймва нещо без да ме пита бута GPRS-a веднага... Много лесно го оправих - изтрих запаметените настройки на Globul, направил го на Always ask before connecting, и оттогава нямам проблеми ;D

illusion1993
10-30-2011, 11:34
Има ли такава настройка да не му хрумва на телефона, респ. приложенията му да се свързват през GPRS, WAP и т.н. варианти? Искам всеки път, когато някое приложение предполага свързване с нет, да ми предлага търсене на Wi-Fi, а не да си прави каквото си иска...
Малко дебилно го обясних, но мисля, че стана ясно за какво питам.

PS: ТЕЛЕФОНЪТ МИ Е Samsung Galaxy ACE
И аз питах същото в друга тема, но никой не ми отговори.Моя е Nokia 5530

И аз попитах същото на Нокиа и ми казаха да направя това:

Бихме желали да Ви уведомим, че можете да изтриете точките за достъп ако последвате посочените по-долу стъпки
Menu – Settings – Connectivity – Destinations – Internet – изберете точката за достъп като я маркирате и изберете Options – Delete. Направете това за всяка точка за достъп.