PDA

View Full Version : Мнението ви за Кубрат Пулев



ThEKiNgG
10-29-2011, 09:41
Кво мислите за него дали си заслужава титлата или е имал късмет не мен ми се стори доста добър мач.

firstdiesel
10-29-2011, 10:04
на ринга е пич, ама извън него - лайно!

plamentigaraa
10-29-2011, 15:02
стилът му на игра ми допада аз попринцип харесвам боксьори като Тайсън и Фрейзър т.е по динамичен стил на игра той е нещо по средата с елементи на нагаждач т.е нещо като Али което е много добре защото всички фенове на бокса знаят че този стил е най-търсения в днешно време а мача определено ми хареса!! тактиката му за в момента е да не показва всичко на което е способен за да може противниците му да не го упознаят добре и според мен е способен да победи братята Кличко но трябва да поработи малко върху силата на удара според мен издръжливоста и бързината за тия габарити си я има желая му здраве и безконтузно трениране и догодина дано да се наложи да ставам в 4 часа сутринта и да гледам мача му срещу Кличко както едно време ставах за мачовете на Тайсън!!!

Vladel
10-29-2011, 16:04
Страхотен човек,който прослави България.Като характер не го познавам.

svodnika
10-29-2011, 16:14
че е нищо пред този велик свят в сравнение с ГАЛИН КАЛЧЕВ РЕЛЕФА- ЕРАТА РЕЛЕФА И МАШИНА БОГ И ИНТЕРНЕТ В 1

firstdiesel
10-30-2011, 13:01
че е нищо пред този велик свят в сравнение с ГАЛИН КАЛЧЕВ РЕЛЕФА- ЕРАТА РЕЛЕФА И МАШИНА БОГ И ИНТЕРНЕТ В 1

брато много ли зобиш или просто си чупиш релси на главата ??! :-o

plamentigaraa
10-30-2011, 14:32
абе firstfiesel кво му обръщаш внимание не виждаш ли как гейско си държи ръчичката на снимката некъв назобен садък ще дава коментари за един от най-успелите Българи