PDA

View Full Version : косъмчета по скулите



simsons
10-29-2011, 11:36
Здравейте незнам дали темата е затук нов съм.
Значи проблема ми е, че имам косъмчета по скулите ( под очите ) и по слепоочието на 15г. съм почти 16 момче съм.
Бръсна се но ако ги бръсна брадата ще ми стане до под очите тези косъмчета неса от брадата, казвали са ми, че след пубертета изчезват но несъм много сигурен познавам и други момчета със същич прблем.
И незнам какво да правя да чакам ли да се махнат само или да ходя да си напрая хормонални иследвания дали е от това ? Или пък лазерна епилация? Или по някакъв друг начин и знам, че цялото тяло е покрито с мъх почти незабележим но това са косъмчета и се виждат туки но черни и е гадно плс кажете какво да правя !!!
А също така имам косъмчета и по пръстите какво да ги правя тях също се личат и са много много е гадно какво да правя.

slunchoy
10-30-2011, 08:06
Отиди на козметик,те ще ти кажат какво трябва да се прави какво не и дали ще изчезнат след пубертета.Такива процедури не се правят вкъщи.Имам приятелка,което има проблем с косъмчетата по лицето.Всеки месец ходи да й ги махат ,защото веднъж обръсне ли ги човек край нямат оправяне(да не си помислиш,че става въпрос за кола маска)За това вземи към 20-30 лева да си свършат работата в салона и няма да имаш грижи. :)

simsons
10-31-2011, 17:00
мс за отговора още някой ще се вкючили .

dream1707
10-31-2011, 17:22
По принцип правилно са ти казали, че след пубертета изчезват ... до колкото и аз съм запозната е така.. Сега са някакви мъхчета по-скоро или някакви съвсем, съвсем малки косъмчета... с времето ще се махнат, само не ги пипай.

mynichkaTanq
10-31-2011, 18:49
недей да ги пипаш с времето ще се махнат :)

NambyPamby
10-31-2011, 19:23
Аами, ако са черни, дълги и плътни, сиреч косми, а не мъх(предполагам, че можеш да ги различиш) и те дразнят - кола-маска/тример/ножичка, изборът е твой. На деликатно място са и ако тръгнеш да ги бръснеш, ще стане брутално, сеш' се, брада до очите никак не е яко.
Не е нещо необичайно обаче, напълно нормално даже, всеки има различна степен на окосмяване. Някои мъже имат косми по гърба примерно. 8-)

simsons
11-01-2011, 14:19
С кола маска няма ли да станат повече а с ножичка по дъли ?
И възможно ли е да е накакъв хормонален проблем защото имам
и по пръстите на мойте години несъм забелязал някой да има или поне да се забелязват.
А веднъж околy веждите ( над тях и по слепоочието ) ги махан с пинсетка и маи станаха малко по дебели и по дълги несъм сигурен де но поне така ми се струва.

MaLkaTa_LaDy
11-01-2011, 15:04
Ставаш мъж, честито!

simsons
11-09-2011, 11:49
Някой ще каже ли нещо :( ?

Di
11-13-2011, 11:23
минавам ги с машинка за бръснене
не стават по-големи, нито си личат
не ми пука,пък и съм достатъчно черен да не личат лол
солариум<3

simsons
11-14-2011, 21:04
На мен косата ми е много тъмна и твърда това сигурно също е фактор !

anonymous708973
11-15-2011, 06:25
Оф, глупости. Я си остави лицето на мира.

simsons
11-15-2011, 17:08
Да обаче като се приближа към някое момиче и ми е много неприятно