PDA

View Full Version : КСК 2012



moliiiii
10-29-2011, 14:20
Здравейте,
тук предлагам да обсъдим всичко свързано с предстоящата кандидатстудентска кампания .

Blab
10-29-2011, 14:47
кандидат-студентска кампания .
и средното образование е успех;

moliiiii
10-29-2011, 15:37
кандидат-студентска кампания .
и средното образование е успех;
да,но само с него си за никъде

jghgh
10-29-2011, 15:41
^stalk-вам те. Издребняваш.


А инае к'во да обсъдим.. Някои хора още не знаем какво ни се учи. И сме се загубили в търсенето на себе си и житейския ни път. То си е направо генерално объркване на един житейски кръстопът с много чуденки и мъглявина и никакви знаци по пътя. Нищо общо или конкретно с ВУЗ-ове и специалности, ама пак...
Засега най-"сигурни" и възможни са психология или културология, но не съм сигурна, че искам точно тях.

Moderatorius
10-29-2011, 16:10
Ами никога не съм мислела, че в 12ти клас няма да имам и идея какво да уча - ха, ами ето, случи се. Знам само, че ще кандидатствам с история... но какво и как - не знам. Вуз съм избрала, но само до там. Силно се надявам изведнъж да ме връхлети някаква идейка и да се уточня най-накрая. Но все пак нека гледаме по-положително на нещата - има хора, които не знаят и с какво ще кандидатстват, а аз си знам и се подготвям :lol:

Extremescream
10-29-2011, 19:12
Има си тема за 12-ти клас, най-горе има и важна тема за студентите, търсачката не е за красота само.