PDA

View Full Version : Течение?



cocozza
10-29-2011, 16:22
Така.. имам следният проблем... от днес имам някакво течение с изключително остра мизирзма. Не знам .. на ацетон ли.. какво е.. просто е много силна. И започвам да се притеснявам. Безцветно е.
Дали е от това, че от седмица съм болна? Иначе ми свърши ония ден.
Знам, че не сте лекари, но исках просто да питам.
Не изгарам от желание да ходя на лекар :Д а знам, че сигурно ще се наложи. Но смятах да изчакам малко да видя дали ще мине само.
Благодаря за вниманието.

gorska
10-29-2011, 16:41
Определено е свързано с това, че си болна. А ако пиеш антибиотици хич не се чуди.

FuCKkK13
10-29-2011, 16:55
бяло течение.. и както казаха преди мен най-вероятно е от антибиотици или от настинка.. ако продължи доста време иди на лекар :) а за сега можеш само някой интимен гел да си вземеш :)

kalpazanka
10-29-2011, 17:05
Не е редно да има мирис.

DragonLady
10-30-2011, 19:44
Не е редно да има мирис.

Съгласна съм, но понякога някой антибиотици ( или други лекарства ) оказват влияние, над течението предизвикано от цервикалната слуз. Някой дори предизвикват гъбички и други подобни проблеми свързани с половата система.

Biskfitka
10-30-2011, 20:08
Не е редно да има мирис.И то на ацетон
:D

Аз бих отишла на лекар,може да е ,защото си болна,но може и да е от друго...

Mi6inka
10-31-2011, 06:20
Не е редно да има мирис.

Съгласна съм, но понякога някой антибиотици ( или други лекарства ) оказват влияние, над течението предизвикано от цервикалната слуз. Някой дори предизвикват гъбички и други подобни проблеми свързани с половата система.

Точно за това се ходи на гинеколог, изписват се едни неща и набързо всичко отминава, без да има допълнителни проблеми и притеснения.