PDA

View Full Version : Нещо ми забива мозилата :@ ...



Marseille
10-29-2011, 15:21
Хора нещо мозилата от 1 месец все ми забива. Най - често когато си пусна някой клип във Вбокс или Ютуб, забива за около 1 минута и нищо не мога да правя, даже не мога да я минимизирам. А и има още едно забиване без да гледам клипове нещо се бъгва и отгоре иконката става една бяла и все едно е "Not responding" ... И понякога излиза едно прозорче в което имам две опций : "Спиране на скрипта" и "отказ" Бях със мозила ф. 6, вчера си инсталирах Мозила Ф. 8 и пак същата работа :@

ZloboMiR
10-30-2011, 03:56
Пробвай с Chrome или Опера. Ако е същото, нов Флаш плейър. Дефрагментирай диска, виж колко място има.

OnlyGirl
10-30-2011, 03:02
Свалял ли си много добавки и теми? Ако си свалял повечко, а не ги ползваш - От Инструментите деинсталирай ненужните - забива много по-малко.
Ако не е от това може да преминеш на Chrome, определено е по-лек. :)

Marseille
10-30-2011, 11:47
Oпитах със Гуугъл Хром, но като започна да го инсталирам, ми дава грешка Номер 3 (че вече е инсталиран). Като отворя търсачака да го потърся нищо не намира, от контролния панел добавяне и премахване на програми също няма гуугъл хром че да го дейнсталирам, и после да си иснталирам пак. И тва е неще :@ За операта много грозна ми се струва :?

Marseille
10-30-2011, 11:51
Ако можете да ми дадете и линк за сваляне на ИЕ 9, щото не намерих от къде да си го дръпна :\

JuStIc3
10-30-2011, 12:55
Ако инсталираш ИЕ9 .. по-добре ходи чети вестници пред блока ..

OnlyGirl
10-30-2011, 13:58
IE ще ти забива повече, най - добре не се мъчи..
Направи ли това с деинсталирането на добавките на Мозила?
За Хрома иди в Search и пиши Google Chrome и кажи излиза ли ти въобще нещо?
Операта не я мъчи, аз лично я имам ама не я ползвам - не ми допада особено.

10-30-2011, 14:00
Ако инсталираш ИЕ9 .. по-добре ходи чети вестници пред блока ..

Може ли да те помоля поне един пост, в който да има нещо смислено да напишеш, а в момента Експлорър 9 е най-добрият браузър, който може да се ползва.

На имащият проблеми само ще кажа, че Хром е adware/вирус/троянец/червей събрани в едно и машината му виждам е по-умна от него, за да му забрани да го ползва.

JuStIc3
10-30-2011, 14:50
И с кое IE9 е най-добрият browser в момента ?!!? С това че е трътлест,пълен с грешки, и най-труден за "оправия" ? Не случайно хората са казали че първото нещо което правят е да отворят IE и да свалят друг браузър .

Marseille
10-30-2011, 15:06
IE ще ти забива повече, най - добре не се мъчи..
Направи ли това с деинсталирането на добавките на Мозила?
За Хрома иди в Search и пиши Google Chrome и кажи излиза ли ти въобще нещо?
Операта не я мъчи, аз лично я имам ама не я ползвам - не ми допада особено.Да нищо не ми излиза в търсачката. А като тръгна да инсталирам ми изписва че вече е инсталиран ..

10-30-2011, 15:20
И с кое IE9 е най-добрият browser в момента ?!!? С това че е трътлест,пълен с грешки, и най-труден за "оправия" ? Не случайно хората са казали че първото нещо което правят е да отворят IE и да свалят друг браузър .

Много ли поисках с писане на един смислен пост, за да продължаваш с Тери Пратчет и 'Истории от Света на Диска'?
Тия хора, които си чел да го казват са имали предвид 8 версия, но за теб 8 и 9 са близки числа и не правиш разлика.
Операта си е много хубав браузър, но като сте свикнали с боклука Хром защо да се мъча да ви набивам знания в главата.

SurfSky
10-30-2011, 17:18
И на мене ми лагваше мозилата...След рестарт на компа,се оправяше.След време разбрах че при пускането и сарфирането в фацебоок,започва да забива мозилата,и спрях да влизам в фацебоок-а :)

mlakniwe2
10-30-2011, 17:23
Дълги години ползвах Firefox, но на напоследък нещо мноо ме нерви и браузъра на гугъл е 100 пъти по-бърз от мозилата-+тва можеш да си прехвърлиш мноо лесно любимите сайтове и паролите от мозилата на гугъл хрома и всичко е 6-супер бърз браузър, мозилата не съм я махнал, но вече рядко я ползвам, уж 7-цата щеше да е по-бърза, но не виждам разлика

10-30-2011, 17:23
И на мене ми лагваше мозилата...След рестарт на компа,се оправяше.След време разбрах че при пускането и сарфирането в фацебоок,започва да забива мозилата,и спрях да влизам в фацебоок-а :)

Ще те помоля като разбереш как се превръща оловото в злато да дойдеш да научиш и нас, защото явно си способен да откриваш невъзможни неща.

JuStIc3
10-30-2011, 17:47
И с кое IE9 е най-добрият browser в момента ?!!? С това че е трътлест,пълен с грешки, и най-труден за "оправия" ? Не случайно хората са казали че първото нещо което правят е да отворят IE и да свалят друг браузър .

Много ли поисках с писане на един смислен пост, за да продължаваш с Тери Пратчет и 'Истории от Света на Диска'?
Тия хора, които си чел да го казват са имали предвид 8 версия, но за теб 8 и 9 са близки числа и не правиш разлика.
Операта си е много хубав браузър, но като сте свикнали с боклука Хром защо да се мъча да ви набивам знания в главата.

Не че нещо ама откакто се помня ползвам Firefox .. ;)

10-30-2011, 17:49
И аз съм Мозила 3.6 портабъл, Опера портабъл и Tor портабъл, а експлорър не го ползвам, защото съм с XP, за който 9 версия няма.