PDA

View Full Version : Мили мои модератори/админи...



LambOfGod
10-29-2011, 17:43
Преди известно време ви споделих моят проблем, който се състои в това,ч е не мога да влизам във вашият форум от няколко браузъри,а именно Интернет експлорър, Сафари и Гугъл чром (само от този компютър), изписвайки ми се информация, че съм "изгонен от този форум".

Администраторът ми обясни, че трябва да изчистя "хронологии, сейвнати пароли, куукита, кексчета и т.н." - направих го, но нищо не се получи, отново нямах достъп до форума.
Неговото предложение, ако не се получи с изчистването беше да си преинсталирам браузърите, така и направих убедена, че ще се получи реших, че щом така и така ще си преинсталирам повчето браузъри мога да си инсталирам по-нова версия и на единственият браузър допускащ ме до форума, а именно Опера, НО не само, че все още нито един браузър не ме допуска до вашият форум, но вече и Опера прави така.

Просто това е много интересен феномен, който не знам как да си обясня и реших да споделя с вас. Ако имате някакви идеи ще се чувствам много полъскана да ги споделите с мен.

Наздраве!

DaNGeRousLy
10-29-2011, 17:44
Наздраве !

shadow4e
10-29-2011, 17:44
Днес вече не се ли оправи?

HotLife
10-29-2011, 17:45
някой май се ебава с теб :(

LambOfGod
10-29-2011, 17:47
Днес вече не се ли оправи?

Не, днес не се оправи въпреки, че направих това, което по-горе описах..Не вярвам и утре да се оправи.

LambOfGod
10-29-2011, 17:49
някой май се ебава с теб :(

И аз имам такива подозрения.

shadow4e
10-29-2011, 17:49
Статично ли ти е айпито?

Auriss
10-29-2011, 17:50
Полъскали са те май-май 8-)

Ако действително НЕ си банната си дръпни C Cleaner (http://www.piriform.com/CCLEANER) и почисти.

LambOfGod
10-29-2011, 17:51
Статично ли ти е айпито?


Мисля, че да.. 8-)

LambOfGod
10-29-2011, 17:54
Полъскали са те май-май 8-)

Ако действително НЕ си банната си дръпни C Cleaner (http://www.piriform.com/CCLEANER) и почисти.

Ако някой мод/админ не се изкаже така и ще направя. Благодаря.
И не мисля, че съм банната, защото мога да влизам с акаунта си от други компютри...

LambOfGod
10-29-2011, 17:57
Искам да благодаря на миминко и Щрудел, че могат да пишат романи в почти всяка моя тема и да ме псуват, но не и да изпълнят задълженията си. Браво!

LambOfGod
10-29-2011, 18:03
Ебала съм ви.

shadow4e
10-29-2011, 18:07
Полъскали са те май-май 8-)

Ако действително НЕ си банната си дръпни C Cleaner (http://www.piriform.com/CCLEANER) и почисти.

Ако някой мод/админ не се изкаже така и ще направя. Благодаря.
И не мисля, че съм банната, защото мога да влизам с акаунта си от други компютри...
Това означава, че банът може да е по айпи или да си го отнесла покрай друг.

LambOfGod
10-29-2011, 18:16
Е, няма нужда да ми благодариш.
Какво да ти кажа като нито разбирам от компютри, нито мога да се свържа с администратор сега?

Откажи се от модераторските си права. :С

LambOfGod
10-29-2011, 18:17
Полъскали са те май-май 8-)

Ако действително НЕ си банната си дръпни C Cleaner (http://www.piriform.com/CCLEANER) и почисти.

Ако някой мод/админ не се изкаже така и ще направя. Благодаря.
И не мисля, че съм банната, защото мога да влизам с акаунта си от други компютри...
Това означава, че банът може да е по айпи или да си го отнесла покрай друг.

И аз не знам...

Ползвах и програмата, дето Аурис ми препоръча и пак същия кур.

:lol:

machoka
10-29-2011, 22:02
Мило ми дневниче,

понеже искаш подробен отговор, ще се постарая да ти дам това, което искаш. Започваме с извадката (ти сама я пожела)



xxKiFlAxx [ 301 Мнения ]
LambOfGod [ 244 Мнения ]
xxKiFlA [ 151 Мнения ]
miroandonow [ 109 Мнения ]
MiroAndonow94 [ 99 Мнения ]
WTFBBQ [ 50 Мнения ]
chronic [ 43 Мнения ]
KASAPA [ 40 Мнения ]
WorldofWarcrafwow [ 26 Мнения ]
lx2 [ 26 Мнения ]
SuspectS [ 16 Мнения ]
ttt4 [ 14 Мнения ]
silky92 [ 11 Мнения ]
raw02 [ 10 Мнения ]
fwfast [ 10 Мнения ]
Bianc0o [ 10 Мнения ]
swetygiRl [ 9 Мнения ]
KokoDjambo [ 5 Мнения ]
areaa51 [ 5 Мнения ]
nightlygirl [ 5 Мнения ]
golqmpi92 [ 5 Мнения ]
krwx [ 4 Мнения ]
sxx2 [ 3 Мнения ]
areyoukiddingme [ 3 Мнения ]
csmaniak95 [ 3 Мнения ]
u22 [ 3 Мнения ]
seriozniq [ 2 Мнения ]
BohemianRhapsody [ 2 Мнения ]
GinkaPetrova [ 2 Мнения ]
PinkiSkinheda [ 2 Мнения ]
ZoRiNkaTa [ 2 Мнения ]
xyi [ 1 Мнение ]
kez5003 [ 1 Мнение ]
mightymouse [ 1 Мнение ]
wtfff2 [ 1 Мнение ]
MravkASnaiperisT [ 1 Мнение ]

О! Небеса

Това е извадка на потребителите, писали от твоят дословен адрес само за последните 200 поста. Всеки следващи 200 поста са от различен адрес, зад който седят още толкова различни хора.
Само бегъл поглед с невъоръжено око показва, че половината от тези потребителски имена (някои от тях твои?) са получили перманентен бан/дел/дум и квото друго се сетиш. Това е включвало и IP адрес.
Въпреки това, понеже батко ти е с добро сърце, на определен период от време чисти тези лоши списъци, т.е. занулява ги, т.е. at all в даден момент не би трябвало да имаш проблем.
Абстрахирайки се от това, няма как от един и същи компютър, с един и същи акаунт да можеш хем да се логнеш, хем да ти пише, че си с бан на друг браузер. Едно от малкото обяснения е, ако си ползвала широко-разпространените web proxy server-и, в един момент да са ти ебали кеша на браузерите, windows pagefiles и всякакви скрити шитни и тогава и с програмки не можеш да го оправиш. Последното в случай, че ВЪОБЩЕ не можеш да се логнеш с акаунта си от вас, но можеш от другаде. При такъв вариант, направи един лог с HiJack This програмката, и ми го прати с гола снимка на гърдите си, и на батко като му остане време ще погледне дали има нещо, което може да се оправи)

Да обобщим;
а) нета ти е факан
б) ползвала си шитави проксита
в) win-а ти факан

хич не обичам да го казвам, но проблема е в твоя телевизор.

InnoraX
10-29-2011, 22:05
Сменяй браузъра бе, к'ви са тея лайна дето ползваш? Слагаш Comet Bird/Firefox и готово... Genius

nyancat
10-29-2011, 22:08
Сменяй браузъра бе, к'ви са тея лайна дето ползваш? Слагаш Comet Bird/Firefox и готово... Genius
http://fc07.deviantart.net/fs71/f/2011/240/e/b/laughing_meme_guy_by_vixenwolfie-d485kw0.png

HotLife
10-29-2011, 22:11
xxKiFlAxx [ 301 Мнения ]
LambOfGod [ 244 Мнения ]
xxKiFlA [ 151 Мнения ]
miroandonow [ 109 Мнения ]
MiroAndonow94 [ 99 Мнения ]
WTFBBQ [ 50 Мнения ]
chronic [ 43 Мнения ]
KASAPA [ 40 Мнения ]
WorldofWarcrafwow [ 26 Мнения ]
lx2 [ 26 Мнения ]
SuspectS [ 16 Мнения ]
ttt4 [ 14 Мнения ]
silky92 [ 11 Мнения ]
raw02 [ 10 Мнения ]
fwfast [ 10 Мнения ]
Bianc0o [ 10 Мнения ]
swetygiRl [ 9 Мнения ]
KokoDjambo [ 5 Мнения ]
areaa51 [ 5 Мнения ]
nightlygirl [ 5 Мнения ]
golqmpi92 [ 5 Мнения ]
krwx [ 4 Мнения ]
sxx2 [ 3 Мнения ]
areyoukiddingme [ 3 Мнения ]
csmaniak95 [ 3 Мнения ]
u22 [ 3 Мнения ]
seriozniq [ 2 Мнения ]
BohemianRhapsody [ 2 Мнения ]
GinkaPetrova [ 2 Мнения ]
PinkiSkinheda [ 2 Мнения ]
ZoRiNkaTa [ 2 Мнения ]
xyi [ 1 Мнение ]
kez5003 [ 1 Мнение ]
mightymouse [ 1 Мнение ]
wtfff2 [ 1 Мнение ]
MravkASnaiperisT [ 1 Мнение ]

лололололо :shock: :razz:

LambOfGod
10-29-2011, 22:20
Да, мачо, ти разкри, че аз съм човекът-форум.

Ползвам подобието на прокси, защото след, като послушах гениалният ти съвет за преинсталирането на бразузърите ми се наебаха всички, съответно няма как иначе да влизам в този форум.

И толкова ви обичам с майка ти, че ще ти дам снимка на голите си гърди още сега:

LambOfGod
10-29-2011, 22:21
Сменяй браузъра бе, к'ви са тея лайна дето ползваш? Слагаш Comet Bird/Firefox и готово... Genius

Мислиш, че не съм го направила? :lol:

FuckedUp
10-29-2011, 22:24
xxKiFlAxx [ 301 Мнения ]

край.

machoka
10-29-2011, 22:27
Да, мачо, ти разкри, че аз съм човекът-форум.

Ползвам подобието на прокси, защото след, като послушах гениалният ти съвет за преинсталирането на бразузърите ми се наебаха всички, съответно няма как иначе да влизам в този форум.

И толкова ви обичам с майка ти, че ще ти дам снимка на голите си гърди още сега:

мхмх, толкова са сексииииии :shock:
ще ги запазя за себе си )

а иначе душанке, аз и майка ми не сме виновни, че си индианец и не можеш да направиш нищо по-различно от това да дръпнеш щепсела и да си легнеш.

http://free.antivirus.com/hijackthis/
2.0.4 - Executable, правиш лог - пращаш ми. Предполагам, че проблема ти е там:
http://en.wikipedia.org/wiki/Hosts_%28file%29

Ако не желаеш, обещавам да не ти пратя члена си на снимка.

BrainDamage
10-29-2011, 22:27
xxKiFlAxx [ 301 Мнения ]
край.

:lol:
Тва е най-голямото разкритие в тази тема.

LambOfGod
10-29-2011, 22:32
Да, мачо, ти разкри, че аз съм човекът-форум.

Ползвам подобието на прокси, защото след, като послушах гениалният ти съвет за преинсталирането на бразузърите ми се наебаха всички, съответно няма как иначе да влизам в този форум.

И толкова ви обичам с майка ти, че ще ти дам снимка на голите си гърди още сега:

мхмх, толкова са сексииииии :shock:
ще ги запазя за себе си )

а иначе душанке, аз и майка ми не сме виновни, че си индианец и не можеш да направиш нищо по-различно от това да дръпнеш щепсела и да си легнеш.

http://free.antivirus.com/hijackthis/
2.0.4 - Executable, правиш лог - пращаш ми. Ако не желаеш, обещавам да не ти пратя члена си на снимка.

Радвам се, че имаш интернет познания. Сигурно забиваш много пички с тях.
Нямам особено желание да ти пращам, каквото и да е..Освен може би една чумичка. :)

NightGuardian
10-29-2011, 22:33
Радвам се, че имаш интернет познания. Сигурно забиваш много П*Ч*И с тях.
)

:lol:

machoka
10-29-2011, 22:33
Кей, разбрахме се. Това да ти е последната тема от този род.

/closed