PDA

View Full Version : Въпрос за интернет доставчик



anonymous682486
10-29-2011, 14:10
Хора значи съм от един квартал без кабелна и имам един интернет доставчик АИТНЕТ и плащам по 30лв. на месец и то изтеглям по 300Kb в секунда бавен интернет ,но поне зарежда страниците нормално и този интернет има една малка чиния с някакъв модем те са съединени и е качено на антената високо колкото се може да се хваща сигнала.Та моя въпрос е какъв вид е тоя интернет ЛОКАЛЕН ,ОПТИЧЕН или други 8-) .И още един въпрос има ли някой интернет като Blizoo и т.н дали може някои от тях да слагат интернет без нужда от кабелна..Ай чух че булсатком предлагат интернет и си мисля че този интернет ще се хваща директно от чинията на булсатком.Ще съм ви благодарен ако ме зарадвате 8-) 8-)

SunT
10-29-2011, 22:35
Не се хващай с Близу :wink:

Lucho
10-29-2011, 22:57
Не се хващай с Близу :wink:
Точно така. По-добре си нямай работа с тях.

Иначе трябва да кажеш за кой град става въпрос, защото е възможно да има по-добри доставчици за съответният район.

anonymous682486
10-30-2011, 08:46
Става дума за гр.ЛОМ е по-точно квартал.Но искам да ми кажете ако случаино знаете да ми кажете какъв ми е интернета оптичен или другото. :)

RadioMan
10-30-2011, 10:19
Оптичен нет ще ти е много скъпо.При мен нещата са идеални моя доставчик в момента изгражда оптична мрежа и ще ми е напълно безплатно свързването защото махат сивите кабели .За градче като Лом едва ли има подобно нещо но ако има ще се плаща скъпо та оптиката по моя информация тегли с 15/20 mb/s в секунда от където и да е български муждународен няма значение за 20 лв в момента си тегля с 7 /8 mb/s в секунда имам си и кабелна телевизия от доставчика но това сега ми стига докато дойде оптиката в дома :)

PC- А 300 КБ ЕДВА ЛИ Е ОПТИЧЕН НЕДЕЙ РАЗМИВА ХОРАТА :D :D

anonymous682486
10-30-2011, 12:44
Оптичен нет ще ти е много скъпо.При мен нещата са идеални моя доставчик в момента изгражда оптична мрежа и ще ми е напълно безплатно свързването защото махат сивите кабели .За градче като Лом едва ли има подобно нещо но ако има ще се плаща скъпо та оптиката по моя информация тегли с 15/20 mb/s в секунда от където и да е български муждународен няма значение за 20 лв в момента си тегля с 7 /8 mb/s в секунда имам си и кабелна телевизия от доставчика но това сега ми стига докато дойде оптиката в дома :)

PC- А 300 КБ ЕДВА ЛИ Е ОПТИЧЕН НЕДЕЙ РАЗМИВА ХОРАТА :D :D

Е знаеш ли какъв ми е интернета :?